صفحه 4 از 57 نخستنخست 123456789101112131454 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 566

موضوع: نتایج درخواست ویزای دانشجویی کانادا 2019 ویزا آفیس انکارا

پیش فرض پاسخ : نتایج درخواست ویزای دانشجویی کانادا 2019 ویزا آفیس انکارا

مرسی از اینکه روحیه دادید))....نه منم سفر خارجی نداشتم...فقط رفته بودم استانبول برای بایومتریک که اون حساب نمی شه و بعد فرستادن مدارک بود.....برای این دو قسمتی که می گید پروفایل من استتوسش این هست:
    We do not need additional documents.
    We are processing your background check. We will send you a message if we need more information.
    ایشالله که ویزای هر دو مون زودتر بیاد و خیالمون راحت شه)...ممنونم

نقل قول نوشته اصلی توسط farsxp نمایش پست ها
    منم دقیقا شرایط شما رو دارم و 29 ژانویه بایو انجام دادیم یه آپدیت بدون ایمیل داشتم از اون موقع تا الان که اعلام کرده "مدارک اضافی نیاز ندارن و پروسه بک گراند چک شروع شده" دیگه هیچ خبری نیست و منم امروز وارد روز بیست و یکم شدم
    دوستم قبل خودم تا پاس ریکوئست شدنش 52 روز طول کشید. اصلا نگران نباشید حدود 20 روز دیگه پاس میشید
    ظاهرا برای بعضی ها که سفر خارج داشتن (نمیدونم شما داشتین یا خیر) بک گراند چک بیشتر طول میکشه چون با پرس و جوی زیاد متوجه شدم از تک تک کشورهایی که سفر کردید استعلام میگیرن و چون یکی دیر جواب میده یکی زود پروسه بک گراند چک بعضیا بیشتر طول میکشه.
    بله خیلی ها اسک نمیشن خیلی ها هم با وجود مدارک کامل اسک میشن
    پروفایل شما به "مدارک بیشتر نیاز نداریم" آپدیت شده؟ یا فقط شروع بکگراند چک آپدیت شده؟
    نگران نباشید ایشالا منتظر خبر خوبتون هستیم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mojtaba_1371 نمایش پست ها
    مرسی از اینکه روحیه دادید))....نه منم سفر خارجی نداشتم...فقط رفته بودم استانبول برای بایومتریک که اون حساب نمی شه و بعد فرستادن مدارک بود.....برای این دو قسمتی که می گید پروفایل من استتوسش این هست:
    We do not need additional documents.
    We are processing your background check. We will send you a message if we need more information.
    ایشالله که ویزای هر دو مون زودتر بیاد و خیالمون راحت شه)...ممنونم
    شما عین من از بررسی مدارک عبور کردین و وارد بک گراند چک شدین خیالتون راحت که ویزاتون میاد حدود 20 25 روز دیگه
    ایشالا که بزودی هر دومون پاس میشیم و یکم از استرس ها کاسته بشه!

ایشالله..دقیقا...واقعا استرس زیادی رو تحمل کردیم...فقط یادتون هست اون آپدیت بدون ایمیلتون واسه چه ساعتی بود؟....واسه من تقریبا 6:15 عصر به وقت ایران بود....انگار تو ottawa یه کارایی کرده بودن.

شما عین من از بررسی مدارک عبور کردین و وارد بک گراند چک شدین خیالتون راحت که ویزاتون میاد حدود 20 25 روز دیگه
    ایشالا که بزودی هر دومون پاس میشیم و یکم از استرس ها کاسته بشه!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mojtaba_1371 نمایش پست ها
    ایشالله..دقیقا...واقعا استرس زیادی رو تحمل کردیم...فقط یادتون هست اون آپدیت بدون ایمیلتون واسه چه ساعتی بود؟....واسه من تقریبا 6:15 عصر به وقت ایران بود....انگار تو ottawa یه کارایی کرده بودن.
    نه متاسفانه اصلا متوجه نشدم چون ایمیل نیومد. فقط یه هفته بعد سابمیت شدن بایومتریک متوجه تغییر در پروفایل شدم اونم تصادفی!! چون به اکانت دوستم که ویزاش 48 روزه اومد دسترسی داشتم با اون مقایسه کردم متوجه شدم آپدیت شده. همین که بک گراند چک شروع شده یعنی بررسی اولیه مدارک اوکی بوده خدا رو شکر فقط مونده جواب بک گراند چک و review مجدد آفیسر که چند روز بعدش نامه PDF تایید بایومتریک میاد (آپدیت با ایمیل) و سپس 4 5 روز بعد نامه پاس ریکوئست میاد ایشالا. پروسه دوست من دقیقا به این شکل بود

