صفحه 10 از 104 نخستنخست 123456789101112131415161718192060 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 1037

موضوع: گواهی موجودی حساب بانکی و اثبات تمکن مالی (فدرال و كبك)

پیش فرض پاسخ : [1-1] گواهی موجودی حساب بانکی و اثبات تمکن مالی برای مهاجرت به کانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط everst نمایش پست ها
    با سپاس از تو پیمان جان سوال دیگری که دارم اگر فرضا گزارش نخواهند شیوه کنترل میزان مبلغ چگونه است آیا آنرا در حساب بانک کانادا ئی کنترل می کنند
    با سلام

در بعضی از موارد که به ندرت هم اتفاق افتاده است افسر اداره ی مهاجرت مستقر در فرودگاه از شما درخواست مدرکی می نماید که داریی شما نسبت به حداقل موجودی مورد نظر برای مهاجرت به کانادا را اثبات کند. می تواند این موجودی به صورت وجه نقد و یا به صورت حساب بانکی باشد.

پیش فرض پاسخ : [1-1] گواهی موجودی حساب بانکی و اثبات تمکن مالی برای مهاجرت به کانادا

ایا دارائی همسر و حساب بانکی او هم میتونه کمکی به بالا بردن میانگین درخواست دهنده اصلی بکنه ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط pedram55 نمایش پست ها
    ایا دارائی همسر و حساب بانکی او هم میتونه کمکی به بالا بردن میانگین درخواست دهنده اصلی بکنه ؟
    بله می توان از صورت حساب همسر متقاضی اصلی هم استفاده نمود

Junior Member

سلام
    من می خواستم حساب ریالی را به حساب ارزی تبدیل کنم آیا مشکلی پیش می آید یا نه ؟
    ارسال به سیدنی 1 آگوست و فایل نامبر اول 30 سپتامبر2009 و ارسال به دمشق 5 نوامبر و فایل نامبر دوم 12 نوامبر2009
    مدیکال 21 مارس 2013 کد رشته 4131

نقل قول نوشته اصلی توسط neda80 نمایش پست ها
    سلام
    من می خواستم حساب ریالی را به حساب ارزی تبدیل کنم آیا مشکلی پیش می آید یا نه ؟
    خیر، مشکلی نیست

سلام
    من يه سوالي داشتم در مورد اين ميزان پولي كه بايد داشته باشيم و با خودمون ببريم كانادا. تو سايت بانك مركزي نوشته كه هر نفر فقط ميتونه 5000 دلار خارج كنه..و تو سايت فرودگاه امام كه امروز به روز شده بود نوشته 3000 دلار. با تجربه خو دم و دوستان تا حالا نديدم تو فرودگاه دقيقا چك كنن چه مبلغي ميبري بيرون..ولي اگر بخواهيم با احتياط و با خيال راحت رفتار كنيم و دچار مشكل احتمالي نشيم..بايد چه كار كنيم ..ما بقي مبلغ رو چه جوري بايد فرستاد كانادا؟ افتتاح حساب بانكي كانادايي؟ از داخل ايران و در صورتي كه كسي رو اونجا نداشته باشيم چه جوري؟ لطفا در صورتي كه در اين مورد تجربه و يا اطلاعاتي داريد جواب بديد.
    با سپاس

Senior Member mehrdad_rad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering

Wink پاسخ : [1-1] گواهی موجودی حساب بانکی و اثبات تمکن مالی برای مهاجرت به کانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط someone2009 نمایش پست ها
    سلام
    من يه سوالي داشتم در مورد اين ميزان پولي كه بايد داشته باشيم و با خودمون ببريم كانادا. تو سايت بانك مركزي نوشته كه هر نفر فقط ميتونه 5000 دلار خارج كنه..و تو سايت فرودگاه امام كه امروز به روز شده بود نوشته 3000 دلار. با تجربه خو دم و دوستان تا حالا نديدم تو فرودگاه دقيقا چك كنن چه مبلغي ميبري بيرون..ولي اگر بخواهيم با احتياط و با خيال راحت رفتار كنيم و دچار مشكل احتمالي نشيم..بايد چه كار كنيم ..ما بقي مبلغ رو چه جوري بايد فرستاد كانادا؟ افتتاح حساب بانكي كانادايي؟ از داخل ايران و در صورتي كه كسي رو اونجا نداشته باشيم چه جوري؟ لطفا در صورتي كه در اين مورد تجربه و يا اطلاعاتي داريد جواب بديد.
    با سپاس
    در مورد 5000 دلار منظور اين است شما نمي‌توانيد بيش از 5000 دلار نقدا در حساب خود بريزيد و ما بقي بايستي با حواله وارد حساب شما شود يعني شما هر چقدر خواستيد مي‌توانيد در حساب خود پول بريزيد اما مشكل اينجاست كه بيشتر بانك‌هاي ايران با بانك‌هاي كانادا همكاري ندارند. بنا براين مجبوريد پول را از حساب خارج و با خود ببريد در مورد فرودگاه هم راحت‌ترين راه همين است كه در جيب بگذاريد و ببريد اما اگر نمي‌خواستيد مي‌توانيد با يك صرافي صحبت كنيد برايتان حواله مي‌كند.

موفق باشي
    فایل نامبر اول: Feb. 16, 2009 فایل نامبر دوم: May. 18, 2009 نامه مديكال: Oct. 27, 2009 نامه درخواست پاسپورت: Mar. 17, 2010دريافت پاسپورت : Apr. 26, 2010 و وبلاگ شخصي من : http://salamcanada.blogfa.com

سلام به همگی آیا اثبات آن مبلغ مورد نظر دولت کانادا باید حتما در حساب جاری باشد و این حساب های پس انداز ما 5 ساله ارزشی ندارد و در کل برای حساب جاری به مدت شش ماه میانگین آن باید 16 ملیون باشد همان 16 ملیون باید باشد داخل حساب یا کمتر از آن هم میانگین 16 ملیون می شود با تشکر

نقل قول نوشته اصلی توسط رخساره نمایش پست ها
    سلام به همگی آیا اثبات آن مبلغ مورد نظر دولت کانادا باید حتما در حساب جاری باشد و این حساب های پس انداز ما 5 ساله ارزشی ندارد و در کل برای حساب جاری به مدت شش ماه میانگین آن باید 16 ملیون باشد همان 16 ملیون باید باشد داخل حساب یا کمتر از آن هم میانگین 16 ملیون می شود با تشکر
    حتماً نباید توی حساب جاری باشد این موضوع بارها گفته شده است. هر نوع حساب بانکی باشد فرقی نمی کند.
    شما باید در تاریخی که گواهی معدل حساب می گیرد. حداقل موجودی را در حسابتان داشته باشید.
    هدف از معدل حساب شش ماه گذشته این است که یک پولی به صورت هنگفت در این اواخر وارد حسابتان نشده باشد، منظور این است که این پول را شما قرض نگرفته باشید. اگر همچین مبلغی وارد حسابتان شده است باید برایش توضیحی داشته باشید.

سلام پس چرا نوشته This must include a bank statments showing all transactions for the last 6 months with a current balance at least equvalent to the minimum reqired funds

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)