صفحه 12 از 104 نخستنخست ... 234567891011121314151617181920212262 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 120 , از مجموع 1037

موضوع: گواهی موجودی حساب بانکی و اثبات تمکن مالی (فدرال و كبك)

Senior Member mehrdad_rad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering

پیش فرض پاسخ : [1-1] گواهی موجودی حساب بانکی و اثبات تمکن مالی برای مهاجرت به کانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط armanhaydarian نمایش پست ها
    با سلام
    دوستان من یه حساب دارم که موجودیش متغیر هست اما هیچ وقت بجز سه روز آخری که ازش پرینت گرفتم پول کافی توش نبوده. می تونم برای منبع این پول توجیه قابل قبول ارائه بدم . در واقع هم پول رو در مقاطع مختلف ازش برداشتم و به سکه و سهام تبدیل کرده بودم و بعدش دوباره برای خرید یه قطعه زمین به ریال تبدیلش کردم. درست قبل از اینکه پول رو خارج کنم (دو ماه و نیم پیش) از حسابم پرینت گرفتم و بعد حسابی غبار روبی...
    حالا که تازه فایل نامبرم اومده می تونم فعلا همینو بفرستم؟
    ازتون ممنونم

در مرحله اول زياد مهم نيست و براي اطمينان در مرحله مديكال يا مصاحبه از شما دوباره گردش حساب مي‌خواهند و اگر باز همين شرايط را داشته باشيد بايد همراه با گردش مداركي دال بر افزايش موجودي نيز ارسال كنيد در غير اينصورت متاسفانه دوستاني هم بوده‌اند كه پرونده‌شان با مشكل برخورده‌است.

موفق باشي
    فایل نامبر اول: Feb. 16, 2009 فایل نامبر دوم: May. 18, 2009 نامه مديكال: Oct. 27, 2009 نامه درخواست پاسپورت: Mar. 17, 2010دريافت پاسپورت : Apr. 26, 2010 و وبلاگ شخصي من : http://salamcanada.blogfa.com

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مهاجرت با داشتن سابقه کاری مشاغل مورد نیاز(Federal Skilled Worker Class:.Categ

نقل قول نوشته اصلی توسط Hadizadeh نمایش پست ها
    سلام به دوستان
    من دو هفته پیش مدارکم رو به سیدنی ارسال کردم و چون ژانویه برای ادامه تحصیل دارم میریم سوئد الان باید مدارک لازم برای دمشق رو آماده کنم و با خودم ببرم(از جمله گواهی گردش حساب). من گردش حساب از 6 ماه پیش ندارم اما میتونم الان یک حساب مدت دار (مثلا 6 ماهه) باز کنم و نامه بانک رو الان بگیرم . این نامه گردش حساب رو نداره اما یه جورایی حساب مدت دار یعنی اینکه به پولم دست نمیزنم .
    آیا این کاری که میکنم درسته یا نه ؟
    ممنون از راهنماییتون

سلام. من و همسرم در شرايطي هستيم كه شبيهه شماست. يعني بين ادامه تحصيل در سوئد كه منتظر نتيجه دانشگاه هستيم و مهاجرت به كانادا مردد هستيم كه كدام را انتخاب كنيم. شما هم مثل ما هر دو را اقدام كرديد، مي تونيد بگيد چرا تصميم داريد بريد كانادا زندگي كنيد و چرا سوئد نميمونيد بعد تحصيل؟ به نظر شما نبايد از يكيش گذشت؟ البته اينجا مي دونم جاي بحثش نيست ولي چون ديدم شما اين شرايطو داريد پرسيدم. ممنون ميشم راهنمايي كنيد.

Junior Member shahab-ro آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    لیسانس معماری - آزاد واحد ابهر

پیش فرض پاسخ : [1-1] گواهی موجودی حساب بانکی و اثبات تمکن مالی برای مهاجرت به کانادا

سلام اینطور به نظر میاد که کسی برای سوال بنده جوابی نداره
    ولی باز من مطرح میکنم شاید کسی منت گذاشت جواب داد
    ایا پیش پرداخت رهن منزل (ده میلیون تومان) + حساب بانکی(که مبلغ ان حدود 5 میلیون تومان) باشه برای اثبات تمکن مالی دو نفر کافیست یا کلش باید تو حساب بانکی باشه؟
    متشکر میشم کسی پاسخگو باشه

