صفحه 22 از 104 نخستنخست ... 12131415161718192021222324252627282930313272 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 211 تا 220 , از مجموع 1037

موضوع: گواهی موجودی حساب بانکی و اثبات تمکن مالی (فدرال و كبك)

Junior Member Serena آواتار ها

پیش فرض پاسخ : [1-1] گواهی موجودی حساب بانکی و اثبات تمکن مالی برای مهاجرت به کانادا

سلام
    من گواهي كه از بانك سامان گرفتم گواهي موجودي حساب و به زبان انگليسي هست، چون حسابم سپرده بوده عملا گردشي نداره فقط گواهي كرده كه اين حسابو از چند سال پيش دارم و موجودي فعليش چقدره!
    آيا همين كفايت ميكنه؟ اين نامه هم بايد به تاييد جاي ديگري برسه؟

ممنون
    دریافت مدارک در سیدنی: 21 ژانویه 2010... فایل نامبر اول: 12 مارچ 2010 ... دریافت مدارک در دمشق: 4 جولای 2010 ... فایل نامبر دوم: 12 آگوست 2010
    انتقال مدارک به ورشو: 20 دسامبر 2011 ... درخواست آپدیت: 21 فبریه 2012
    کدرشته: 2143

پیش فرض پاسخ : [1-1] گواهی موجودی حساب بانکی و اثبات تمکن مالی برای مهاجرت به کانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط asraei نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من الان 10 ملیون تو حسابم پول دارم و یه خونه هم دارم که سندش به ناممه میشه به جای بقیه پول سند رو ارایه داد یا نه؟
    خیر
    فقط پول به صورت CASH

نقل قول نوشته اصلی توسط msalehi62 نمایش پست ها
    سلام

وقتی برای skill worker اقدام کردم. پولهام رو در یک حساب جمع کردم . مبلغ اولیه این حساب 2 میلیون بود . بعد به 5 میلیون و 15 میلیون رسید در طی 15 روز و 3 ماه در این حالت ماند. سپس مبلغ 11 تا برداشت کردم و 2 هقته بعد 15 تا ریختم که جمع اخرش به 17 تا رسید و سپس یکی هم برداشت کردم شد 16 میلیون در حال حاضر. می خوام یک ماه این 16 تا رو نگه دارم و بعد پرینت گردش بگیرم و بفرستم به دمشق. در این یک ماه هم می تونم یکی دیگه بریزم و بشه 17 تا

1) ایا این حساب مناسب است برای ارائه به دمشق ؟
    2) بعد هم در جایی خوندم که اگر مبالغ بالا باشد باید مدرک ارائه بشود که این پول از کجا امده است. من مدرکی ندارم و پول متعلق به خودم بوده که از حسابهای مختلف در یک حساب جمع شده. این دلیل رو بگم کفایت می کند؟
    3) حساب به نام همسرم هست و او با من به کانادا می آید اما من main هستم، اشکالی ندارد حساب به نام من نیست؟

دلیل نگرانی من این است که در یکی از پستها دوستی نوشته بود میانگین 6 ماهه باید معادل 13800 دلار کانادا باشه. این حرف درسته؟
    1. بله
    2. زیاد حساسیت نداشته باشید تا مرحله ی پاسپورت رکوئیست ممکن است تا سه بار از شما گواهی معدل حساب بخواهند، سعی کنید حساب را در همین سطح نگه دارید
    3. خیر

نقل قول نوشته اصلی توسط Serena نمایش پست ها
    سلام
    من گواهي كه از بانك سامان گرفتم گواهي موجودي حساب و به زبان انگليسي هست، چون حسابم سپرده بوده عملا گردشي نداره فقط گواهي كرده كه اين حسابو از چند سال پيش دارم و موجودي فعليش چقدره!
    آيا همين كفايت ميكنه؟ اين نامه هم بايد به تاييد جاي ديگري برسه؟

