صفحه 19 از 104 نخستنخست ... 9101112131415161718192021222324252627282969 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 181 تا 190 , از مجموع 1037

موضوع: گواهی موجودی حساب بانکی و اثبات تمکن مالی (فدرال و كبك)

پیش فرض پاسخ : [1-1] گواهی موجودی حساب بانکی و اثبات تمکن مالی برای مهاجرت به کانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط nurse نمایش پست ها
    سلام من 8 ماهه منتظر مديكالم اگه مديكالم اومد برا مراحل بعدي نيازه دو باره پرينت 6 ماهه بدم؟
    امکانش وجود دارد که از شما دوباره درخواست شود

پیش فرض پاسخ : [1-1] گواهی موجودی حساب بانکی و اثبات تمکن مالی برای مهاجرت به کانادا

سلام.
    من 2 ماهه که مدارکمو برای سیدنی فرستادم.توی حساب بلند مدت الان 1 سالی میشه که 13 میلیون دارم.اما چون 2 نفر هستیم .به حد نساب نمیرسه.میشه بقیه پولو الان توی یه حساب دیگم بریزم؟البته اونوقت 6 ماه نمیمونه توی حساب.چون مدارکم آمادست.بعد از این مرحله هم میخوام پولو منتقل کنم به یه حساب دیگرم تا یکی از اقوام باهاش کار کنه.حالا اگه توی مراحل بعدی بازم ازم نامه بخوان باید میانگین حسابم به حد نساب برسه؟اگه نرسه میتونم نامه فروش سکه رو هم ضمیمه کنم وپولو توی یه مرحله بریزم به حسابم؟

Senior Member mehrdad_rad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط utm.nano نمایش پست ها
    سلام.
    من 2 ماهه که مدارکمو برای سیدنی فرستادم.توی حساب بلند مدت الان 1 سالی میشه که 13 میلیون دارم.اما چون 2 نفر هستیم .به حد نساب نمیرسه.میشه بقیه پولو الان توی یه حساب دیگم بریزم؟البته اونوقت 6 ماه نمیمونه توی حساب.چون مدارکم آمادست.بعد از این مرحله هم میخوام پولو منتقل کنم به یه حساب دیگرم تا یکی از اقوام باهاش کار کنه.حالا اگه توی مراحل بعدی بازم ازم نامه بخوان باید میانگین حسابم به حد نساب برسه؟اگه نرسه میتونم نامه فروش سکه رو هم ضمیمه کنم وپولو توی یه مرحله بریزم به حسابم؟
    شما مي‌توانيد n حساب ارايه دهيد كه در نهايت موجودي مورد نياز را نشان دهد!
    در مورد مبلغ باقيمانده هم رقم آنقدر زياد نيست براي دو نفر!! پس پيشنهاد مي‌كنم از الان آن حساب را درست و پول را در آن بريزيد فقط سعي كنيد يك دفعه نباشد!
    گردش شش ماه هم فقط براي چك حساب شماست من سري اول 3 ماهه دادم و در مرحله مديكال دوباره گردش را خواستند!! انقدر حساس نباشيد.
    فایل نامبر اول: Feb. 16, 2009 فایل نامبر دوم: May. 18, 2009 نامه مديكال: Oct. 27, 2009 نامه درخواست پاسپورت: Mar. 17, 2010دريافت پاسپورت : Apr. 26, 2010 و وبلاگ شخصي من : http://salamcanada.blogfa.com

سلام
    آیاآخرین موجودی حساب سپرده کوتاه مدت کفایت میکند یا اینکه گردش 6 ماه این حساب را باید داد؟

Senior Member mehrdad_rad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط babakchemst نمایش پست ها
    سلام
    آیاآخرین موجودی حساب سپرده کوتاه مدت کفایت میکند یا اینکه گردش 6 ماه این حساب را باید داد؟
    گردش 6 ماه! فقط گردش 6 ماه! با نامه بانك
    فایل نامبر اول: Feb. 16, 2009 فایل نامبر دوم: May. 18, 2009 نامه مديكال: Oct. 27, 2009 نامه درخواست پاسپورت: Mar. 17, 2010دريافت پاسپورت : Apr. 26, 2010 و وبلاگ شخصي من : http://salamcanada.blogfa.com

می بخشید من هنوز مطلب برام جا نیافتاده یعنی میانگین حساب 6 ماه من چون یک خانواده4 نفره هستیم باید20 میلیون بشود

ApplyAbroad Hero aram_golbaghi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Software Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط babakchemst نمایش پست ها
    می بخشید من هنوز مطلب برام جا نیافتاده یعنی میانگین حساب 6 ماه من چون یک خانواده4 نفره هستیم باید20 میلیون بشود
    موجودي نهايي حسابتون بايد اين عدد باشه و گردش حساب 6 ماهتون رو هم ارائه مي كنيد كه نشان دهيد پول رو يك مرتبه به حساب واريز نكرده باشيد(قرض نكرده ايد)
    Landed in Vancouver: Dec 2012, Blog: http://www.koukia.ca

Banned

سلام. من یک حساب بلند مدت یک ساله که از بهمن ماه شروع شده دارم که 15 میلیون است و یک حساب کوتاه مدت که 100-200 هزار تومان پول داره و زیاد نیست. حالا من اگز یک نامه لاتین از بانک بگیرم که آن 15 میلیون تومان را به صورت بلند مدت یک ساله گواهی کنند کافیه؟ یا باید حتما باید گردش حساب کوتاه مدت بگیرم که مقدارش ناچیزه؟ ممنون.

نقل قول نوشته اصلی توسط as_vender نمایش پست ها
    سلام. من یک حساب بلند مدت یک ساله که از بهمن ماه شروع شده دارم که 15 میلیون است و یک حساب کوتاه مدت که 100-200 هزار تومان پول داره و زیاد نیست. حالا من اگز یک نامه لاتین از بانک بگیرم که آن 15 میلیون تومان را به صورت بلند مدت یک ساله گواهی کنند کافیه؟ یا باید حتما باید گردش حساب کوتاه مدت بگیرم که مقدارش ناچیزه؟ ممنون.
    گردش حساب اهمیتی ندارد؛ معدل حساب در شش ماه گذشته مهم است. می تونه هیچ گردشی نداشته باشد

Senior Member

سلام دوستان من يك سئوالي داشتم مي خواستم ببينم اگه كسي وقتي داره وارد كانادا ميشه به علت مشكلات مالي نتونه اون مبلغي رو كه در فرمها اعلام كرده با خودش ببره مشكلي پيش مياد براش؟ اين كه ما چقدر با خودمون برديم و آيا مطابق با فرم ها هست رو كجا چك مي كنند؟ تو هواپيما؟ تو فرودگاه كانادا ؟ اصلا چك ميشه؟ براي يكي از دوستانم اين مشكل پيش اومده ايشون براي كبك اقدام كردند البته فرقي با فدرال نداره لطفا اگه كسي اطلاعاتي داره سريعتر راهنمايي كنه ممنون
    اگه مثلا قبلش به يك حساب در كانادا ريخته باشند خوب قاعدتا پول همراهشون نيست چجوري چك مي كنند كه طرف چقدر پول با خودش مياره؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)