صفحه 7 از 57 نخستنخست 1234567891011121314151617 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 566

موضوع: نتایج درخواست ویزای دانشجویی کانادا 2019 ویزا آفیس انکارا

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نتایج درخواست ویزای دانشجویی کانادا 2019 ویزا آفیس انکارا

سلام بهتون تبریک میگم. میتونم نمره آیلتستونو بدونم؟و اینکه از کدوم کالج پذیرش گرفتین؟ شرایط شغلی وسن و تاهل و فرزندمون با شما مشابه هست.لیسانس ریاضی دارم. به نظر شما برای فوق اقدام کنم یا کالج؟آیلتس جنرال دارم به نظر شما آکادمیک امتحان بدم؟

Junior Member

سلام بهتون تبریک میگم. میتونم نمره آیلتستونو بدونم؟و اینکه از کدوم کالج پذیرش گرفتین؟ شرایط شغلی وسن و تاهل و فرزندمون با شما مشابه هست.لیسانس ریاضی دارم. به نظر شما برای فوق اقدام کنم یا کالج؟آیلتس جنرال دارم به نظر شما آکادمیک امتحان بدم؟
    آیا هر مدرکی برای دانشگاه یا کالج بفرستیم به دست آفیسر هم ممکنه برسه؟مثلا نخواهیم آفیسر بدونه فوق لیسانس داریم اما برای دانشگاه یا کالج بفرستیم.

نقل قول نوشته اصلی توسط elham138 نمایش پست ها
    دوستان خلاصه ما هم بعد ۱۲ هفته پاس ریکوئست شدیم. به خودم قول داده بودم اینجا نتیجه ام رو بنویسم.امیدوارم انتظار همه عزیزان به پایانی خوش ختم بشه.
    میخواستم چند نکته بگم که شاید مفید باشه. من با مدرک لیسانس کامپیوترم با ۳۵ سال سن پذیرش از کالج گرفتم واسه دوره دو ساله شبکه.ولی گپ تحصیلی ام با ده سال سابقه کار مرتبط پر شده.همسرم با ویزای open work permit و پسر زیر ۶ سالم با ویزای ویزیتور همراهم هستند. همه اطرافیان میگفتن محاله با هم بهتون ویزا بدن.چون از طرف دیگه من پرونده اسکیل ورکر ۲۰۱۶ کبک هم دارم که فعلا بررسی اون متوقف شده. ولی بدون اینکه چیز اضافه ای ازم بخوان امروز پاس ریکوئست شدیم. نمیتونم بگم شانس آوردم چون یکی از دوستانم هم با خانوادش با شرایط مشابه من ویزا گرفته. هدفم اینه که بگم دوستان هرگز نا امید نشید.به نظرم استادی پلن خیلی رو نظر افسر تاثیر داره که من و دوستم خودمون با نهایت صداقت نوشتیم و فقط معلم زبانمون تصحیحش کرد. واقعا نشدنی وجود نداره. امیدوارم که زود خبرهای خوب بهتون برسه.
    ویرایش توسط Ellvira : March 15th, 2019 در ساعت 01:12 AM دلیل: بخشی از سوالم یادم رفته بود

Member
    رشته و دانشگاه
    Urban Planning

نقل قول نوشته اصلی توسط elham138 نمایش پست ها
    دوستان خلاصه ما هم بعد ۱۲ هفته پاس ریکوئست شدیم. به خودم قول داده بودم اینجا نتیجه ام رو بنویسم.امیدوارم انتظار همه عزیزان به پایانی خوش ختم بشه.
    میخواستم چند نکته بگم که شاید مفید باشه. من با مدرک لیسانس کامپیوترم با ۳۵ سال سن پذیرش از کالج گرفتم واسه دوره دو ساله شبکه.ولی گپ تحصیلی ام با ده سال سابقه کار مرتبط پر شده.همسرم با ویزای open work permit و پسر زیر ۶ سالم با ویزای ویزیتور همراهم هستند. همه اطرافیان میگفتن محاله با هم بهتون ویزا بدن.چون از طرف دیگه من پرونده اسکیل ورکر ۲۰۱۶ کبک هم دارم که فعلا بررسی اون متوقف شده. ولی بدون اینکه چیز اضافه ای ازم بخوان امروز پاس ریکوئست شدیم. نمیتونم بگم شانس آوردم چون یکی از دوستانم هم با خانوادش با شرایط مشابه من ویزا گرفته. هدفم اینه که بگم دوستان هرگز نا امید نشید.به نظرم استادی پلن خیلی رو نظر افسر تاثیر داره که من و دوستم خودمون با نهایت صداقت نوشتیم و فقط معلم زبانمون تصحیحش کرد. واقعا نشدنی وجود نداره. امیدوارم که زود خبرهای خوب بهتون برسه.
    سلام،
    تبریک می گم بهتون

من یه سوال در مورد فرم دارم. یه جایی داره که می پرسه "تا حالا برای اینکه وارد کانادا بشید یا در کانادا بمونید اپلای کردید؟" رو چی جواب دادید؟ با توجه به اینکه برای اقامت کبک اپلای کردید، گفتید بله و توضبح دادید که پرونده دارید؟
    ممنون از جوابتون

Member
    رشته و دانشگاه
    Urban Planning

نقل قول نوشته اصلی توسط bigbangskh نمایش پست ها
    کسی نیست جواب بده بچه ها؟
    بله شروع شده و در حال بررسی هست.

