صفحه 100 از 104 نخستنخست ... 5090919293949596979899100101102103104 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 991 تا 1,000 , از مجموع 1037

موضوع: گواهی موجودی حساب بانکی و اثبات تمکن مالی (فدرال و كبك)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گواهی موجودی حساب بانکی و اثبات تمکن مالی (فدرال و كبك)

سلام
    یک سوال داشتم
    من میخام به اندازه 15 هزار دلار پول بریزم به حسابم برای تمکن مالی
    این مقدار به ارز دولتی حساب میکنن درسته؟؟
    بعد از گرفتن گواهی میشه حدود 5.6 تاشو با خودمون ببریم ؟؟؟ اون 15 تارو باید ببریم ؟؟ چک میکنن توی فرودگاه؟
    اگه ممکنه راهنمای کنید ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط amir0079 نمایش پست ها
    سلام
    یک سوال داشتم
    من میخام به اندازه 15 هزار دلار پول بریزم به حسابم برای تمکن مالی
    این مقدار به ارز دولتی حساب میکنن درسته؟؟
    بعد از گرفتن گواهی میشه حدود 5.6 تاشو با خودمون ببریم ؟؟؟ اون 15 تارو باید ببریم ؟؟ چک میکنن توی فرودگاه؟
    اگه ممکنه راهنمای کنید ممنون
    درود دوست عزیز
    اطلاعات بنده در مورد برنامه های استانی ساسکاچوان هست:
    این رو اطلاع دارم که برای برنامه های استانی باید اون مبلغ از 3 ماه قبل تر در حسابتون باشه، و این مبلغ باید تا پایان روند کاری شما در حساب باشه. و در بخشی از کار هم ممکنه از شما پرینت 6 ماهه بخوان (برای سفارت).
    The funds must be available both when you apply and when (if) we issue you a permanent resident visa. You must prove to an immigration officer that you can legally access them to use to settle here when you arrive.
    و این مورد رو هم مد نظر داشته باشین:
    Bring as much money as you can to make moving and finding a home in Canada easier. Canadian customs regulations require you to declare if you're bringing more than CAN$10,000 into Canada. If you don't tell them, you may be fined, and your funds could be seized. This includes:
    این صفحه رو هم مطالعه کنید:

https://www.canada.ca/en/immigration...oof-funds.html

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط hosein43 نمایش پست ها
    درود دوست عزیز
    اطلاعات بنده در مورد برنامه های استانی ساسکاچوان هست:
    این رو اطلاع دارم که برای برنامه های استانی باید اون مبلغ از 3 ماه قبل تر در حسابتون باشه، و این مبلغ باید تا پایان روند کاری شما در حساب باشه. و در بخشی از کار هم ممکنه از شما پرینت 6 ماهه بخوان (برای سفارت).
    The funds must be available both when you apply and when (if) we issue you a permanent resident visa. You must prove to an immigration officer that you can legally access them to use to settle here when you arrive.
    و این مورد رو هم مد نظر داشته باشین:
    Bring as much money as you can to make moving and finding a home in Canada easier. Canadian customs regulations require you to declare if you're bringing more than CAN$10,000 into Canada. If you don't tell them, you may be fined, and your funds could be seized. This includes:
    این صفحه رو هم مطالعه کنید:

فقط راجع به نکته آخری که فرمودین یک توضیح بدم: گفته "اگر اعلام نکنید". شما چند ده هزار دلار هم نقد همراه داشته باشین و در فرم اظهارنامه گمرک اعلام بکنید بدون هیچ مشکلی می تونید اون رو وارد کانادا بکنید بخصوص اگر تازه مهاجر باشید. مشکل شما خارج کردن این حجم پول نقد از ایران است.
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

