صفحه 47 از 57 نخستنخست ... 3738394041424344454647484950515253545556 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 461 تا 470 , از مجموع 566

موضوع: نتایج درخواست ویزای دانشجویی کانادا 2019 ویزا آفیس انکارا

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نتایج درخواست ویزای دانشجویی کانادا 2019 ویزا آفیس انکارا

نقل قول نوشته اصلی توسط northldv نمایش پست ها
    دو هفته و دلیل اینکه زود ایمیل زدم این بود که قبلش ویزام ریجکت شده بود و از نو اقدام کرده بودم و تا شروع کلاسم یه هفته باقی بود که کلا دیفر کردم.
    احتمال زیاد ربطی به ایمیلتون نداشته پس. اگه میشه اون ایمیل رو واسه من بفرستید تا ببینم میتونم آمارش رو در بیارم. همینجا هم میتونید بذارید. بعید می‌دونم مشکلی داشته باشه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ali_iust13 نمایش پست ها
    احتمال زیاد ربطی به ایمیلتون نداشته پس. اگه میشه اون ایمیل رو واسه من بفرستید تا ببینم میتونم آمارش رو در بیارم. همینجا هم میتونید بذارید. بعید می‌دونم مشکلی داشته باشه
    info.canadatrank@vfshelpline.com

این ایمیلی بود که بهم دادن و پس از ۳ روز جواب دادن.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط northldv نمایش پست ها
    info.canadatrank@vfshelpline.com

این ایمیلی بود که بهم دادن و پس از ۳ روز جواب دادن.
    ممنون. اين ايميل ظاهرا مربوط به دفتار VAC ه. بعيد مي‌دونم براي ماهايي كه كارمون گير بگ كراند چكه كاربردي داشته باشه. دوستان ديگه اگه اطلاعاتي دارن تو اين زمينه لطفا راهنمايي كنن.

Junior Member

ممنون. اين ايميل ظاهرا مربوط به دفتار VAC ه. بعيد مي‌دونم براي ماهايي كه كارمون گير بگ كراند چكه كاربردي داشته باشه. دوستان ديگه اگه اطلاعاتي دارن تو اين زمينه لطفا راهنمايي كنن.
    نه این به کار ماها نمیاد بک گراند چک هم معلوم نیست تا کی طول بکشه تنها راهش اینه که از طریق همون وبفرم و ایمیل سفارت پیگیر باشیم هرچند اون رو هم جواب تمپلیتی میدن. در کل مثل اینکه فقط باید صبر پیشه کنیم...

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amirsdghn نمایش پست ها
    نه این به کار ماها نمیاد بک گراند چک هم معلوم نیست تا کی طول بکشه تنها راهش اینه که از طریق همون وبفرم و ایمیل سفارت پیگیر باشیم هرچند اون رو هم جواب تمپلیتی میدن. در کل مثل اینکه فقط باید صبر پیشه کنیم...
    آخه اینجور که دوستان میگن که ۱۸ ماهه منتظرن، معلوم نیست پذیرشمون تا اون موقع سر جاش باشه. اصلا بعید می‌دونم بررسی انجام بشه رو پروندهامون. آخه بالای دو سه ماه بک گراند چک مسخرس. مگه چی رو می‌خوان بررسی کنن! واقعا علاف کردن هممونو

Junior Member

شما راجع به GCMS برای کسایی که به این صورت عجیب طولانی شدن یه تحقیق کنید (سایت های خارجی) که از طرف کسایی که کانادا باشن یا یه سری شرکتها درخواستش داده میشه که آفیسر یه نوت بده که چه بلایی سر پروندتون اومده. امیدوارم نتیجه بگیرین

Junior Member

آخه اینجور که دوستان میگن که ۱۸ ماهه منتظرن، معلوم نیست پذیرشمون تا اون موقع سر جاش باشه. اصلا بعید می‌دونم بررسی انجام بشه رو پروندهامون. آخه بالای دو سه ماه بک گراند چک مسخرس. مگه چی رو می‌خوان بررسی کنن! واقعا علاف کردن هممونو
    حالا قرار نیست هر کی رفت بکگراند چک یک سال و نیم کارش طول بکشه من خودم میشناسم بچه هایی رو که 5 ماه و نیم 6 ماه 7 ماه 9 ماهه پاس ریکویست شدن. خیلی سخته انتظار کشیدن ولی ناامید نباید شد. کاری که الان به نظر من میاد اینه که هر مدت وبفرم و ایمیل بزنیم که حداقل آفیسر یادش نره همچین پرونده ای هم هست. درخواست نوت هم میشه داد که شنیدم ممکنه تاثیری داشته باشه حداقل ضرری نداره. جواب اونم بگیریم ببینیم چیه ولی احتمالا اونم میزنه Background check in progress. همه چی برمیگرده به بک گراند چک که کی تمومش کنن حالا اینکه چرا انقدر طول میدن واقعا کاش میشد ازشون سوال کرد مگه چقدر طول میکشه اطلاعات یه نفر رو درآورد...ایشالا که همه زودتر از بک گراند چک دربیایم و ویزامون رو بگیریم.

Junior Member

من واقعیتش از طرف دانشگاه دانشگاه درخواست پیگیری دادم که ازم خواستن یه فرم معرفی نماینده پر کنم و برای سفارت بفرستم. البته از اون هم فعلا خبری نیست. در مجموع خیلی این بلاتکلیفی داره اذیت می‌کنه. امیدوارم زودتر خبری بشه

Junior Member

من واقعیتش از طرف دانشگاه دانشگاه درخواست پیگیری دادم که ازم خواستن یه فرم معرفی نماینده پر کنم و برای سفارت بفرستم. البته از اون هم فعلا خبری نیست. در مجموع خیلی این بلاتکلیفی داره اذیت می‌کنه. امیدوارم زودتر خبری بشه
    پس بی زحمت اگه از این روش نتیجه ای گرفتین اینجا اعلام کنین. منم امیدوارم...

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amirsdghn نمایش پست ها
    پس بی زحمت اگه از این روش نتیجه ای گرفتین اینجا اعلام کنین. منم امیدوارم...
    حتما. ایشالا که جواب بده

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)