نقل قول نوشته اصلی توسط shahab-ro نمایش پست ها
    سلام اینطور به نظر میاد که کسی برای سوال بنده جوابی نداره
    ولی باز من مطرح میکنم شاید کسی منت گذاشت جواب داد
    ایا پیش پرداخت رهن منزل (ده میلیون تومان) + حساب بانکی(که مبلغ ان حدود 5 میلیون تومان) باشه برای اثبات تمکن مالی دو نفر کافیست یا کلش باید تو حساب بانکی باشه؟
    متشکر میشم کسی پاسخگو باشه
    به نظر می رسد حتماً شما باید پول نقد داشته باشید

Senior Member afshinnnn آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط sarafino62 نمایش پست ها
    سلام
    پیمان جان یک سئوال اساسی و بانکی.... من حساب بلند مدت یک ساله یا دو ساله داشتم. تمکن مالی گرفتم که تاریخ افتتاح و مانده هم توش هست. نمی دونم می دونی یا نه آخه واسه حساب بلند مدت گردش نمی دن چون ماهیت اون بلند مدته و نمی تونی ازش پول برداری... آیا اونا هم ای رو می دونن. من با مدارک گردش نفرستادم و فقط تمکن رو ترجمه کردم و فرستادم... می شه راهنمایی بکنی؟؟؟ یا اگه سایرین هم نظری دارن بگن خوشحال می شم.
    با تشکر

برای موارد مشابه شما نیازی به گردش مالی نیست،حساب بلندمدتی که تاریخ افتتاح و وضع فعلی آن روشن است، برای آفیسر کفایت می کند.

Junior Member

سلام دوستان من میخام حساب باز کنم به نظر شما چه حسابی و تو کدوم بانک باشه که کمتر ضرر کنم میخام تا بشه به این پول دست نزنم .

Senior Member mehrdad_rad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط shida نمایش پست ها
    سلام دوستان من میخام حساب باز کنم به نظر شما چه حسابی و تو کدوم بانک باشه که کمتر ضرر کنم میخام تا بشه به این پول دست نزنم .
    شيدا عزيز

منظور شما از اين سوال چيست؟! مگر شما قرار است با پولتان چكار كنيد كه كمتر ضرر كنيد؟!! حساب بانكي كاملا شخصي و انواع آن هم مشخص است سود حساب‌ها هم مشخص و مصوب حالا الان اين نوع حساب چه فرقي براي مهاجرت دارد؟! و چرا بايد ضرر كنيد؟؟!!
    يك حساب بلند مدت باز كنيد اگر قرار است تا مدت معين دست نزنيد اگر هم قرار است دست بزنيد كوتاه مدت! شما دنبال چي مي‌گرديد بانك دولتي و خصوصي هم باز سليقه‌اي مي‌باشد براي سفارت هم فرقي ندارد!!

اميدورام موفق باشي
    فایل نامبر اول: Feb. 16, 2009 فایل نامبر دوم: May. 18, 2009 نامه مديكال: Oct. 27, 2009 نامه درخواست پاسپورت: Mar. 17, 2010دريافت پاسپورت : Apr. 26, 2010 و وبلاگ شخصي من : http://salamcanada.blogfa.com

Junior Member

سلام من منظورم این بود کهبا توجه به اینکه پول تو بانک گذاشتن ضرر هست چه حسابی حداقل از نظر بهره بهتر هست که جوابم رو گرفتم

نقل قول نوشته اصلی توسط sarafino62 نمایش پست ها
    سلام
    برای حساب های بلند مدت همین که گفته بشه حساب بلند مدته و مانده و تاریخ افتتاحش مشخص باشه کفایت نمی کنه؟؟؟
    این قضیه معدل رو من نمی فهمم. چون من خودم بانکی هستم و تا حالا معدل روی حساب بلند مدت ندیدم نمی دونم بانکی هست که این رو می ده یا نه....
    راهنمایی کنید ممنون می شم چون من همه حسابهام بلند مدته...
    مرسی
    شما مي توانيد حساب بلند مدت داشته باشيد ولي موجودي آن ثابت نباشد.
    مثلاً فرض كنيم شما يك حساب بلند مدت شش ماهه داشته باشيد كه سه ماه اول آن 20 ميليون تومان و سه ماه دوم آن 10 ميليون تومان داشته ايد. خب معدل حسابتان در 180 روز گذشته مي شود 15 ميليون تومان.

Member
    رشته و دانشگاه
    کامپیوتر (نرم افزار) - آزاد مشهد

سلام به دوستان عزيز
    من حساب جاري جام دارم . اگر گردش 6 اون بزبان فارسي بگيرم و براساس ريال هم ترجمه كنم درسته يا حتما بايد به دلار كانادا باشه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)