صفحه 102 از 104 نخستنخست ... 2529293949596979899100101102103104 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,011 تا 1,020 , از مجموع 1037

موضوع: گواهی موجودی حساب بانکی و اثبات تمکن مالی (فدرال و كبك)

پیش فرض پاسخ : گواهی موجودی حساب بانکی و اثبات تمکن مالی (فدرال و كبك)

نقل قول نوشته اصلی توسط amirehsan406 نمایش پست ها
    باسلام
    درخصوص اعلام موجودی و گرفتن صورت حساب بانکی آیا کسی از دوستان کسی رو سراغ داره که این گواهی رو بتونه واسم درست کنه
    ممنون میشم اگه زود اطلاع بدین
    با سلام‌، باید خودتون مستقیما از بانک درخواست کنید.

Member
    رشته و دانشگاه
    MBA

سلام دوستان،

يه سوال داشتم، تا جاييكه من مطالب را خواندم فكر كنم اين سوال قبلا جواب داده نشد. سوال اينكه نامه تمكن مالي ميشه به اسم پدرم باشه. من تو حساب پدرم اين مبلغ هست(در اصل از دوستاش يكي دوروزه داره به همين منظور قرض ميگيره). يا حتما بايد به نام خودم باشه، مثلا اينجوري ميشه كه نامه به حساب پدرم باشه و مثلا ايشان قرار باشه منو ساپورت كنه؟

و سوال ديگه اينكه آيا وقتي بانك ميخواهد گواهي بدهد موجودي را با نرخ ارز دولتي(يعني همان ٤٢٠٠ تومان) حساب ميكند يا به قيمت آزاد؟

پيشاپيش ممنون
    ویرایش توسط ebrahimsaleh : May 6th, 2019 در ساعت 06:03 PM
    آیا می دانستید برای تولید فقط یک ورق A4، ده لیتر آب مصرف می شود؟
    با پرینت نگرفتن از مطالب غیرضروری به حفظ محیط زیست کمک کنیم.

Junior Member

سلام دوستان...
    من حدود دو سال قبل و زمانی که دلار حدود 4 تومن بود کل پس اندازم رو به حساب یکی از اقوام در کانادا منتقل کردم و عملا حساب ایرانم گردشی نداره ؛ امکان استفاده از حساب اون شخص وجود داره؟ و اینکه من یک کارت ویزا به نام خودم دارم که به حساب اصلی اون شخص متصل هستش...
    با تشکر

نقل قول نوشته اصلی توسط vahida67 نمایش پست ها
    سلام دوستان...
    من حدود دو سال قبل و زمانی که دلار حدود 4 تومن بود کل پس اندازم رو به حساب یکی از اقوام در کانادا منتقل کردم و عملا حساب ایرانم گردشی نداره ؛ امکان استفاده از حساب اون شخص وجود داره؟ و اینکه من یک کارت ویزا به نام خودم دارم که به حساب اصلی اون شخص متصل هستش...
    با تشکر
    The funds must be available both when you apply and when (if) we issue you a permanent resident visa. You must prove to an immigration officer that you can legally access the money to use here when you arrive.
    For proof, you must get official letters from any banks or financial institutions where you’re keeping money.
    Letter(s) must

• be printed on the financial institution’s letterhead
    • include their contact information (address, telephone number and email address)
    • include your name
    • list outstanding debts such as credit card debts and loans
    • include, for each current bank and investment account, the
      • account numbers
      • date each account was opened
      • current balance of each account
      • average balance for the past 6 months

Junior Member

برای اثبات وضعیت مالی خودشاتغالی درامد سالانه چقدر باید باشه؟
    گواهی موجودی حساب بانکی چظور؟

Junior Member

تمکن مالی به نرخ روز رو چه جور باید تهیه کرد .همه بانکها به نرخ دولتی میدن ولی تا اونجایی که من اطلاع دارم افیسر به نرخ روز این رو می خوات .مراجعه کردم به بانک میگن نرخ دولتی .دوستان کسی اطلاع داره باید چه جوری گرفت؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Evenstar نمایش پست ها
    تمکن مالی به نرخ روز رو چه جور باید تهیه کرد .همه بانکها به نرخ دولتی میدن ولی تا اونجایی که من اطلاع دارم افیسر به نرخ روز این رو می خوات .مراجعه کردم به بانک میگن نرخ دولتی .دوستان کسی اطلاع داره باید چه جوری گرفت؟
    برای آفیسر نرخ روز همون نرخ دولتی هست،همون نرخ تبدیلی که بانک پای نامه رسمی تمکن مالی مینویسه.

Junior Member

با سلام
    امروز بانک به من گفت نامه تمکن مالی بر اساس نرخ ارز نیمایی زده میشه؟ در صورتی که من فکر میکردم به نرخ دولتی بانک مرزی زده میشه؟
    آیا همینطوره و این نرخ دقیق ارز نیمایی برای دلار کانادا رو از کجا میشه فهمید؟

Junior Member

سلام منم دنبال اطلاعات گواهي تمكن مالي هستم. چند روز قبل از يه كارمند بانك شنيدم از زماني كه ارز نيمايي اومده گواهي رو بر اساس ارز نيمايي ميدن نه ٤٢٠٠. دوستان كس ديگه اي هم از بانك سوال كرده ؟

درود بر همه دوستان، من برای ویزای دانشجویی اقدام کردم و پذیرش از دانشگاه مونترال و ایالت کبک برام اومد ام نهایتا فدرال به نامه بانک ایراد گرفت و اون رو دروغین دونسته...نمی دونم استعلام گرفتن یا نه... چون من برای 2 روز 450 میلیون تومان قرض کردم و از حساب بر داشتم... حالا چه کار کنم که افیسر قانع بشه؟نیاز به سند ملک هست که در این چند روز بزنن به نامم ... شک برانگیز نیست تاریخش؟ ایا بانک نامه می ده که که مثلا انقدر پول 4 ماهه که در این حساب بوده؟لطفا هر کس اگر نکته ای به نظرش می رسه کمک می کنه وگرنه کلا ریجکت می شم و تا 5 سال هم نمی تونم اقدام کنم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)