صفحه 13 از 104 نخستنخست ... 3456789101112131415161718192021222363 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 130 , از مجموع 1037

موضوع: گواهی موجودی حساب بانکی و اثبات تمکن مالی (فدرال و كبك)

Senior Member i_karimi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Construction Management and Engineering

پیش فرض پاسخ : [1-1] گواهی موجودی حساب بانکی و اثبات تمکن مالی برای مهاجرت به کانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط alisa768 نمایش پست ها
    سلام به دوستان عزيز
    من حساب جاري جام دارم . اگر گردش 6 اون بزبان فارسي بگيرم و براساس ريال هم ترجمه كنم درسته يا حتما بايد به دلار كانادا باشه
    باید معادل پولتون به دلار هم ذکر بشه
    Why So SeRiouS ??? ----------------------------(I cannot answer private msg)-------------- iM@n

Senior Member mehrdad_rad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering

پیش فرض پاسخ : [1-1] گواهی موجودی حساب بانکی و اثبات تمکن مالی برای مهاجرت به کانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط sarafino62 نمایش پست ها
    معادل پول رو به دلار باید ذکر کنیم یا اینکه نرخ تبدیل رو بالای هون برگ بنویسیم؟؟
    لازم به هيچ كدام اين كارها نيست سفارت كانادا خودش اين كار را طبق قيمت روز انجام خواهد داد!
    اما بعضي بانك‌ها ايران مثل بانك مسكن از شما سوال مي‌كند و برايتان نرخ ارز را نيز در نامه ذكر مي‌كند كه اصلا اهميت ندارد.
    سفارت كانادا قيمت‌ها را به روز دارد و نياز به كمك ما ندارد.

موفق باشي
    فایل نامبر اول: Feb. 16, 2009 فایل نامبر دوم: May. 18, 2009 نامه مديكال: Oct. 27, 2009 نامه درخواست پاسپورت: Mar. 17, 2010دريافت پاسپورت : Apr. 26, 2010 و وبلاگ شخصي من : http://salamcanada.blogfa.com

رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط i_karimi نمایش پست ها
    باید معادل پولتون به دلار هم ذکر بشه
    معادل ارز لازم نيست
    فایل نامبر اول: Feb. 16, 2009 فایل نامبر دوم: May. 18, 2009 نامه مديكال: Oct. 27, 2009 نامه درخواست پاسپورت: Mar. 17, 2010دريافت پاسپورت : Apr. 26, 2010 و وبلاگ شخصي من : http://salamcanada.blogfa.com

رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering

سلام به دوستان عزيز
    من حساب جاري جام دارم . اگر گردش 6 اون بزبان فارسي بگيرم و براساس ريال هم ترجمه كنم درسته يا حتما بايد به دلار كانادا باشه
    بانك ملت جديدا خودش خدمات ترجمه را نيز انجام مي‌دهد و براي هر ترجمه اگر اشتباه نكنم 5000 تومان هم مي‌گيرد.
    البته مظورم از جديداً به 6-12 ماه پيش برمي‌گردد.

سلام به دوستان عزيز
    شما كه نمي توانيد به گواهي حساب دست ببريد. پس همان ريال كفايت ميكند.
    بعضي از بانك ها واحد بين المللي شان بعد از اينكه از شما سوال مي كنند براي چه سفارتي اين گواهي را مي خواهيد،‌نرخ برابري روز ريال ايران را به ارز آن كشور در پايين گواهي شما قيد مي كنند.
    در كل لزومي وجود ندارد چون خود سفارت كانادا از ارزش ريال ايران به دلار كانادا با خبر است.

پیش فرض پاسخ : [2-1] مشاغل، سابقه کار و گواهی سابق کار برای مهاجرت به کانادا

سلام
    امیدوارم از تکراری بودن سوال عصبانی نشید !
    مسئله من اینه که چون به تازگی خونه خریدم در حال حاضر عملا چیزی تو حسابم نیست و تا 6 ماه دیگه هم که باید مدارک رو به آفیسر ارائه بدم هم اونقدری حسابم پر نمیشه حالا آیا ارائه سند خونه کارسازه یا باید از درو دیوار پول جور کنم؟

Member
    رشته و دانشگاه
    کامپیوتر (نرم افزار) - آزاد مشهد

با تشكر فراوان از دوستان عزيز
    من چون مشهد هستم بانك ملت شعبه ميگه بايد خودت شخصا بري تهران و اين نامه به انگليسي رو بگيري . ولي دارالترجمه گفت براساس همون گردش عادي ميتونه ترجمه كنه . حالا ميگين همين حالت رو دنبال كنم يا برم بانك كثلا پاسارگارد و يك حساب عادي باز كنم ؟
    ممنون از عزيزاني كه من رو راهنمائي ميكنن

ApplyAbroad Veteran
    ali-composite آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering- Linkoping University

با تشكر فراوان از دوستان عزيز
    من چون مشهد هستم بانك ملت شعبه ميگه بايد خودت شخصا بري تهران و اين نامه به انگليسي رو بگيري . ولي دارالترجمه گفت براساس همون گردش عادي ميتونه ترجمه كنه . حالا ميگين همين حالت رو دنبال كنم يا برم بانك كثلا پاسارگارد و يك حساب عادي باز كنم ؟
    ممنون از عزيزاني كه من رو راهنمائي ميكنن
    هر دو کار قابل قبول هست.منم در مشهد از طریق بانک سامان اقدام کردم.که تا فرستادن تهران و برگشت 3 روز طول کشید.هر کدوم راحت تره.هر دو معتبره.
    I am not in this site anymore.Alireza

Senior Member afshinnnn آواتار ها

پیش فرض پاسخ : [2-1] مشاغل، سابقه کار و گواهی سابق کار برای مهاجرت به کانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط farid_nasiri نمایش پست ها
    سلام
    امیدوارم از تکراری بودن سوال عصبانی نشید !
    مسئله من اینه که چون به تازگی خونه خریدم در حال حاضر عملا چیزی تو حسابم نیست و تا 6 ماه دیگه هم که باید مدارک رو به آفیسر ارائه بدم هم اونقدری حسابم پر نمیشه حالا آیا ارائه سند خونه کارسازه یا باید از درو دیوار پول جور کنم؟

از در و دیوار جور کنید ، ملک باید توسط کارشناس رسمی دادگستری ، کارشناسی قیمت بشه ، حساب کنید حداقل 300-400 هزارتومان هزینه کارشناسی و ترجمه آن میشود که یه خرج بیخودی است!
    تازه اگر ملک تحت هر عنوانی (وام مسکن،...) در رهن بانک باشد ، بهیچوجه قابل قبول نیست.
    بجای آن بفکر پول جور کردن باشید.
    ویرایش توسط afshinnnn : March 11th, 2010 در ساعت 10:41 AM

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Msc.E&E,SU

سوال من این هست که:
    منظور از مبلغ زیاد یکباره وارد حساب شدن یعنی چی؟ این مبلغ چقدر هست؟

من ماه گذشته 5 میلیون یکباره وارد حسابم کردم،اوایل اپریل هم باید نامه تمکن مالی رو بگیرم .موجودی حسابم هم در حال حاضر 9 میلیون هستش تا 12 میلیون آهسته آهسته می رسونمش(چون یک نفر هستم).
    آیا برای اون 5 میلیون احتیاج به نامه اثبات دارم ؟ روشم برای این کار صحیح هست؟
    ممنونم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)