صفحه 1 از 104 123456789101151101 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 1037

موضوع: گواهی موجودی حساب بانکی و اثبات تمکن مالی (فدرال و كبك)

Question گواهی موجودی حساب بانکی و اثبات تمکن مالی (فدرال و كبك)

چند سئوال داشتم كه ممنون ميشم دوستان پاسخ بدهند:

1- آيا گواهي كه بانك از موجودي حساب جاري عادي ميده ريالي است يا اگر درخواست كنيم تبديل به ارزهايي مانند دلار ميكند؟
    2- اگر ريالي است همان گواهي اريجينال را كه مهر قسمت بين الملل بانك روي آن خورده بايد بفرستيم؟ در اين صورت آيا آفيسر متوجه ميشود كه موجودي چقدر است يا بايد ترجمه كرد؟

با تشكر از دوستان

Exclamation پاسخ : نیاز به راهنمایی

نقل قول نوشته اصلی توسط ALI_MXX نمایش پست ها
    چند سئوال داشتم كه ممنون ميشم دوستان پاسخ بدهند:
    1- آيا گواهي كه بانك از موجودي حساب جاري عادي ميده ريالي است يا اگر درخواست كنيم تبديل به ارزهايي مانند دلار ميكند؟
    2- اگر ريالي است همان گواهي اريجينال را كه مهر قسمت بين الملل بانك روي آن خورده بايد بفرستيم؟ در اين صورت آيا آفيسر متوجه ميشود كه موجودي چقدر است يا بايد ترجمه كرد؟
    با تشكر از دوستان
    گواهی های بانکی همیشه به ارز رایج کشور یعنی ریال ایران می باشند. بعضی از بانکها مانند بانک ملی در واحد امور بین المللی شان، نرخ روز دلار کانادا به ریال را هم در گوشه ی نامه اشان ممکن است قید کنند که در کل زیاد مهم نیست.
    ارزش ارز یک کشور به ارز کشور دیگر ریطی به امور ترجمه ندارد.
    آفیسرها خودشان ارزش ریال را بهتر از ما ها می دونند.

لینک تبدیل دلار کانادا به ریال ایران در Yahoo Finance

http://finance.yahoo.com/currency-co...D;to=IRR;amt=1

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مهاجرت با داشتن سابقه کاری مشاغل مورد نیاز(Federal Skilled Worker Class:.Categ

نقل قول نوشته اصلی توسط reza1100 نمایش پست ها
    دوستان در مورد گردش حساب بانكي
    با توجه به اينكه در هر مرحله (يعني ممكنه به سه مرحله برسه ) ممكنه اين گردش حساب رو از ما بخوان و خيلي تابلو هستش كه حساب ما نشون بده هر زمان كه سفارت كانادا گردش خواسته ما مثلا 16 ميليون ريختيم تو حسابمون دو روز بعد هم برداشتيم.
    يكبار ميشه بگيم ماشين يا سكه فروختيم. بارهاي بعدي چي بگيم؟
    من تصميم دارم زماني كه مثلا سكه فروختم و گردش مالي گرفتم ، همزمان با ارسال گردش حساب يك نامه هم بنويسم كه با توجه به اينكه تورم در ايران بالاست ، نه من و نه هيچكدوم از مردم ايران پول تو بانك نگه نميدارن و من تصميم دارم طي مثلا 5 روز آينده دوباره سكه بگيرم تا زمان عزيمت ارزشش كم نشه و زمان عزميت به كانادا بفروشم و دلار كانادا بخرم.
    ضمن اينكه اگه چند نفر يك همچين نامه اي بنويسند ، اين مسئله جا ميوفته و اونها راحتتر قبول خواهند كرد كه اينجا اينطوريه و در گردش حسابهاي بعدي شبه پيش نمياد.
    نظرتون چيه ؟ ميشه اشكالات يا تائيدهاتون رو بنويسيد؟

با تشكر
    مگه چند بار گردش مالی می خوان؟ من فکر کردم فقط یک بار لازم دارند و اون هم تو مدارکی هستش که باری سوریه باید فرستاد. میشه لطف کنید و بگد چند بار و در چه مراحلی باید این کار رو کرد؟

پیش فرض پاسخ : مهاجرت با داشتن سابقه کاری مشاغل مورد نیاز(Federal Skilled Worker Class:.Categ

دوستان سلام
    گردش 6 ماهه را حداكثر دو بار از شما خواهند خواست يكبار كه با مدارك مي فرستيد و يكبار هم در زماني كه درخواست ارسال پاسپورت براي شما ارسال مي شود كه احتمال آن نيز كم است.
    اگر از من در زمان مديكال و از پدرام در زمان پاس ريكوئست خواسته اند به خاطر اين است كه زماني كه ما مدارك را فرستاديم در بوكلت سوريه گردش شش ماهه نخواسته بودند و ما صرفا مانده را فرستاديم بعدا اين بوكلت بروز شد و گردش شش ماهه خواستند.البته كساني كه با قانون قدبم اقدام كرده بودند در زمان صدور ويزا درخواست گردش كرده اند.
    نتيجه اينكه اگر از من با ايميل پاس ريكوئست گردش حساب را دوباره بخواهند مي توانيم مطئن شويم كه حداكثر دوبار اين مدرك بايد ارسال شود.
    موفق باشيد

