صفحه 6 از 57 نخستنخست 1234567891011121314151656 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 566

موضوع: نتایج درخواست ویزای دانشجویی کانادا 2019 ویزا آفیس انکارا

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نتایج درخواست ویزای دانشجویی کانادا 2019 ویزا آفیس انکارا

ببخشید این ترکینگ نامبر کدوم شماره هست؟..من هر چی می زنم error میده

نقل قول نوشته اصلی توسط negsol نمایش پست ها
    سلام
    دوستان من از طریق وکیل برای ویزای تحصیلی اقدام کردم کارشناسی ارشد رشته mba
    برای همسرم owp
    تاریخ بایو ۶ feb
    چون به ایمیلی که وکیلم ساخته و پیغام ها به اون میاد دسترسی ندارم از طریق سایت vfs فقط چک میکردم بر اساس ترکینگ نامبری که تو ارمنستان گرفتم.تا دو روز پیش پروندم مسکو بود الان میزنه no records found از وکیل پرسیدم میگه نگران نباشید و هنوز اپدیتی نیمده . میشه راهنمایی کنید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط moji_1371 نمایش پست ها
    ببخشید این ترکینگ نامبر کدوم شماره هست؟..من هر چی می زنم error میده
    همون که بعد از بایومتریک براتون میفرسته vfs

اگه منظورتون شماره بایومتریک هست که اونو می زنم هم error میده و تو جلوی CIC نامبر هم زده N/A.
    نقل قول نوشته اصلی توسط negsol نمایش پست ها
    همون که بعد از بایومتریک براتون میفرسته vfs

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Alirezamou نمایش پست ها
    یعنی به زودی ایشالا پاس ریکوست میشین.
    خیلی ممنونم. امیدوارم اینطور باشه.حتما اینجا خبر میدم.

Junior Member

دوستان خلاصه ما هم بعد ۱۲ هفته پاس ریکوئست شدیم. به خودم قول داده بودم اینجا نتیجه ام رو بنویسم.امیدوارم انتظار همه عزیزان به پایانی خوش ختم بشه.
    میخواستم چند نکته بگم که شاید مفید باشه. من با مدرک لیسانس کامپیوترم با ۳۵ سال سن پذیرش از کالج گرفتم واسه دوره دو ساله شبکه.ولی گپ تحصیلی ام با ده سال سابقه کار مرتبط پر شده.همسرم با ویزای open work permit و پسر زیر ۶ سالم با ویزای ویزیتور همراهم هستند. همه اطرافیان میگفتن محاله با هم بهتون ویزا بدن.چون از طرف دیگه من پرونده اسکیل ورکر ۲۰۱۶ کبک هم دارم که فعلا بررسی اون متوقف شده. ولی بدون اینکه چیز اضافه ای ازم بخوان امروز پاس ریکوئست شدیم. نمیتونم بگم شانس آوردم چون یکی از دوستانم هم با خانوادش با شرایط مشابه من ویزا گرفته. هدفم اینه که بگم دوستان هرگز نا امید نشید.به نظرم استادی پلن خیلی رو نظر افسر تاثیر داره که من و دوستم خودمون با نهایت صداقت نوشتیم و فقط معلم زبانمون تصحیحش کرد. واقعا نشدنی وجود نداره. امیدوارم که زود خبرهای خوب بهتون برسه.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Amirkabir University

سلام دوستان من برای پذیرش ارشد فول فاند اقدام کردم و 27 فوریه سابمیت کردم. 5 مارچ بیومتریک دادم که همون روز آپدیت شد و سه روز بعدش آپدیت بدون ایمیل اومد که ازون موقع وضعیت اپلیکیشنم اینه که پایین گذاشتم.معنیش چیه؟ یعنی الان بک گراند چک من شروع شده؟

