صفحه 3 از 104 نخستنخست 1234567891011121353103 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 1037

موضوع: گواهی موجودی حساب بانکی و اثبات تمکن مالی (فدرال و كبك)

Junior Member

Question گواهی موجودی حساب بانکی و اثبات تمکن مالی برای مهاجرت به کانادا

دوستان عزیز سلام
    درصورت امکان به سوالات من در مورد اثبات تمکن مالی برای مهاجرت کانادا و پرینت 6 ماهه حساب پس انداز پاسخ دهید.
    1-راستش ما تازگی ملک خریده ایم و فعلا حداکثر 10 میلیون تومان (که آنهم به دلار است ) پس انداز داریم ،حالا به نظر شما با این پول میشه شروع کرد و بعد نزدیک پایان دوره آنرا تکمیل کرد؟ برای خانواده 4 نفره.
    2-آیا میشه این حساب به صورت حساب ارزی باشه ؟
    3-هیچ راهی دیگه ای برای اثبات تمکن مالی نیست ؟ مثلا سند زمین و آپارتمان؟ یا ترکیبی از حساب ارزی و سند ملکی ترجمه شده؟

ApplyAbroad Hero

پیش فرض پاسخ : مهاجرت با داشتن سابقه کاری مشاغل مورد نیاز(Federal Skilled Worker Class:.Categ

نقل قول نوشته اصلی توسط yas42 نمایش پست ها
    دوستان عزیز سلام
    درصورت امکان به سوالات من در مورد اثبات تمکن مالی برای مهاجرت کانادا و پرینت 6 ماهه حساب پس انداز پاسخ دهید.
    1-راستش ما تازگی ملک خریده ایم و فعلا حداکثر 10 میلیون تومان (که آنهم به دلار است ) پس انداز داریم ،حالا به نظر شما با این پول میشه شروع کرد و بعد نزدیک پایان دوره آنرا تکمیل کرد؟ برای خانواده 4 نفره.
    2-آیا میشه این حساب به صورت حساب ارزی باشه ؟
    3-هیچ راهی دیگه ای برای اثبات تمکن مالی نیست ؟ مثلا سند زمین و آپارتمان؟ یا ترکیبی از حساب ارزی و سند ملکی ترجمه شده؟
    باسلام
    1- اين كار خوبه اما بايد به مرور تا زمان تهيه پرينت آنرا تكميل نماييد . جوري نباشد كه پول زيادي را در آخر ببريد بريزيد تو حساب.
    2- بله ميشه ارزي باشه . اين كار از ارزش پول در مورد نوسانات قيمت ارز محافظت ميكنه. اما اگه بخواهيد سود بگيريد بهتره سپرده ريالي بازكنيد تو بانكهاي خصوصي
    3- ميتونيد فاكتور فروش سكه ، سهام يا اتوموبيل بفرستيد. سند قبول نميكنن. نوشته دارايي كه ميخوايد برامون جهت اثبات بفرستيد بايد قابل انتقال باشه. البته جهت اطلاع شما و يادآوري اين موضوع ، در اين فروم قرار شد همه بچه ها هنگام ارسال پرينت يك نامه بنويسند و ضميمه پرينت بانكشون كنن كه به علت بالا بودن نرخ تورم و كاهش روز به روز ارزش ريال ايران ، ما مجبوريم پول نقدمون رو بعد از پرينت دوباره سرمايه گذاري كنيم (مثلا سكه بخريم، يا سهام بخريم يا ...)
    خوش باشي

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مهاجرت با داشتن سابقه کاری مشاغل مورد نیاز(Federal Skilled Worker Class:.Categ