Smile پاسخ : مهاجرت با داشتن سابقه کاری مشاغل مورد نیاز(Federal Skilled Worker Class:.Categ

نقل قول نوشته اصلی توسط reza1100 نمایش پست ها
    دوست عزيز
    تا اونجا كه من ميدونم از بچه هاي اين فروم يكبار تا حالا خواسته اند . منتها درخواست بيش از يكبار هم ممكنه . ( كارنو عزيز هم تو وبلاگش نوشته ) .
    حالا اگه يكبار خواستن چه بهتر . اما اگه بيشتر بخوان من موندم چه خاكي تو سرم بريزم...........................
    خيلي خيلي ضايع ميشيم اونوقت .
    نههههههههههههههههههههه؟

دوستان براي احتياط اگر پول زيادي به حساب خود واريز كرده ايد و مدركي دال بر چگونگي كسب اين درآمد به سوريه ارسال كرده ايد تا دريافت ويزا پول را از حساب برداشت نكنيد.

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط VahidP نمایش پست ها
    نتيجه اينكه اگر از من با ايميل پاس ريكوئست گردش حساب را دوباره بخواهند مي توانيم مطئن شويم كه حداكثر دوبار اين مدرك بايد ارسال شود.
    موفق باشيد
    وحيد جان
    خدا از دهنت بشنوه . ببخشيد خدا از قلمت بخونه !!!!!!!!!! ( چي گفتما )
    حالا اگه بقول شما دو بار هم خواستن ، بار اول ميگيم سكه فروختيم . بار دوم بگيم چي ؟ بعد نميگن چرا هروقت ما خواستيم حسابتون پر شده بعد دوروز يا اصلا يكماه بعد خاليش كردين ؟
    با تشكر

تو روش جديد دو بار تقاضاي حساب 6 ماهه زياد منطقي نيست اما در روش قديم بخاطر طولاني بودن اين اتفاق افتاده بود و بودند کساني که زمان پاس ريکوست هم دو باره حساب 6 ماهه ازشون خواسته بودن لذا دوستاني که به روش جديد اقدام کردن نبايد زياد نگران باشن مگر افيسرشون جنون ادواري مناطق حاره اي داشته باشه

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط VahidP نمایش پست ها
    دوستان براي احتياط اگر پول زيادي به حساب خود واريز كرده ايد و مدركي دال بر چگونگي كسب اين درآمد به سوريه ارسال كرده ايد تا دريافت ويزا پول را از حساب برداشت نكنيد.
    وحيد عزيز
    مشكل جاي ديگست.
    آخه ما در واقع 20 ميليون تومان سكه نداريم كه .
    اكثر بچه ها پول نقد الان ندارن . تا اونجاييكه من ميدونم اكثر قرض ميكنن تا مثلا يك هفته اي پس بدن به ملت .
    موقع رفتن به هرحال آدم ماشين ميفروشه خونه رهن ميده . پولو جور ميكنه يجورايي. اما بار اول كه معلوم نيست چي بشه آدم بره ماشينشو بفروشه آواره خيابونا بشه ؟ بعدم بگن ريفيوز شدي ؟
    حالا با اين شرايط بگيد چي بگيم ؟ نامه بنويسيم؟ هر دفعه يك بهانه بياريم.يا اصلا يه كار ديگه . مثل پدرام انجام بديم. اولش موجوديو ميفرستيم . زمان مديكال يا پاسپورت كه ديگه معلومه چيكاره ايم ماشين ميفروشيم پولو ميخوابونيم تو حساب .بهشون گردش ميديم.
    نظر تون چيه ؟
    خوش باشي

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط babakdin نمایش پست ها
    تو روش جديد دو بار تقاضاي حساب 6 ماهه زياد منطقي نيست اما در روش قديم بخاطر طولاني بودن اين اتفاق افتاده بود و بودند کساني که زمان پاس ريکوست هم دو باره حساب 6 ماهه ازشون خواسته بودن لذا دوستاني که به روش جديد اقدام کردن نبايد زياد نگران باشن مگر افيسرشون جنون ادواري مناطق حاره اي داشته باشه
    بابك جان
    حق باشماست . من ميخوام پيشگيري كنم. ضمن اينكه گفتم شايد بشه بكمك هم اين مسئله تورمو اينهارو جا بندازيم./
    يك راه ديگه هم به ذهنم رسيد دفعه اول از حساب X گردش ميگيريم دفعه بعد از حساب Y
    اگه باز كسي نظري داره بگه .
    خوش باشيد.

Wink پاسخ : مهاجرت با داشتن سابقه کاری مشاغل مورد نیاز(Federal Skilled Worker Class:.Categ

نقل قول نوشته اصلی توسط babakdin نمایش پست ها
    برای یکی از بچه های گروه ما این اتفاق افتاده یعنی در عرض چند ماه دوبار گواهی حساب بانکی خواسته اند. یکبار زمان آپدیت مدارک و یکبار زمان ارسال برگه های مدیکال

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)