Junior Member

دوستان من و خانومم امروز بعد گذشت فقط 23 روز پس از بایومتریک پاس ریکوئست شدیم!
    سابمیت: January 23, 2019
    آپدیت اول: (با ایمیل): January 23, 2019
    آپدیت دوم: January 24, 2019
    بایومتریک (ایروان): January 29, 2019
    آپدیت سوم: (با ایمیل) (ایمیل اعتبار بایومتریک): February 19, 2019
    اسک اصلا نشدم
    پاس ریکوئست: February 21, 2019
    کل پروسه از ابتدا: 29 روز
    طول پروسه از بایومتریک: 23 روز
    _
    دوره کارشناسی
    پاس ریکوئست همسرم: همزمان
    مالی: خودم 160 هزار دلار همسرم 90 هزار دلار
    سفر خارجی خودم: 27 سفر / خانومم 2 سفر

اینطور که معلومه ویزادادن های آنکارا هیچ حساب و کتاب درست و حسابی نداره! دوستم و خانومش 48 روزه پاس شدن و اسک شدن! من اصلا اسک نشدم!

Junior Member

با توجه به اینکه برای 5 نفر از دوستانم (همگی همراه داشتن) من پرونده دانشجویی با ویزای همراه بستم و خدا رو شکر همگی پاس شدن و الان در کانادا هستن و حالا هم که پاس ریکوئست من دقیقا به همون روش اومد و یه جورایی خودمو مدیون بچه های اپلای ابراد در جهت کاهش استرس و همفکری میدونم لازم میدونم موارد زیر رو خیلی دقیق ذکر کنم:

1. در فایل Client Information موارد زیر رو حتما رعایت کنید:
    الف. حتما برای جلوگیری از گیج شدن آفیسر صفحه اول فایل رو به فهرست محتویات List of Contents اختصاص بدید
    ب. به شدت برای Study Plan و Cover Letter وقت بذارید. هر دو در حد یک صفحه ولی کامل جواب 7 سوال معروف رو بصورت پشت سر هم بدید (من در همه پرونده ها سوالات رو نگنجاندم و فقط پاسخ به ابهامات احتمالی آفیسر دادم به صورت داستان وار)
    ج. تصمیم آفیسر خیلی به این دو نامه مربوط هست و هر حرفی که توش میزنید باید براش اسکن مدرک متناظر رو بعدش بیارید
    د. اینکه گواهی شغلی شما و همسر (در صورت داشتن همراه) قابل استعلام از طریق اینترنت باشه (چک کردن سایت یا ایمیل زدن) بسیار مهمه. جالبه بدونید من موسسه ای دارم که سایت فارسی داره و سایتمون چندین بار توسط یک آی پی در اوتاوا زیر و بالا شده بود!!!! (اینو از stat counter که روی سایتمون کار گذاشتم متوجه شدم)
    ه. نشان دادن تای به خانواده در ایران و عدم نشان دادن تای در کانادا (فقط در صورت ساپورت مالی ایشان اعلامش کنید) بسیار مهم است! من سربازی به علت کفالت مادرم معاف شدم و توضیح دادم که باید خودم بعد تحصیل و همسرم بعد دو سه هفته برگردیم! بصورت واضح بگید برمیگردید و براش مدرک ضمیمه کنید (من ترجمه کارت معافیت ضمیمه کردم به خاطر کلمه Guardianship) و خانمم که حسابدار یه غول اقتصادی در ایران هست از شرکتش نامه آورد که فقط 15 روز مرخصی داره!
    و. سند ماشین مهم نیست من در هر شش مورد نذاشتم و همه پاس شدیم
    ز. سند ملکی دو طرف الزامی هست و تای مالی خوبی حساب میشه ولی نیاز به اسکن کردن اصلش نیست همون که ضمیمه ترجمه ش هست کافیه
    ح. ارائه عدم سوء پیشینه (کانادا راهی به جز این برای اینکه بفهمه سوءسابقه دارید یا نه نداره)
    ط. ارائه CV که اسک نشید! البته این قطعی نیست و برای رشته های مهندسی با وجود ذکر کردن CV باز هم اسک میشید

2. فایل مالی:
    الف. نشان دادن حساب بانکی کوتاه مدت و پرینت گردش حساب ممهور به مهر بانک (ما مهر برجسته نداشتیم هیچ کدوم) و هماهنگی میزان موجودی با پرینت لیست برداشت و واریز حداقل 4 ماه قبل (کاملا میدونن حساب بلند مدت رو نمیشه ازش برداشت کرد و قبولش نمیکنن!!)
    ب. نشان دادن میزان حقوق با گواهی شغلی main applicant
    ج. اگر شرکت دارید (مثل من) مفاصاحساب مالیات به روز و ترجمه آن
    د. نشان دادن منبع دیگری برای درآمد (اگه از ملکی اجاره میگیرید یا شرکتتون بعضی هزینه ها رو تقبل میکنه و... ذکر کنید

اینها فعلا مواردی بود که به ذهنم میرسید سوالی داشتین خوشحال میشم بتونم کمکی بکنم.

