صفحه 16 از 104 نخستنخست ... 6789101112131415161718192021222324252666 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 151 تا 160 , از مجموع 1037

موضوع: گواهی موجودی حساب بانکی و اثبات تمکن مالی (فدرال و كبك)

ApplyAbroad Hero aram_golbaghi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Software Engineering

پیش فرض پاسخ : [1] مهاجرت از طریق نیروی های ماهر فدرال (Federal Skilled Worker Class:.Categor

پرينت حساب تاريخ مشخصي داره؟
    منظورم اينه كه اگه من 15 خرداد ميخام مداركم رو بفرستم ميشه مثلا الان (اول ارديبهشت) پرينت حساب بگيرم؟
    Landed in Vancouver: Dec 2012, Blog: http://www.koukia.ca

پیش فرض پاسخ : [1] مهاجرت از طریق نیروی های ماهر فدرال (Federal Skilled Worker Class:.Categor

نقل قول نوشته اصلی توسط aram_golbaghi نمایش پست ها
    پرينت حساب تاريخ مشخصي داره؟
    منظورم اينه كه اگه من 15 خرداد ميخام مداركم رو بفرستم ميشه مثلا الان (اول ارديبهشت) پرينت حساب بگيرم؟
    زیاد سخت نگیرید.
    همین الان هم میتوانید پرینتتان را بگیرید.
    پروسه بررسی پرونده ها در حال حاضر آنقدر کند شده که تا زمان بررسیشان برسد، پرینت قبلی برایشان بی ارزش شده و درخواست ارسال مجددش را میکنند. مثل گواهی عدم سوء پیشینه.
    ارسال مدارک به دمشق: August 29, 2006 ترنسفر پرونده به ورشو: April 28, 2010
    ارسال مدارک به سیدنی: August 08, 2009 دریافت فایل نامبر اول: October 05, 2009 تاریخ فایل نامبر دوم: December 9, 2009
    IELTS

رشته و دانشگاه
    Software Engineering

دوستاني كه ميخان پرينت حساب براي دمشق بگيرند توجه كنند
    كه قيمت دلار كانادا خيلي بالا رفته و الان 1020 تومان هستش - دقت كنيد كه موجوديتون به حداقل proof of fund برسه

رشته و دانشگاه
    Software Engineering

پیش فرض پاسخ : مهاجرت با داشتن سابقه کاری مشاغل مورد نیاز(Federal Skilled Worker Class:.Categ

نقل قول نوشته اصلی توسط aperspol نمایش پست ها
    سلام
    من حسابم توي بانك مسكنه كه ميانگين موجوديم 12ميليون تومنه ، اگه سند ماشينمو ترجمه كنم بهمراه بيمه بدنه كه ارزش ماشينو نشون ميده مورد قبوله ؟
    ممنون ميشم راهنمايي كنيد
    سند رو نميشه به عنوان proof of fund ارائه كرد
    ميتونيد ماشين رو بفروشين و بعد به عنوان مدرك كه پولي رو يكباره به حساب ريختين رو از كجا آوردين قولنامه فروش ماشين رو ترجمه كنيد و ارائه كنيد

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Agriculture Engineering

Red face پاسخ : [1-1] گواهی موجودی حساب بانکی و اثبات تمکن مالی برای مهاجرت به کانادا

سلام خدمت همه دوستان
    من ديروز يعني 1389/2/1 به برج سپهر (ساختمان مركزي بانك صادرات ) رفتم تا گواهي موجودي مو تاييد كنند . با توجه به چيزايي كه شنيده بودم اصلا انتظار نداشتم انقدر سريع و خوب كارمو راه بندازنند . كلا 30 دقيقه كارم طول كشيد و در آخر يه برگه تاييد شده انگليسي بهم دادند كه نيازي به ترجمه كردن هم نداشت بدون هيچگونه دريافت پولي . جاي اميدواريه كه بانكهاي دولتي هم دارن مثل بانكهاي خصوصي ميشن .

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی شیمی-امیرکبیر(فوق لیسانس)_علم وصنعت(لیسانس)

پیش فرض پاسخ : [1-1] گواهی موجودی حساب بانکی و اثبات تمکن مالی برای مهاجرت به کانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrdad_rad نمایش پست ها
    دوست عزيز

بايد متاسفانه اين كار را انجام دهيد
    منظور از ميانگين هم 6 ماه حساب شما را موجوديش را ميانگين ميگيرند يعني اگر همه ماه‌ها فقط 2 ميليون بوده امروز 15 ميليون پول وارد حساب كنيد ميانگين حساب شما حدود سه ميليون را نشان مي‌دهد. و آفيسر متوجه مي‌شود پول يك شب وارد حساب شده !!

