صفحه 18 از 104 نخستنخست ... 891011121314151617181920212223242526272868 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 171 تا 180 , از مجموع 1037

موضوع: گواهی موجودی حساب بانکی و اثبات تمکن مالی (فدرال و كبك)

پیش فرض پاسخ : [1-1] گواهی موجودی حساب بانکی و اثبات تمکن مالی برای مهاجرت به کانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط golrokh نمایش پست ها
    یک سئوال ، اگر پول تو حساب پس انداز یکساله بانک پارسیان بنام همسرم و پدرشون باشه مشکلی نداره ؟ منظورم اینه که آیا نوع حساب اعم از جاری ، پس انداز کوتاه مدت یا بلند مدت اهمیتی داره؟
    فقط متقاضی اصلی ویا همسر ایشان
    نوع حساب اهمیتی ندارد

پیش فرض پاسخ : [1-1] گواهی موجودی حساب بانکی و اثبات تمکن مالی برای مهاجرت به کانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط amirana نمایش پست ها
    سلام
    وقتی پرینت حساب را از بانک گرفتم چه پروسه ای باید طی بشه و قبل از ترجمه کجاها باید تائیدش کنند؟
    ببخشید تازه کارییم و برای باتجربه تر ها مایه دردسر.
    برای ترجمه پرینت احتیاج دارید که اداره امور بین المللی بانک مربوطه آن را تایید کرده باشد. بعضی از بانکها نیز خودشان نامه ی انگلیسی می دهند که دیگر نیازی به ترجمه و یا تایید جایی دیگر ندارد
    ویرایش توسط Pearson : May 2nd, 2010 در ساعت 06:50 AM

نقل قول نوشته اصلی توسط Kaveh666 نمایش پست ها
    سلام
    من هنوز فایل باز نکردم اما تقریبا مدارکم امادس .
    ۱-من اگر حساب باز کنم تا زمان فرستانه مدارک ۲-۳ ماه بیشتر نمیشه .باید چکار کنم ؟
    ۲-یه حسابم تو بانک ملی دارم که سالهاس خالیه.اگه بخوام تا سه ماهه دیگه اقدام به گرفتن گواهی کنم ؟اگر پول دو-سه برابرمقدار لازم بزارم با توجه به اینکه معدلو میخوان مشکلی پیش میات ؟
    ۳- بانک ملی گواهی انگلیسی میده ؟
    متشکر
    کاوه
    1. تا زمان ارسال نامه بانکی بیشتر از 6 ماه می شود
    2. معدل حساب + موجودی آخر که حتماً باید حداقل پول درخواست شده را داشته باشید
    3. بله

سلام
    ما مبلغ 13 ميليون را از زمان ارسال مدارك كه حدود 5 ماه پيش بود تو حساب كوتاه مدت نگه داشتيم و با توجه به اينكه سود بلندمدت را از دست داديم. به نظر شما مي تونيم الان حدود 12 ميليون را سپرده بلندمدت كنيم تا كمتر ضرر كنيم؟؟. و مي دونم كه بانك ما سپرده ها رو به تفكيك مانده مي ده و مشكلي نيست. نگرانيم اين جا به جايي حساب از كوتاه مدت به بلندمدته كه مطمئن نيستم. و معلوم هم نيست كه نامه مديكال چند ماهه ديگه مي ياد و از ما دوباره گردش حساب بخواهند..
    فایل نامبر اول: Sept. 8, 2009 ارسال مدارك به دمشق : Nov. 3, 2009 رسيدن مدارك به دمشق : Nov.27,2009 فایل نامبر دوم: Dec. 8, 2009

ApplyAbroad Hero aram_golbaghi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Software Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط mary8015 نمایش پست ها
    سلام
    ما مبلغ 13 ميليون را از زمان ارسال مدارك كه حدود 5 ماه پيش بود تو حساب كوتاه مدت نگه داشتيم و با توجه به اينكه سود بلندمدت را از دست داديم. به نظر شما مي تونيم الان حدود 12 ميليون را سپرده بلندمدت كنيم تا كمتر ضرر كنيم؟؟. و مي دونم كه بانك ما سپرده ها رو به تفكيك مانده مي ده و مشكلي نيست. نگرانيم اين جا به جايي حساب از كوتاه مدت به بلندمدته كه مطمئن نيستم. و معلوم هم نيست كه نامه مديكال چند ماهه ديگه مي ياد و از ما دوباره گردش حساب بخواهند..
    به نظرم ميتونين روزي كه حساب قبلي رو ميبندين يك پرينت حساب بگيرين و اگر موقع مديكال گردش خواستند پرينت قبلي رو هم + پرينت حساب جديد بدين + يك نامه توضيح كه پول رو از حساب قبلي به اين حساب جديد واريز كرده ايد
    Landed in Vancouver: Dec 2012, Blog: http://www.koukia.ca

نقل قول نوشته اصلی توسط aram_golbaghi نمایش پست ها
    به نظرم ميتونين روزي كه حساب قبلي رو ميبندين يك پرينت حساب بگيرين و اگر موقع مديكال گردش خواستند پرينت قبلي رو هم + پرينت حساب جديد بدين + يك نامه توضيح كه پول رو از حساب قبلي به اين حساب جديد واريز كرده ايد
    نقل قول نوشته اصلی توسط mary8015 نمایش پست ها
    سلام

