صفحه 2 از 104 نخستنخست 12345678910111252102 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 1037

موضوع: گواهی موجودی حساب بانکی و اثبات تمکن مالی (فدرال و كبك)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مهاجرت با داشتن سابقه کاری مشاغل مورد نیاز(Federal Skilled Worker Class:.Categ

نقل قول نوشته اصلی توسط reza1100 نمایش پست ها
    1-
    2- ميشه تمديد كرد . منتها بايد بري اداره گذرنامه تو شهرارا ( مركز) اونجا اگه بتوني متقاعدشون كني ميشه. يكي از دوستان سال گذشته براي لاتاري رفت انجام دادن براش.
    3- بابا يك فاكتور خريد سكه جور كن . چرا راهتو كج ميكني . اين كه راحت تره . يك طلا فروش آشنا پيدا كن بگو يك فاكتور بده بهت ترجمه رسميش كن.
    خوش باشي
    فاکتور خرید سکه یا فروش؟ آخه اگه بخواهم فاکتور خرید ارایه کنم که چیزی رو اثبات نمیکنه که. برای فروش سکه هم که مرسو نیست که طلا فروش به فروشنده فاکتور بده. درست میگم؟ میشه لطفا راهنمایی کنید؟

ApplyAbroad Hero

پیش فرض پاسخ : مهاجرت با داشتن سابقه کاری مشاغل مورد نیاز(Federal Skilled Worker Class:.Categ

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehrzad.S نمایش پست ها
    فاکتور خرید سکه یا فروش؟ آخه اگه بخواهم فاکتور خرید ارایه کنم که چیزی رو اثبات نمیکنه که. برای فروش سکه هم که مرسو نیست که طلا فروش به فروشنده فاکتور بده. درست میگم؟ میشه لطفا راهنمایی کنید؟
    باسلام
    فاكتور فروش سكه. يعني شما سكه داشتي بردي فروختيش.
    يكي از وكيلها ميگفت ميتوني از يك طلا فروشي يك گواهي بگيري (نه فاكتور ميخوان نه فرم خاصي ) فقط گواهي كنه كه ايشون در اين ساعت تعداد .........سكه در ازائ ......... ريال به اينجانب فروخته است.
    مهر و امضا هم بزنه.
    من خودم هنوز عملاً تجربه نكردم فقط سئوالي بود كه پرسيده بودم و جواب وكيل اين بود. بازم اگه افرادي تجربه اي دارند بگن. مثل افشين يا پدرام يا وحيد كه جديدا فرستادن
    با تشكر

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط siavash3000 نمایش پست ها
    دوستان عزیز چه خبر؟ من امروز دقیقا 62 روز بعد از in process شدن نامه دمشق بدستم رسید و حالا باید موجودی بانکی و گردش مالی را دوباره اعلام کنم و معاینه پزشکی را انجام بدم و 490 دلار بفرستم و ظاهرا 2 ماه فرصت دارم. حالا از دوستانی که جلوتر از من هستند این سوال را دارم که بعد از ارسال این مدارک مرحله بعدی چی هست و چقدر باید تا اون مرحله منتظر باید موند؟
    اگه پست های قبلی رو نگاه کنید یک بحث این بود که سابقه حساب بانکی رو چند بار درخواست می کنند اینطور که شما گفتید دوبار میخوان درسته؟ ببخشید من تازه واردم میشه لطف کنید بفرمایید بعد از فرستادن مدارک به سوریه (در مدت 120 روز) باید چه کار کرد؟ مدیکال رو کی باید انجام داد و به چه صورت و این که بعد از اون چی؟ فیل راهنمایی چیزی هست که مراحل رو کامل توضیح بده؟

Senior Member mehrdad_rad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering

Wink پاسخ : مهاجرت با داشتن سابقه کاری مشاغل مورد نیاز(Federal Skilled Worker Class:.Categ

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehrzad.S نمایش پست ها
    اگه پست های قبلی رو نگاه کنید یک بحث این بود که سابقه حساب بانکی رو چند بار درخواست می کنند اینطور که شما گفتید دوبار میخوان درسته؟ ببخشید من تازه واردم میشه لطف کنید بفرمایید بعد از فرستادن مدارک به سوریه (در مدت 120 روز) باید چه کار کرد؟ مدیکال رو کی باید انجام داد و به چه صورت و این که بعد از اون چی؟ فیل راهنمایی چیزی هست که مراحل رو کامل توضیح بده؟

مهرزاد عزیز

امکان درخواست گردش حساب به تعداد و در هر مرحله تماس سفارت سوریه امکان دارد در خصوص بعد از ارسال به سوریه در مهلت 120 روز دیگر کاری نباید انجام دهید و مثل من و سایر دوستان بایستی منتظر بمانید تا به امید خدا مدیکال از سفارت درخواست شود.
    پیشنهاد می کنم مطالب قبل را با دقت مطالعه نمایید.