ممنون
    همون نامه کفایت می کنه احتیاج به تایید و ترجمه ندارد

سلام دوستان
    من 2006 اپلای کردم و الان فایلم رفته ورشو. به نظر شما در چه مرحله ای ازم موجودی حساب بانکی می خوان؟ کسی می دونه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط زری نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من 2006 اپلای کردم و الان فایلم رفته ورشو. به نظر شما در چه مرحله ای ازم موجودی حساب بانکی می خوان؟ کسی می دونه؟
    معمولا همزمان با نامه آپدیت از شما موجودی حساب هم میخوان. برای اطلاعات بیشتر به قسمت زیر مراجعه کنید:
    http://www.applyabroad.org/forum/showthread.php?13063-%D9%85%D8%AA%D9%82%D8%A7%D8%B6%DB%8C%D8%A7%D9%86-%D9%85%D9%87%D8%A7%D8%AC%D8%B1%D8%AA-%D8%A8%D9%87-%DA%A9%D8%A7%D9%86%D8%A7%D8%AF%D8%A7-%DA%A9%D9%87-%D9%81%D8%A7%DB%8C%D9%84%D8%B4%D8%A7%D9%86-%D8%A8%D9%87-%D9%88%D8%B1%D8%B4%D9%88-%D8%A7%D8%B1%D8%B3%D8%A7%D9%84-%D8%B4%D8%AF%D9%87-%D8%A7%D8%B3%D8%AA
    AOR: Sep.2006 - Update: Oct.2010 - Medical: Aug.2011 - PPR: Oct. 2011 - Visa: Dec.2011

Junior Member

دوستان میشه لینکی که گفته موقع فرستادن مدارک باید گردش 6 ماهه رو بفرستیم بگذارید. من نتونستم تو سایت مهاجرت پیداش کنم.

نقل قول نوشته اصلی توسط shida نمایش پست ها
    للللللللللللللللللللللللل لللللللطفا میشه پاسخ بدید
    چک لیست سفارت دمشق (فایل E37099) بند 11
    AOR: Sep.2006 - Update: Oct.2010 - Medical: Aug.2011 - PPR: Oct. 2011 - Visa: Dec.2011

Member pejman57 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    computer -software

سلام به دوستان من تمام تاپیک رو خوندم ولی مشکل من و سایر دوستان این هست که این مبلغ fund رو برای یکسال و بیشتر در بانک خوابوندن اشتباه است.چون خود من تمام داراییم که فعلا 10 میلیون هست در بورس سرمایه گذاری کرده ام.ماشین و طلا هم هست که روی هم 20 تا میشه حالا سئوالم اینست که:
    1- میتونم مدارک سرمایه گذاری بورس و ارزش اونها رو به صورت رسمی از کارگزاری بگیرم و ترجمه کنم.
    2-ویا در هنگام ارسال مدارک سهامو بفروشم پولشو به حساب بریزم و پرینت بگیرم و مجددا برداشت کنم و سهام بخرم .فرضا اگر هم شکی برای افیسر بوجود بیاد مدارک خرید و فروش سهامو ارائه بدم ویا مدارک فروش ماشینو بدم در ضمن تمام اسناد هم به نام خودم است
    به نظرتون مشکلی داره؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط pejman57 نمایش پست ها
    سلام به دوستان من تمام تاپیک رو خوندم ولی مشکل من و سایر دوستان این هست که این مبلغ fund رو برای یکسال و بیشتر در بانک خوابوندن اشتباه است.چون خود من تمام داراییم که فعلا 10 میلیون هست در بورس سرمایه گذاری کرده ام.ماشین و طلا هم هست که روی هم 20 تا میشه حالا سئوالم اینست که:
    1- میتونم مدارک سرمایه گذاری بورس و ارزش اونها رو به صورت رسمی از کارگزاری بگیرم و ترجمه کنم.
    2-ویا در هنگام ارسال مدارک سهامو بفروشم پولشو به حساب بریزم و پرینت بگیرم و مجددا برداشت کنم و سهام بخرم .فرضا اگر هم شکی برای افیسر بوجود بیاد مدارک خرید و فروش سهامو ارائه بدم ویا مدارک فروش ماشینو بدم در ضمن تمام اسناد هم به نام خودم است
    به نظرتون مشکلی داره؟؟
    مشکل ندارد

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)