Application step Current status Help
    Review of eligibility We are reviewing whether you meet the eligibility requirements. Help - Review of eligibility
    Review of medical results You do not need a medical exam. We will send you a message if this changes. Help - Review of medical results
    Review of additional documents We do not need additional documents. Help - Review of additional documents
    Interview You do not need an interview. We will send you a message if this changes. Help - Interview
    Biometrics We do not need your fingerprints. We will send you a message if this changes. Help - Biometrics
    Background check We are processing your background check. We will send you a message if we need more information. Help - Background check
    Final decision Your application is in progress. We will send you a message once the final decision has been made.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط elham138 نمایش پست ها
    دوستان خلاصه ما هم بعد ۱۲ هفته پاس ریکوئست شدیم. به خودم قول داده بودم اینجا نتیجه ام رو بنویسم.امیدوارم انتظار همه عزیزان به پایانی خوش ختم بشه.
    میخواستم چند نکته بگم که شاید مفید باشه. من با مدرک لیسانس کامپیوترم با ۳۵ سال سن پذیرش از کالج گرفتم واسه دوره دو ساله شبکه.ولی گپ تحصیلی ام با ده سال سابقه کار مرتبط پر شده.همسرم با ویزای open work permit و پسر زیر ۶ سالم با ویزای ویزیتور همراهم هستند. همه اطرافیان میگفتن محاله با هم بهتون ویزا بدن.چون از طرف دیگه من پرونده اسکیل ورکر ۲۰۱۶ کبک هم دارم که فعلا بررسی اون متوقف شده. ولی بدون اینکه چیز اضافه ای ازم بخوان امروز پاس ریکوئست شدیم. نمیتونم بگم شانس آوردم چون یکی از دوستانم هم با خانوادش با شرایط مشابه من ویزا گرفته. هدفم اینه که بگم دوستان هرگز نا امید نشید.به نظرم استادی پلن خیلی رو نظر افسر تاثیر داره که من و دوستم خودمون با نهایت صداقت نوشتیم و فقط معلم زبانمون تصحیحش کرد. واقعا نشدنی وجود نداره. امیدوارم که زود خبرهای خوب بهتون برسه.
    خیلی خیلی بهتون تبریک میگم. به امید پیشرفت های آینده

میتونم بپرسم شما برای بحث ترجمه چیکار کردید (چون پذیرش بنده هم اومده و میخوام به همراه همسرم اقدام کنم)؟ آیا برای همه مدارک نظیر عقدنامه، کارت ملی، شناسنامه، اسناد ملکی، نامه تعد حامی (البته به نظر شما این رو نداشته باشید)، مدارک تحصیلی، بیمه، گواهی های شغلی و غیره نیاز به مهر دادگستری و وزارت امور خارجه است؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط elham138 نمایش پست ها

سلام خیلی بهتون تبریک می گم موفق باشید. لطف می کنید در مورد استادی پلنتون و شیوه نوشتنش کمی توضیح بدین ( شما به سه سوال پاسخ دادین یا مدل sop نوشتین)منم از کالج پذیرش دارم و برای ویزا واقعا نگرانم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid_s نمایش پست ها
    خیلی خیلی بهتون تبریک میگم. به امید پیشرفت های آینده

میتونم بپرسم شما برای بحث ترجمه چیکار کردید (چون پذیرش بنده هم اومده و میخوام به همراه همسرم اقدام کنم)؟ آیا برای همه مدارک نظیر عقدنامه، کارت ملی، شناسنامه، اسناد ملکی، نامه تعد حامی (البته به نظر شما این رو نداشته باشید)، مدارک تحصیلی، بیمه، گواهی های شغلی و غیره نیاز به مهر دادگستری و وزارت امور خارجه است؟
    خیلی ممنون. امیدوارم همه جواب مثبت بگیرن. خیر ترجمه های ما اصلا مهر دادگستری نداشت. عقد نامه مدارک شغلی و تحصیلی فقط مهر مترجم خورد. تعهد نامه اسپانسر لازم نداشتیم چون همسرم و‌بنده با هم هستیم دیگه. من حتی سابقه بیمه و مرخصی از محل کارم ارائه ندادم فقط گواهی اشتغالم ، حکم شغلی و فیش حقوقی داشتم. همسرم هم همینطور. البته شغل دولتی داریم.
    موفق باشید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Amirkabir University

کسی نیست جواب بده بچه ها؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط bigbangskh نمایش پست ها
    سلام دوستان من برای پذیرش ارشد فول فاند اقدام کردم و 27 فوریه سابمیت کردم. 5 مارچ بیومتریک دادم که همون روز آپدیت شد و سه روز بعدش آپدیت بدون ایمیل اومد که ازون موقع وضعیت اپلیکیشنم اینه که پایین گذاشتم.معنیش چیه؟ یعنی الان بک گراند چک من شروع شده؟

Application step Current status Help
    Review of eligibility We are reviewing whether you meet the eligibility requirements. Help - Review of eligibility
    Review of medical results You do not need a medical exam. We will send you a message if this changes. Help - Review of medical results
    Review of additional documents We do not need additional documents. Help - Review of additional documents
    Interview You do not need an interview. We will send you a message if this changes. Help - Interview
    Biometrics We do not need your fingerprints. We will send you a message if this changes. Help - Biometrics
    Background check We are processing your background check. We will send you a message if we need more information. Help - Background check
    Final decision Your application is in progress. We will send you a message once the final decision has been made.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)