Junior Member

سلام دوستان
    من ۶۵ روز از تاریخ بایو گذروندم و شروع ترم کالجم هم اردیبهشته. همسرم به عنوان همراه با درخواست owp و فرزندم هم ویزیتور به پروندم اضافه شدن. دوست من با خانوادش با شرایط دقیقا مشابه خودم یک ماه پیش پاس ریکوئست شده و ویزاشون هم گرفتن. ما همه کارها رو با هم انجام داده بودیم و تاریخ سابمیت و بایو هم مشابه بوده.تنها تفاوت ما اینه که همسر من شغل بانکی داره و سربازی هم رفته! من چهار هفته قبل به علت کنسل شدن ناگهانی اپلیکیشن پسرم ایمیل زدم که گفتن ما تو مرحله background ckeck هستیم و برای پسرم هم پرونده جدید به عنوان ویزیتور باز کردن و شمارش هم گفتن ولی اپدیتش تو پروفایلم نیست.الان یک ماه گذشته ۹ هفته هم پر شده دیگه خبری نشد! کسی میدونه الان ما دقیقا تو چه مرحله ای هستیم و این که ممکنه ریجکت هم بشیم؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط elham138 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من ۶۵ روز از تاریخ بایو گذروندم و شروع ترم کالجم هم اردیبهشته. همسرم به عنوان همراه با درخواست owp و فرزندم هم ویزیتور به پروندم اضافه شدن. دوست من با خانوادش با شرایط دقیقا مشابه خودم یک ماه پیش پاس ریکوئست شده و ویزاشون هم گرفتن. ما همه کارها رو با هم انجام داده بودیم و تاریخ سابمیت و بایو هم مشابه بوده.تنها تفاوت ما اینه که همسر من شغل بانکی داره و سربازی هم رفته! من چهار هفته قبل به علت کنسل شدن ناگهانی اپلیکیشن پسرم ایمیل زدم که گفتن ما تو مرحله background ckeck هستیم و برای پسرم هم پرونده جدید به عنوان ویزیتور باز کردن و شمارش هم گفتن ولی اپدیتش تو پروفایلم نیست.الان یک ماه گذشته ۹ هفته هم پر شده دیگه خبری نشد! کسی میدونه الان ما دقیقا تو چه مرحله ای هستیم و این که ممکنه ریجکت هم بشیم؟
    سلام
    لطفا تمام موارد پراهمیت رو وب فرم بزنید و از سفارت تعیین تکلیف کنید. اگر گفتن بک گراند چک قطعا به خاطر سربازی همسرتون بوده فقط سوالی که پیش میاد اینه که فرم Schedule 1 رو پر کردید برای همسرتون یا خیر؟

Junior Member

اگر منظور شما اون فرمی هست که به سربازی همسرم اشاره شده بله پر کردیم و اشاره کردیم که ایشون سربازی گذروندن.ممنونم

راستی شما هم از آلبرتا واسه دکتری پذیرش دارید؟....رشتتون چی هست؟ شما و می دونید که آپدیت‌ها و ایمیل‌های دوستتون چطور بود؟...یعنی کلا چندتا آپدیت داشت و آپدیت هاش چطور بودن؟..ممنونم.

منم دقیقا شرایط شما رو دارم و 29 ژانویه بایو انجام دادیم یه آپدیت بدون ایمیل داشتم از اون موقع تا الان که اعلام کرده "مدارک اضافی نیاز ندارن و پروسه بک گراند چک شروع شده" دیگه هیچ خبری نیست و منم امروز وارد روز بیست و یکم شدم
    دوستم قبل خودم تا پاس ریکوئست شدنش 52 روز طول کشید. اصلا نگران نباشید حدود 20 روز دیگه پاس میشید
    ظاهرا برای بعضی ها که سفر خارج داشتن (نمیدونم شما داشتین یا خیر) بک گراند چک بیشتر طول میکشه چون با پرس و جوی زیاد متوجه شدم از تک تک کشورهایی که سفر کردید استعلام میگیرن و چون یکی دیر جواب میده یکی زود پروسه بک گراند چک بعضیا بیشتر طول میکشه.
    بله خیلی ها اسک نمیشن خیلی ها هم با وجود مدارک کامل اسک میشن
    پروفایل شما به "مدارک بیشتر نیاز نداریم" آپدیت شده؟ یا فقط شروع بکگراند چک آپدیت شده؟
    نگران نباشید ایشالا منتظر خبر خوبتون هستیم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)