نقل قول نوشته اصلی توسط reza1100 نمایش پست ها
    باسلام
    1- اين كار خوبه اما بايد به مرور تا زمان تهيه پرينت آنرا تكميل نماييد . جوري نباشد كه پول زيادي را در آخر ببريد بريزيد تو حساب.
    2- بله ميشه ارزي باشه . اين كار از ارزش پول در مورد نوسانات قيمت ارز محافظت ميكنه. اما اگه بخواهيد سود بگيريد بهتره سپرده ريالي بازكنيد تو بانكهاي خصوصي
    3- ميتونيد فاكتور فروش سكه ، سهام يا اتوموبيل بفرستيد. سند قبول نميكنن. نوشته دارايي كه ميخوايد برامون جهت اثبات بفرستيد بايد قابل انتقال باشه. البته جهت اطلاع شما و يادآوري اين موضوع ، در اين فروم قرار شد همه بچه ها هنگام ارسال پرينت يك نامه بنويسند و ضميمه پرينت بانكشون كنن كه به علت بالا بودن نرخ تورم و كاهش روز به روز ارزش ريال ايران ، ما مجبوريم پول نقدمون رو بعد از پرينت دوباره سرمايه گذاري كنيم (مثلا سكه بخريم، يا سهام بخريم يا ...)
    خوش باشي
    بازهم سلام و چند سوال
    1-این فاکتورهای فروش ماشین و سکه مال وقتیه که بخواهیم صحت مالکیت پول موجود در حساب را تایید کنیم .درسته؟
    2-آیا می شه خود این فاکتورها رو تایید تمکن مالی دونست بدون حساب بانکی؟
    3-آیا میشه مثلا 5 ماه معادل 10 هزار دلار در حساب داشت و برای ماه ششم ، 10هزارتای دیگه (البته با نشان دادن فاکنور فروش مثلا سکه )وارد حساب کرد؟
    ممنون میشم اگه سریع پاسخ سوالاتم رو بدید.

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط yas42 نمایش پست ها
    بازهم سلام و چند سوال
    1-این فاکتورهای فروش ماشین و سکه مال وقتیه که بخواهیم صحت مالکیت پول موجود در حساب را تایید کنیم .درسته؟
    2-آیا می شه خود این فاکتورها رو تایید تمکن مالی دونست بدون حساب بانکی؟
    3-آیا میشه مثلا 5 ماه معادل 10 هزار دلار در حساب داشت و برای ماه ششم ، 10هزارتای دیگه (البته با نشان دادن فاکنور فروش مثلا سکه )وارد حساب کرد؟
    ممنون میشم اگه سریع پاسخ سوالاتم رو بدید.
    باسلام
    1- بله درسته
    2- خیر بازم باید پرینت بانکی بدی
    3- خوب 2 تا 5 هزارتا بریز که دیگه نیاز به فاکتور نباشه. بنظر من اونموقع نیازی به فاکتور نیست. البته نظر شخصیه .
    با تشکر

Junior Member

Question گواهی موجودی حساب بانکی برای مهاجرت به کانادا Bank Statement

دوستان سلام. چند تا سوال فوريتي:
    1- براي اثبات موجودي مالي كه اخيراً به بانك واريز كرده‌ايم اگر بخواهيم نشان دهيم كه سكه يا طلا فروخته‌ايم از طلا فروشي چه چيزي بگيريم. انها فاكتور فروش دارن و نه فاكتور خريد. اگر روي يك برگه گواهي كنند كه فلان مقدار سكه از ما خريده‌اند و فلان مقدار پول داده‌اند و پايش را مهر و امضا كنند كفايت مي‌كند؟ يا فرمت خاصي دارد؟
    2- گرفتن دو يا سه نسخه ترجمه مدارك از دارالترجمه به جز براي ارسال به سوريه كجاها ممكنه به دردمان بخورد؟ بعد از رسيدن به كانادا باز هم به آنها نياز داريم؟ در انجا كدام مدارك را بيشتر نياز داريم ترجمه رسمي ازشان داشته باشيم؟
    3- فرمت گواهي موجودي حسابي كه از بانك بايد بگيريم چگونه بايد باشد؟ همه بانكها اين كار را انجام مي‌دهند؟

Senior Member mehrdad_rad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering

Wink پاسخ : مهاجرت با داشتن سابقه کاری مشاغل مورد نیاز(Federal Skilled Worker Class:.Categ

