صفحه 8 از 57 نخستنخست 123456789101112131415161718 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 566

موضوع: نتایج درخواست ویزای دانشجویی کانادا 2019 ویزا آفیس انکارا

پیش فرض پاسخ : نتایج درخواست ویزای دانشجویی کانادا 2019 ویزا آفیس انکارا

سلام دوستان

اینکه من قبلا با وبزای تحصیلی امریکا، یه سفر یک ماهه به آمریکا داشتم ( رفتم دانشگاه منتها به دلایل خانوادگی برگشتم و تحصیلم رو ادامه ندادم.) رو روند بررسی ویزام تاثیر مثبت داره یا منفی ؟
    پ.ن. الان برای دکتری از یه دانشگاه معتبر پذیرش فول فاند دارم/ از محل کارم جاب آفر دارم/ برای همسرم owp و برای فرزندم ویزیتوری درخواست کردم/ رزومه و پاپلیکیشن های خوبی دارم/و...

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Amirkabir University

سلام دوستان
    من هم امروز بعد از 25 روز از سابمیت passport request شدم.

submit: 27 Feb
    biometric: 5 Mar
    update without email: 8 Mar
    No Ask
    biometric correspondence letter: 20 Mar
    passport request: 22 Mar

Junior Member

تبریک میگم بهتون، شما هم خواهرتون کانادا ساکن هستن درسته؟ من برادرم مقیم کاناداست و نگران بودم بابت تای اما شما که خداروشکر خیلی زود ویزا گرفتین. البته من ورک پرمیت برای همسرم
    هم خواستم که فکر کنم طولانی ترش میکنه.

نقل قول نوشته اصلی توسط bigbangskh نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من هم امروز بعد از 25 روز از سابمیت passport request شدم.

submit: 27 Feb
    biometric: 5 Mar
    update without email: 8 Mar
    No Ask
    biometric correspondence letter: 20 Mar
    passport request: 22 Mar

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Amirkabir University

نقل قول نوشته اصلی توسط Safatio نمایش پست ها
    تبریک میگم بهتون، شما هم خواهرتون کانادا ساکن هستن درسته؟ من برادرم مقیم کاناداست و نگران بودم بابت تای اما شما که خداروشکر خیلی زود ویزا گرفتین. البته من ورک پرمیت برای همسرم
    هم خواستم که فکر کنم طولانی ترش میکنه.
    ممنونم
    آره pr داره خواهرم. راستش من بر اساس حرفایی که بچه ها توی فروم زده بودن ساپورت مالی از خواهرم اعلام کردم. چون خودمم نمی دونستم تای کانادایی چطور باید اعلام بشه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی متالورژی آزاد ساوه

نقل قول نوشته اصلی توسط rimaamirr نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من میخواستم تجربه ویزای دانشجویی خواهرم رو با شما در میون بذارم چون یک مقدار شرایط خاص هست شاید جالب باشه
    سابمیت: ۲۹ دسامبر
    بایو: ۲ ژانویه
    پاس ریکوپست: امروز ۲۱ ژانویه
    خواهر من از ایران PhD دارند. ۳۴ سالشون هست و برای دوره زبان ۹ ماهه از دانشگاه UBC پذیرش گرفتند.
    شرایط خاص ایشون هم این بود که همسرشون امریکایی هستندُ اما مراحل مهاجرت از طریق همسرشون به امریکا در حال انجام هست و هنوز به مرحله مصاحبه سفارت امریکا نرسیدند چون معمولا یکسال تا یکسال و نیم طول میکشه.
    به عنوان تای هم ایشون مدرکی که نشون میده پرونده مهاجرتیشون در امریکا در حال انجام هست USCIS رو گذاشتند.
    به عنوان مدارک مالی هم همسرشون کارکرد حساب امریکاشون رو گذاشت و ساپورت مالی رو بر عهده گرفتند.
    سلام،
    میخواستم بدونم که همسر خواهرتون فقط گرینت حساب آمریکا رو به عنوان ساپورتر گذاشت یا مدرک رسمی یا حتی نامه دستنویس دیگه ای هم ضمیمه بود؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه

ممنونم
    آره pr داره خواهرم. راستش من بر اساس حرفایی که بچه ها توی فروم زده بودن ساپورت مالی از خواهرم اعلام کردم. چون خودمم نمی دونستم تای کانادایی چطور باید اعلام بشه
    سلام،
    میتونم بپرسم برای اینکه نشون بدین خواهرتون ساپورت مالی تون شده، چه مدارکی از ایشون رو برای ویزا ارسال کردین؟ 🙏

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Amirkabir University

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdi_kian_p نمایش پست ها
    سلام،
    میتونم بپرسم برای اینکه نشون بدین خواهرتون ساپورت مالی تون شده، چه مدارکی از ایشون رو برای ویزا ارسال کردین؟ ������
    سلام
    یه نامه که مقدار ساپورت رو به علاوه ی نسبت من با خواهرم رو مشخص کرده بود و خود خواهرم نوشت و امضا کرد
    کپی کارت pr اش
    گواهی اشتغال به کار از محل کارش
    گردش حساب بانکی ش
    T4 ش

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Ellvira نمایش پست ها
    سلام بهتون تبریک میگم. میتونم نمره آیلتستونو بدونم؟و اینکه از کدوم کالج پذیرش گرفتین؟ شرایط شغلی وسن و تاهل و فرزندمون با شما مشابه هست.لیسانس ریاضی دارم. به نظر شما برای فوق اقدام کنم یا کالج؟آیلتس جنرال دارم به نظر شما آکادمیک امتحان بدم؟
    آیا هر مدرکی برای دانشگاه یا کالج بفرستیم به دست آفیسر هم ممکنه برسه؟مثلا نخواهیم آفیسر بدونه فوق لیسانس داریم اما برای دانشگاه یا کالج بفرستیم.
    نقل قول نوشته اصلی توسط Ellvira نمایش پست ها
    سلام بهتون تبریک میگم. میتونم نمره آیلتستونو بدونم؟و اینکه از کدوم کالج پذیرش گرفتین؟ شرایط شغلی وسن و تاهل و فرزندمون با شما مشابه هست.لیسانس ریاضی دارم. به نظر شما برای فوق اقدام کنم یا کالج؟آیلتس جنرال دارم به نظر شما آکادمیک امتحان بدم؟
    سلام من از کالج سنکا پذیرش گرفتم.بله آیلتس اکادمیک میخواد . من ۶.۵ بودم که برای کالج از ۶ مورد قبول هست.
    به نظرم برای فوق اقدام کنید بهتره. من ترسیدم از ابتدا با فوق شروع کنم. ولی بعدا حتما اقدام میکنم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ffn_343 نمایش پست ها
    سلام،
    تبریک می گم بهتون

من یه سوال در مورد فرم دارم. یه جایی داره که می پرسه "تا حالا برای اینکه وارد کانادا بشید یا در کانادا بمونید اپلای کردید؟" رو چی جواب دادید؟ با توجه به اینکه برای اقامت کبک اپلای کردید، گفتید بله و توضبح دادید که پرونده دارید؟
    ممنون از جوابتون
    بله بله من نوشتم که برای اسکیل ورکر کبک۲۰۱۶ پرونده دارم و علاقه مند هستیم که بتونیم در کانادا زندگی کنیم و مسلما به خاطرش تلاش هم خواهم کرد. کمی از دلایل علاقم گفتم و برای دلیل تحصیل هم عنوان کردم که میخوام از سالهای زندگیم بیشترین بهره رو ببرم و بتونم تجربه کاریم رو با دوره های کاربردی مرتبط بهبود ببخشم.ولی در انتها اشاره کردم هیچوقت غیرقانونی در خاک کانادا نخواهم ماند.موفق باشید

Junior Member
    رشته و دانشگاه

سلام
    یه نامه که مقدار ساپورت رو به علاوه ی نسبت من با خواهرم رو مشخص کرده بود و خود خواهرم نوشت و امضا کرد
    کپی کارت pr اش
    گواهی اشتغال به کار از محل کارش
    گردش حساب بانکی ش
    T4 ش

و اینکه اصل این مدارک رو براتون پست کرده بود و شما اسکنش رو برای ویزا فرستادین و بعدا موقعی که برای بایومتری رفته بودن اصلش رو هم همراه خودتون برده بودین؟!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)