موفق باشید
    فایل نامبر اول: Feb. 16, 2009 فایل نامبر دوم: May. 18, 2009 نامه مديكال: Oct. 27, 2009 نامه درخواست پاسپورت: Mar. 17, 2010دريافت پاسپورت : Apr. 26, 2010 و وبلاگ شخصي من : http://salamcanada.blogfa.com

Senior Member afshinnnn آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط VahidP نمایش پست ها
    دوستان يكي از اولين ويزاها با آرامكس دريافت شد
    البته از كبك اقدام كرده اند و گردش حساب ازشون نخواسته بودند
    http://mehrbanoo2009.blogspot.com/
    وحید جان ،
    ظاهراً این گرد حساب چند باره را فقط از بچه های این فروم می خواهند !
    از شوخی که بگذریم ، پیشنهاد می کنم که سایر دوستان در صورت درخواستهای مجدد سفارت از آنها در خصوص گردش مالی ، در کنار کلیه مدارک و مستنداتی که می خواهند ارائه کنند ، نامه ای با این مضمون که " در ایران بدلیل تورم لحظه ای نرخ ها رسم نیست که فرد عاقلی مبلغ قابل توجهی از سرمایه نقدینگی خود را در حساب بانکی بلوکه کند و ... " برای تفهیم آفیسرهای دمشق ضمیمه سار مدارک ارسالی بکند.

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط afshinnnn نمایش پست ها
    وحید جان ،
    ظاهراً این گرد حساب چند باره را فقط از بچه های این فروم می خواهند !
    از شوخی که بگذریم ، پیشنهاد می کنم که سایر دوستان در صورت درخواستهای مجدد سفارت از آنها در خصوص گردش مالی ، در کنار کلیه مدارک و مستنداتی که می خواهند ارائه کنند ، نامه ای با این مضمون که " در ایران بدلیل تورم لحظه ای نرخ ها رسم نیست که فرد عاقلی مبلغ قابل توجهی از سرمایه نقدینگی خود را در حساب بانکی بلوکه کند و ... " برای تفهیم آفیسرهای دمشق ضمیمه سار مدارک ارسالی بکند.
    خدا خیرت بده . منم دیروز مشابه همین پیشنهادو دادم.
    اینجوری این قضیه جا میوفته. من همون موقع ارسال یک نامه میفرستم که سکه ها را فروختم تا موجودی را نشان بدهم و 5 روز بعد دوباره سکه خریداری و نگهداری میکنم تا زمان عزیمت به کانادا که ارزشش کم نشه چون در ایران نرخ تورم بالاست

Question گواهی موجودی حساب بانکی و اثبات تمکن مالی برای مهاجرت به کانادا

دوستان عزیز راهنمایی کنید:
    - برای گردش مالی حتماً باید کل مبلغ اعلام شده به مدت 6 ماه دست نخورده در بانک باشه؟ یا میشه مبلغ در ابتدا کمتر باشه و طی مدت انجام کار به مبلغ مورد نظر برسه؟ (یعنی تدریجاً پول رو اضافه کنیم)
    با تشکر

Senior Member mehrdad_rad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering

Lightbulb پاسخ : مهاجرت با داشتن سابقه کاری مشاغل مورد نیاز(Federal Skilled Worker Class:.Categ

نقل قول نوشته اصلی توسط shimax نمایش پست ها
    دوستان عزیز راهنمایی کنید:
    - برای گردش مالی حتماً باید کل مبلغ اعلام شده به مدت 6 ماه دست نخورده در بانک باشه؟ یا میشه مبلغ در ابتدا کمتر باشه و طی مدت انجام کار به مبلغ مورد نظر برسه؟ (یعنی تدریجاً پول رو اضافه کنیم)
    با تشکر

سلام دوست عزيز

شما مي‌توانيد به تدريج پول را در حسابتان بياوريد اما شايد در دو مرحله بعد آفيسر براي اينكه مطمئن شود اين پول متعلق به شما هست گردش 6 ماهه را بخواهد بعد در مرحله بعد اگر دوباره موجودي شما كم و دوباره تدريجي اضافه شود و در درخواست بعدي دوباره اين اتفاق بيافتد اين نشان مي‌دهد كه شما هر مرحله در حال عدد سازي (موجودي سازي) هستيد.

موفق باشيد
    فایل نامبر اول: Feb. 16, 2009 فایل نامبر دوم: May. 18, 2009 نامه مديكال: Oct. 27, 2009 نامه درخواست پاسپورت: Mar. 17, 2010دريافت پاسپورت : Apr. 26, 2010 و وبلاگ شخصي من : http://salamcanada.blogfa.com

Junior Member

rady عزیز سلام
    من متوجه نشدم ، ببینید من تازه میخوام مدارکمو بفرستم ، حالا به نظر شما از کی باید این مبلغ 20000 دلار را در حساب همسرم بگذارم؟و کی میتونم این پول را بردارم؟
    در مورد ارسال مدارک من باید 4 فرم برای همسرم و 2فرم برای خودم +اصل مانی اردر + 2لیبل پستی را در یک پاکت سایز A4گذاشته و پست کنم؟

Junior Member

RADY عزیز بازهم سلام
    راستش ما تازگی ملک خریده ایم و فعلا حداکثر 10 میلیون تومان (که آنهم به دلار است ) پس انداز داریم ،حالا به نظر شما با این پول میشه شروع کرد ؟
    2-آیا میشه این حساب به صورت حساب ارزی باشه ؟
    3-هیچ راهی دیگه ای برای اثبات تمکن مالی نیست ؟ مثلا سند زمین و آپارتمان؟
    ویرایش توسط yas42 : December 9th, 2009 در ساعت 09:49 PM دلیل: عذر می خواهم . اشتباها نقل قول آورده شد.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)