نقل قول نوشته اصلی توسط a-irani نمایش پست ها
    دوستان سلام. چند تا سوال فوريتي:
    1- براي اثبات موجودي مالي كه اخيراً به بانك واريز كرده‌ايم اگر بخواهيم نشان دهيم كه سكه يا طلا فروخته‌ايم از طلا فروشي چه چيزي بگيريم. انها فاكتور فروش دارن و نه فاكتور خريد. اگر روي يك برگه گواهي كنند كه فلان مقدار سكه از ما خريده‌اند و فلان مقدار پول داده‌اند و پايش را مهر و امضا كنند كفايت مي‌كند؟ يا فرمت خاصي دارد؟
    2- گرفتن دو يا سه نسخه ترجمه مدارك از دارالترجمه به جز براي ارسال به سوريه كجاها ممكنه به دردمان بخورد؟ بعد از رسيدن به كانادا باز هم به آنها نياز داريم؟ در انجا كدام مدارك را بيشتر نياز داريم ترجمه رسمي ازشان داشته باشيم؟
    3- فرمت گواهي موجودي حسابي كه از بانك بايد بگيريم چگونه بايد باشد؟ همه بانكها اين كار را انجام مي‌دهند؟
    سلام ايراني عزيز

1- بله امكان دارد و بايد ترجمه كنيد
    2- مدارك تحصيلي براي ادامه تحصيل با ريز نمرات
    3- همه بانك‌ها دارند فقط گردش را ترجمه نمي‌كنند كه بايد مهر زده براي ترجمه بدهيد به دارالترجمه

موفق باشي
    فایل نامبر اول: Feb. 16, 2009 فایل نامبر دوم: May. 18, 2009 نامه مديكال: Oct. 27, 2009 نامه درخواست پاسپورت: Mar. 17, 2010دريافت پاسپورت : Apr. 26, 2010 و وبلاگ شخصي من : http://salamcanada.blogfa.com

ApplyAbroad Hero aram_golbaghi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Software Engineering

Question گواهی موجودی حساب بانکی برای مهاجرت به کانادا Bank Statement

سلام
    من 23 نوامبر فایلم به سیدنی رسیده و متنظر فایل نامبر هستم، سئوالم در مورد گواهی بانک هستش
    میخوام بدونم که وقتی فایل نامبر رو برام ای میل می کنن به من میگن 4 ماه وقت داری که مدارک بدی، من باید گواهی بانک رو هم تو همین 4 ماه بفرستم؟
    در واقع من این پولو نقد تو حسابم نداشتم تو شش ماه گذشته(البته نمی دونم که اونا اینو میگن که باید شش ماه پول تو حسابت باشه یا نه) و باید اگه اینو بخوان مثلا ماشینم رو بفروشم و بریزم به حسابم که اینطوری این پول فقط حداکثر 4 ماه تو حسابم بوده....
    و سئوال دیگه ام اینه که من میتونم حساب همسرم رو به عنوان گواهی بانکی ارائه بدم یا نه

Senior Member mehrdad_rad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering

Wink پاسخ : مهاجرت با داشتن سابقه کاری مشاغل مورد نیاز(Federal Skilled Worker Class:.Categ

نقل قول نوشته اصلی توسط aram_golbaghi نمایش پست ها
    سلام
    من 23 نوامبر فایلم به سیدنی رسیده و متنظر فایل نامبر هستم، سئوالم در مورد گواهی بانک هستش
    میخوام بدونم که وقتی فایل نامبر رو برام ای میل می کنن به من میگن 4 ماه وقت داری که مدارک بدی، من باید گواهی بانک رو هم تو همین 4 ماه بفرستم؟
    در واقع من این پولو نقد تو حسابم نداشتم تو شش ماه گذشته(البته نمی دونم که اونا اینو میگن که باید شش ماه پول تو حسابت باشه یا نه) و باید اگه اینو بخوان مثلا ماشینم رو بفروشم و بریزم به حسابم که اینطوری این پول فقط حداکثر 4 ماه تو حسابم بوده....
    و سئوال دیگه ام اینه که من میتونم حساب همسرم رو به عنوان گواهی بانکی ارائه بدم یا نه
    سلام دوست عزيز