Junior Member

سلام منم دقیقا وضعیت شما رو دارم فقط من واسه دکتری دارم میرم و ۶ مارس بیومتریک رو دادم. منم همین پیام ها رو صفحه اصلی من زده شده. لطفاً اگه خبری شد منو هم در جریان بزارید

Junior Member

سلام دوستان من برای پذیرش ارشد فول فاند اقدام کردم و 27 فوریه سابمیت کردم. 5 مارچ بیومتریک دادم که همون روز آپدیت شد و سه روز بعدش آپدیت بدون ایمیل اومد که ازون موقع وضعیت اپلیکیشنم اینه که پایین گذاشتم.معنیش چیه؟ یعنی الان بک گراند چک من شروع شده؟

Application step Current status Help
    Review of eligibility We are reviewing whether you meet the eligibility requirements. Help - Review of eligibility
    Review of medical results You do not need a medical exam. We will send you a message if this changes. Help - Review of medical results
    Review of additional documents We do not need additional documents. Help - Review of additional documents
    Interview You do not need an interview. We will send you a message if this changes. Help - Interview
    Biometrics We do not need your fingerprints. We will send you a message if this changes. Help - Biometrics
    Background check We are processing your background check. We will send you a message if we need more information. Help - Background check
    Final decision Your application is in progress. We will send you a message once the final decision has been made.
    سلام منم دقیقا وضعیت شما رو دارم. فقط من واسه دکتری پذیرش دارم و روز ۶ مارس بیومتریک دادم. تو پروفایل منم دقیقا همین پیام ها داده شده. لطفاً اگه خبر جدیدی داشتید منو هم در جریان بزارید

Junior Member

من هم پذیرش دکتری دارم و برای همسرم هم OWP درخواست دادم. 7 مارچ اپلیکشنم رو لاج کردم و 12 مارچ بیومتریک دادم که همون روز هم اومد توی پروفایلم. وضعیت پرونده خودم و همسرم هم عینن مثل وضعیت پرونده شماست. ولی فکر می کنم هنوز امکان اسک وجود داره و لزومن به معنی اتمام بررسی پرونده نیست. تا صبج امروز وضعیت پرونده رو میزد Application/profile updated الان شده Submitted. من برای فال 2019 منتظر ویزا هستم.

نقل قول نوشته اصلی توسط saeedfj69 نمایش پست ها
    سلام منم دقیقا وضعیت شما رو دارم. فقط من واسه دکتری پذیرش دارم و روز ۶ مارس بیومتریک دادم. تو پروفایل منم دقیقا همین پیام ها داده شده. لطفاً اگه خبر جدیدی داشتید منو هم در جریان بزارید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Amirkabir University

نقل قول نوشته اصلی توسط saeedfj69 نمایش پست ها
    حتماً
    من با پرس و جویی که کردم متوجه شدم چون مدارکم کامل بوده و Ask نشدم خیلی سریع ( سه روز بعد از بیومتریک که آپدیت برام اومد) بک گراند چک شروع شده برام. فکر می کنم کل پروسه ی بک گراند چک حدود 20 روز طول بکشه و اگه مشکلی نداشته باشه بعد از حدود 20 روز ایمیل تایید اعتبار بیومتریک میاد و یکی دو روز بعدش هم passport request. احتمالاً برای شما هم همین طوره به شرطی که تعداد سفرهاتون زیاد نباشه چون پروسه ی BGC رو طولانی می کنه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Amirkabir University

نقل قول نوشته اصلی توسط Safatio نمایش پست ها
    من هم پذیرش دکتری دارم و برای همسرم هم OWP درخواست دادم. 7 مارچ اپلیکشنم رو لاج کردم و 12 مارچ بیومتریک دادم که همون روز هم اومد توی پروفایلم. وضعیت پرونده خودم و همسرم هم عینن مثل وضعیت پرونده شماست. ولی فکر می کنم هنوز امکان اسک وجود داره و لزومن به معنی اتمام بررسی پرونده نیست. تا صبج امروز وضعیت پرونده رو میزد Application/profile updated الان شده Submitted. من برای فال 2019 منتظر ویزا هستم.
    وقتی نوشته
    We do not need additional documents
    یعنی مدارک تون کامل بوده و بی نقص . پس در مورد مدارک Ask نمیشید

Junior Member

اگر اینطور باشه که خیلی سریع پیش رفته کار، البته من روی مدارک و کاور لتر خیلی دقت کرده بودم و داکیومنت مرتب با فهرست بندی گذاشته بودم که طول نکشه بررسی ش.
    امیدوارم به زودی ویزای هرسه مون اکی بشه.

وقتی نوشته
    We do not need additional documents
    یعنی مدارک تون کامل بوده و بی نقص . پس در مورد مدارک Ask نمیشید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)