Junior Member

سلام. سوالی داشتم. من میخوام از خواهرم که کانادا زندگی می کنه 15 هزار دلار قرض بگیرم و برای اثبات تمکن مالی بذارم توی بانک. اما چند تا مشکل وجود داره. یک اینکه با توجه به اوضاع دلار الان اگر من این دلار رو به ریال تبدیل کنم و توی حساب حتی بلند مدت بذارم ممکنه ضرر هنگفتی بکنم، با توجه به اینکه این پول قرض هست و من باید پسش بدم. دو اینکه اگر بخوام به صورت دلار توی حساب ارزی بذارم حتما باید کسی باشه که این پول رو با خودش همراه بیاره ایران که نیست. یه سری صرافی هستن توی کانادا که پول میفرستن ایران اما من به چند تاشون زنگ زدم و اونها گفتن دلار به من تحویل نمیدن. حتی اگر دلار بهم تحویل بدن من دچار مشکل ممکنه بشم از نظر قانونی که یهو این مقدار دلار از کجا اومده، با توجه به سخت گیری های بانک مرکزی و قوانین پولشویی. کسی هست چنین کاری کرده باشه یا پیشنهادی داشته باشه برای من؟

Junior Member maziarm آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    USM

سلام به دوستان گرامی

می خواستم بپرسم اعتبار گواهی مالی حساب داخل ایران تا چه زمانی از تاریخ صدورش گذشته باشه برای اداره مهاجرت کانادا قابل قبول هست؟

خیلی ممنون میی شم راهنمایی بفرمایید

نقل قول نوشته اصلی توسط maziarm نمایش پست ها
    سلام به دوستان گرامی

می خواستم بپرسم اعتبار گواهی مالی حساب داخل ایران تا چه زمانی از تاریخ صدورش گذشته باشه برای اداره مهاجرت کانادا قابل قبول هست؟

خیلی ممنون میی شم راهنمایی بفرمایید
    سعی کنید از سه ماه بیش‌تر نشه

دوستان آفیسرها نرخ بانک رو در نظر میگیرن یا ممکن هست که نرخ آزاد رو در نظر بگیرن؟ (میدونم خود بانک تبدیل می کنه و دلارشم مینویسه)
    میدونم خنده داره ولی یکی از دوستان این استرس رو بهم داد که اگر آفیسر اگر آشنا باشه به اوضاع ایران (مثلا آفیسر ایرانی) ممکنه نرخ دلار آزاد در نظر بگیره!

Junior Member

سلام بچه ها
    نمی‌دونم ربطی به این تاپینگ داره یا نه
    ولی بانک ملت احمق داره یه کار احمقانه میکنه با دادن تمکن های حساب های ارزی .
    داستان از این قراره
    من حساب ارزی یورویی دارم و برای سفر هام همیشه ازش یه تمکن میگیرم کنار تمکن و گردش حساب ریالی ام.
    امروز برای تمکن ارزی حساب یورویی مراجعه کردم که بانک با عوض کردن فرمت نامه ها
    اول یورو من رو به ریال تبدیل کرد تو سیستم (اتوماتیک) خودشون ( به یورو مرجع ) و هیچ اشاره ای به این که من یورو دارم توی حساب یا حسابم ارزی هستش نشده .

اون تیم احمقی که طراحی و تعریف فرمت نامه های تمکن مالی بانک ملت رو انجام داده واقعا باید از کارشون خجالت بکشن که کلا افراد با حساب ارزی رو تعریف نکردن.

جالب اینجاست ۴ ماه پیش فرمت همون چیزی بود که باید باشه.

سلام
    کسی میدونه balance توی تمکن ( گردش حساب ) چه معنی میده و فرمولش چیه ؟ چطوری تفسیر میشه و کجا خوب و بده ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط gdariush نمایش پست ها
    سلام
    کسی میدونه balance توی تمکن ( گردش حساب ) چه معنی میده و فرمولش چیه ؟ چطوری تفسیر میشه و کجا خوب و بده ؟
    موجودی نهایی حساب هست،که حداقل باید مطابق جدول تمکن مالی باشه بر اساس تعداد اعضای خانوار ،مثلا برای اکسپرس انتری لینک زیر رو ببینید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)