گواهي بانك براي اين است كه دولت كانادا مطمئن شود شما در زمان رفتن پول براي زندگي داريد. در خصوص شش ماه به خاطر اين است كه شك قرض گرفتن يك شب پول از بين برود. شما و همسرتان چون هر دو با هم زندگي مي‌كنيد مي‌توانيد هر دو حساب را اعلام كنيد. چون شما يك خانواده مي‌باشيد.
    فقط سعي كنيد در اين مدت حساب خود را پر كنيد. اگر مي‌توانيد در چند مرحله پول را واريز كنيد حتي تا ماه آخر مشكلي نيست و لازم نيست ماشين را بفروشيد اما اگر هيچ پولي نداريد خوب فروش ماشين يك راه حل مي‌باشد در ضمن مي‌توانيد يك كار راحت‌تر انجام دهيد و آن ارزش گذاري براي ماشين است البته به طور رسمي و توسط دادگستري. سعي كنيد پول را جمع كنيد اما براي سري اول خيلي حساس نيستند و فقط بايد پول داشته باشيد.
    براي مثال من همه پول را در ماه آخر به حسابم ريختم و باعث شد الان با مديكال دوباره از من گردش حساب شش ماه را بخواهند كه ببينند آن پول هنوز موجود هست يا خير!

موفق باشي
    فایل نامبر اول: Feb. 16, 2009 فایل نامبر دوم: May. 18, 2009 نامه مديكال: Oct. 27, 2009 نامه درخواست پاسپورت: Mar. 17, 2010دريافت پاسپورت : Apr. 26, 2010 و وبلاگ شخصي من : http://salamcanada.blogfa.com

نقل قول نوشته اصلی توسط aram_golbaghi نمایش پست ها
    سلام
    شما بايد تاريخي كه مداركتون را خواستيد بفرستيد، يك پرينت 6 ماهه چند روز زودترش بگيريد و همراه مداركتون بفرستيد. مهم نيست كه آن مبلغ لازم همه 6 ماه تو حسابتون باشه. فقط اگر يك دفعه مبلغ زيادي به حسابتون واريز كرديد بايد دليل بياريد.
    حساب همسر هم اكثرا ميگن كه مشكلي نداره، ولي اگر ميخواهيد خيالتون راحت بشه، ميتونيد حسابتون را مشترك كنيد و هر 2 تون پرينت حساب بگيريد، تا بدونن كه اين حساب بين شما و همسرتون مشترك هست. (چون بانكي كه من ازش پرينت حساب گرفتم نميزنه كه حساب با كي مشترك هست، فقط ميزنه كه shared account هست و مثلا 50% براي ايشونه)

Question پاسخ : [1] مهاجرت از طریق نیروی های ماهر (Federal Skilled Worker Class:.Category 1)

نقل قول نوشته اصلی توسط saba_yh نمایش پست ها
    سلام،
    خواستم به دوستان تازه وارد و دوستانی که اول راه هستند عرض کنم تمام مراحل درخواست مهاجرت رو تا فرستادن مدارک به سوریه با جزئیات در وبلاگم گذاشتم، می تونید بالای صفحه وبلاگ گام اول تا چهارم رو بخونید. از دوستان پیشکسوت هم ممنون میشم بیان ببینن اگه کم و کسری داره تذکر بدن.
    آدرس وبلاگ هم همینه که تو امضام هست: http://immigrantdoctor.wordpress.com/

صبا جان از اطلاعاتی که تو وبلاگتون بود متشکرم. اشاره کرده بودین که به جز گردش مالی 6 ماهه گواهی دیگری مبنی بر تمکن مالی هم باید ارائه بدیم. منظور اینه که دو سند مختلف نیازه؟ یعنی گردش مالی 6 ماهه خودش گواهی تمکن مالی داشتن نیست؟ چون در آخرین تاریخ مشخصه چقدر پول تو حساب هست!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)