موفق باشي
    سلام
    من فکر نمیکنم از کل موجودی، یک میانگین بگیرند. چیزی که خواسته شده اینه:
    1- all transaction for the last 6 months یعنی تمامی برداشت و پرداختهای 6 ماه گذشته (گردش حساب)
    2- current balance یعنی کل موجودی فعلی و من فکر نکنم منظورش میانگین تمام روزها باشه! این منطقی نیست.
    در واقع اونها میخوان بدونن که پول فقط برای چند روز توی حساب شما نیست بلکه شما همیشه گردش حساب و موجودی مناسبی داشتی.
    کد NOC: 2145
    ارسال به سیدنی: 21-01-2010 ، فایل نامبر اول: 08-03-2010
    ارسال به دمشق: 19-04-2010 ، فایل نامبر دوم: 28-04-2010
    ارسال به ورشو: 12-12-2011 ، وضعیت: (13-03-2012) in process

Senior Member mehrdad_rad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering

پیش فرض پاسخ : [1-1] گواهی موجودی حساب بانکی و اثبات تمکن مالی برای مهاجرت به کانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط ssa نمایش پست ها
    سلام
    من فکر نمیکنم از کل موجودی، یک میانگین بگیرند. چیزی که خواسته شده اینه:
    1- all transaction for the last 6 months یعنی تمامی برداشت و پرداختهای 6 ماه گذشته (گردش حساب)
    2- current balance یعنی کل موجودی فعلی و من فکر نکنم منظورش میانگین تمام روزها باشه! این منطقی نیست.
    در واقع اونها میخوان بدونن که پول فقط برای چند روز توی حساب شما نیست بلکه شما همیشه گردش حساب و موجودی مناسبی داشتی.
    اين كار را سفارت نمي‌كند ! شما وقتي از بانك نامه مي‌خواهيد كه گردش حساب دقت كنيد براي شما ذكر مي‌كند بدهكار، بستانكار و موجودي و ميانگين حساب!
    يعني در يك دوره 6ماهه چقدر پول در حساب شما بوده است! اصلا گردش مهم نيست مهم اين است كه پول تازه به حساب شما ريخته نشده باشد كه نشان از حساب‌سازي باشد!!

موفق باشي
    فایل نامبر اول: Feb. 16, 2009 فایل نامبر دوم: May. 18, 2009 نامه مديكال: Oct. 27, 2009 نامه درخواست پاسپورت: Mar. 17, 2010دريافت پاسپورت : Apr. 26, 2010 و وبلاگ شخصي من : http://salamcanada.blogfa.com

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی شیمی-امیرکبیر(فوق لیسانس)_علم وصنعت(لیسانس)

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrdad_rad نمایش پست ها
    اين كار را سفارت نمي‌كند ! شما وقتي از بانك نامه مي‌خواهيد كه گردش حساب دقت كنيد براي شما ذكر مي‌كند بدهكار، بستانكار و موجودي و ميانگين حساب!
    يعني در يك دوره 6ماهه چقدر پول در حساب شما بوده است! اصلا گردش مهم نيست مهم اين است كه پول تازه به حساب شما ريخته نشده باشد كه نشان از حساب‌سازي باشد!!

موفق باشي
    ولی من از بانک پارسیان گرفتم و تا جاییکه یادمه فقط برداشتها، پرداختها و موجودی رو ذکر کرده بودند.
    کد NOC: 2145
    ارسال به سیدنی: 21-01-2010 ، فایل نامبر اول: 08-03-2010
    ارسال به دمشق: 19-04-2010 ، فایل نامبر دوم: 28-04-2010
    ارسال به ورشو: 12-12-2011 ، وضعیت: (13-03-2012) in process

رشته و دانشگاه
    Software Engineering

من این سئوالو دوباره دارم می پرسم چون الان دارم مدارک رو آماده میکنم برای دمشق وسواس پیدا کردم
    میشه حساب به نام همسرم باشه (من متقاضی اصلی هستم) یعنی کسی هست که مثل من باشه و کارش انجام شده باشه یا اشاره دقیقی توی بوکلت ها به این قضیه شده یا نه که حساب به نام principal applicant باید باشه؟
    اگر فکر می کنید که ممکنه مشکل داشته باشه میتونم الان ÷ول رو به حساب خودم یکباره بیارم و چون حسابی که الان باز می کنم گردش نداره میتونم حساب الان همسرم که گردش داره رو هم ترجمه کنم و یک نامه هم اضافه کنم که این پولو از حساب همسرم به حساب خودم منتقل کردم؟
    لطفا همه نظراتشون رو بدن

نقل قول نوشته اصلی توسط aram_golbaghi نمایش پست ها
    من این سئوالو دوباره دارم می پرسم چون الان دارم مدارک رو آماده میکنم برای دمشق وسواس پیدا کردم
    میشه حساب به نام همسرم باشه (من متقاضی اصلی هستم) یعنی کسی هست که مثل من باشه و کارش انجام شده باشه یا اشاره دقیقی توی بوکلت ها به این قضیه شده یا نه که حساب به نام principal applicant باید باشه؟
    اگر فکر می کنید که ممکنه مشکل داشته باشه میتونم الان ÷ول رو به حساب خودم یکباره بیارم و چون حسابی که الان باز می کنم گردش نداره میتونم حساب الان همسرم که گردش داره رو هم ترجمه کنم و یک نامه هم اضافه کنم که این پولو از حساب همسرم به حساب خودم منتقل کردم؟
    لطفا همه نظراتشون رو بدن
    سوال تکراری پرسیده اید
    - گردش حساب هیچ اهمیتی ندارد
    - حساب همسر متقاضی اصلی با خود متقاضی هیچ فرقی با هم ندارد

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)