سلام
    جواب سئوال خودم را از دفتر وكيلم پرسيدم و اينجا هم مي گم تا شايد به بقيه هم كمك كنه.
    گفتند كه تغيير حساب از سپرده كوتاه مدت به بلند مدت هيچ مشكلي را در زمان ارائه گردش حساب ايجاد نمي كند. ما مي تونيم حسابمون را به بلندمدت تغيير بدهيم و بعد وقتي چند ماه ديگه نامه مديكال بياد و از ما گردش حساب بخواهند فقط كافيه نامه گردش حساب را از بانك بگيريم . موفق باشيد
    فایل نامبر اول: Sept. 8, 2009 ارسال مدارك به دمشق : Nov. 3, 2009 رسيدن مدارك به دمشق : Nov.27,2009 فایل نامبر دوم: Dec. 8, 2009

Member
    رشته و دانشگاه
    Petroleum Eng. MSc(AmirKabir), BSc:PUT 

با سلام
    من دو هفتست که مدارکمو واسه سیدنی فرستادم تمام این صفحهارم خوندم الان تقریبا 5 تومنی دارم توحساب قرض الحسنه ملت که حقوقام رو اداره به اونجا میریزه و همه گردش حسابم مال همین حسابه فردا هم ماشینمو میفروشم گواهی هم قراره واسه فروش بگیرم با توجه به اینکه میخوام سریع مدارکمو ارسال کنم و اینکه خوابوندن پول در قرض الحسنه جایز نیست ، از خیلی وقت پیش (زمان قاجار) حساب کوتاه مدت اقتصاد نوین داشتم با موجودی صفر و الان اگه همه پولارو بریزم اونجا گواهی انتقال بین بانکی هم بگیرم ولی چون اون وقت گردشش میشه مال 3 ماه ، به نظرتون این کارو بکنم که حداقل ماهیانه سود پول رو بگیرم یا بی خیال این سود(واسه 13800$) بشم همونجا بمونه؟ هر چند میخوام اجاره نامه رو هم که 20 تومنی رهن میشه واسه محکم کاری بفرستم.

ApplyAbroad Hero aram_golbaghi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Software Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط havar_s نمایش پست ها
    با سلام
    من دو هفتست که مدارکمو واسه سیدنی فرستادم تمام این صفحهارم خوندم الان تقریبا 5 تومنی دارم توحساب قرض الحسنه ملت که حقوقام رو اداره به اونجا میریزه و همه گردش حسابم مال همین حسابه فردا هم ماشینمو میفروشم گواهی هم قراره واسه فروش بگیرم با توجه به اینکه میخوام سریع مدارکمو ارسال کنم و اینکه خوابوندن پول در قرض الحسنه جایز نیست ، از خیلی وقت پیش (زمان قاجار) حساب کوتاه مدت اقتصاد نوین داشتم با موجودی صفر و الان اگه همه پولارو بریزم اونجا گواهی انتقال بین بانکی هم بگیرم ولی چون اون وقت گردشش میشه مال 3 ماه ، به نظرتون این کارو بکنم که حداقل ماهیانه سود پول رو بگیرم یا بی خیال این سود(واسه 13800$) بشم همونجا بمونه؟ هر چند میخوام اجاره نامه رو هم که 20 تومنی رهن میشه واسه محکم کاری بفرستم.
    شما در هر صورت 5 تومان الان پول دارين و چون ميخاين كه سريع مدارك رو بفرستين وقت براي كم كم پول رو به حساب ريختن ندارين و توي هر كدوم از حساب هات كه باشه بايد مدرك بدي كه مثلا ماشين رو فروختي
    پس ميتوني پول رو توي همون حسابي كه سود بهش تعلق ميگيره بريزي و سند انتقال ماشين و پرينت حسابي كه 5 تومان توش داري رو بگيري و بريزي توي حساب سپرده و يك نامه بدي كه توضيح بده كه پول رو از فروش ماشين و اون حساب ديگه اي كه ترجمه كردي تهيه كردين
    Landed in Vancouver: Dec 2012, Blog: http://www.koukia.ca

Junior Member

سلام من 8 ماهه منتظر مديكالم اگه مديكالم اومد برا مراحل بعدي نيازه دو باره پرينت 6 ماهه بدم؟
    فایل نامبر اول 8 اوریل 2009 --فایل نامبر دوم 10 سپتامبر 2009 -ايلتس 5.5 - رشته پرستاري امتياز سر مرز

Senior Member mehrdad_rad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط nurse نمایش پست ها
    سلام من 8 ماهه منتظر مديكالم اگه مديكالم اومد برا مراحل بعدي نيازه دو باره پرينت 6 ماهه بدم؟
    در هر مرحله ممكن است از شما گردش حساب بخواهند !!! حتي زمان ارسال پاسپورتها!! اما به طور معمول يك بار ديگر بعد از مرحله اوليه از شما گردش را مي‌خواهند يا در زمان مديكال يا در زمان پاسپورت ريكوئست اما پيشنهاد مي‌كنم در بازه زماني مديكال تا ذپاسپورت ريكوئست هم دست به پولتان نزنيد.

پاينده باشي
    فایل نامبر اول: Feb. 16, 2009 فایل نامبر دوم: May. 18, 2009 نامه مديكال: Oct. 27, 2009 نامه درخواست پاسپورت: Mar. 17, 2010دريافت پاسپورت : Apr. 26, 2010 و وبلاگ شخصي من : http://salamcanada.blogfa.com

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)