صفحه 4 از 104 نخستنخست 123456789101112131454 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 1037

موضوع: گواهی موجودی حساب بانکی و اثبات تمکن مالی (فدرال و كبك)

Senior Member mehrdad_rad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering

پیش فرض پاسخ : [1] مهاجرت از طریق نیروی های ماهر (Federal Skilled Worker Class:.Category 1)

نقل قول نوشته اصلی توسط shimax نمایش پست ها
    صبا جان از اطلاعاتی که تو وبلاگتون بود متشکرم. اشاره کرده بودین که به جز گردش مالی 6 ماهه گواهی دیگری مبنی بر تمکن مالی هم باید ارائه بدیم. منظور اینه که دو سند مختلف نیازه؟ یعنی گردش مالی 6 ماهه خودش گواهی تمکن مالی داشتن نیست؟ چون در آخرین تاریخ مشخصه چقدر پول تو حساب هست!

نه منظور ايشان يا بوده است يعني شما فقط با گردش حساب و موجودي بانك هم مي‌توانيد اين كار را انجام بدهيد
    فایل نامبر اول: Feb. 16, 2009 فایل نامبر دوم: May. 18, 2009 نامه مديكال: Oct. 27, 2009 نامه درخواست پاسپورت: Mar. 17, 2010دريافت پاسپورت : Apr. 26, 2010 و وبلاگ شخصي من : http://salamcanada.blogfa.com

Junior Member

Question پاسخ : [1] مهاجرت از طریق نیروی های ماهر (Federal Skilled Worker Class:.Category 1)

سلام
    به نظر شما ترجمه قرارداد اجاره براي اثبات تمكن مالي مورد قبوله يا نه؟
    با توجه به اين كه پول رهن مورد نظر تو حسابتون نيست اما قرارداد نشون ميده كه مال شماست و بهتون برمي گرده.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مهاجرت با داشتن سابقه کاری مشاغل مورد نیاز(Federal Skilled Worker Class:.Categ

سلام به دوستان
    من دو هفته پیش مدارکم رو به سیدنی ارسال کردم و چون ژانویه برای ادامه تحصیل دارم میریم سوئد الان باید مدارک لازم برای دمشق رو آماده کنم و با خودم ببرم(از جمله گواهی گردش حساب). من گردش حساب از 6 ماه پیش ندارم اما میتونم الان یک حساب مدت دار (مثلا 6 ماهه) باز کنم و نامه بانک رو الان بگیرم . این نامه گردش حساب رو نداره اما یه جورایی حساب مدت دار یعنی اینکه به پولم دست نمیزنم .
    آیا این کاری که میکنم درسته یا نه ؟
    ممنون از راهنماییتون

Exclamation پاسخ : مهاجرت با داشتن سابقه کاری مشاغل مورد نیاز(Federal Skilled Worker Class:.Categ

نقل قول نوشته اصلی توسط Hadizadeh نمایش پست ها
    سلام به دوستان
    من دو هفته پیش مدارکم رو به سیدنی ارسال کردم و چون ژانویه برای ادامه تحصیل دارم میریم سوئد الان باید مدارک لازم برای دمشق رو آماده کنم و با خودم ببرم(از جمله گواهی گردش حساب). من گردش حساب از 6 ماه پیش ندارم اما میتونم الان یک حساب مدت دار (مثلا 6 ماهه) باز کنم و نامه بانک رو الان بگیرم . این نامه گردش حساب رو نداره اما یه جورایی حساب مدت دار یعنی اینکه به پولم دست نمیزنم .
    آیا این کاری که میکنم درسته یا نه ؟
    ممنون از راهنماییتون
    گردش حساب شما هیچ اهمیتی ندارد، فقط میانگین موجودی حساب شما در طول 6 ماه گذشته مهم است.

پیش فرض پاسخ : مهاجرت با داشتن سابقه کاری مشاغل مورد نیاز(Federal Skilled Worker Class:.Categ

سلام
    من فايل نامبر سيدني رو گرفتم و دو ماهي است كه دارم مدارك رو جور ميكنم كه بفرستم دمشق، مشكل اينه كه حساب خانم من كاملا خالي بوده و بعد از 27 اكتبر به گردش افتاده و مي خواهم در آخر 15 ميليون قرض كنم و بريزم در حساب به نظر شما اگر اين مبلغ را به صورت 3 تا 5 ميليون در يك هفته بريزم بازم مدرك مي خواهد يا اصلا فرقي نداره همه رو يك جا بريزم؟
    سوال دوم فاكتور فروش ماشين چه جوري باشد؟
    ممنون از راهنمايي تون

نقل قول نوشته اصلی توسط پي سپار نمایش پست ها
    سلام
    من فايل نامبر سيدني رو گرفتم و دو ماهي است كه دارم مدارك رو جور ميكنم كه بفرستم دمشق، مشكل اينه كه حساب خانم من كاملا خالي بوده و بعد از 27 اكتبر به گردش افتاده و مي خواهم در آخر 15 ميليون قرض كنم و بريزم در حساب به نظر شما اگر اين مبلغ را به صورت 3 تا 5 ميليون در يك هفته بريزم بازم مدرك مي خواهد يا اصلا فرقي نداره همه رو يك جا بريزم؟
    سوال دوم فاكتور فروش ماشين چه جوري باشد؟
    ممنون از راهنمايي تون
    توی یک هفته اصلاٌ قانع کننده نیست.
    سعی کنید همون قوالنامه فروش ماشین را بدهید ترجمه کنند و براشون ارسال کنید. منتها آماده باشید که دوباره ازتون در مرحله بعدی همین گواهی را می خواهند.

خيلي ممنون آقا پيمان
    ببخشيد دارلترجمه ميگه قولنامه دستي را دادگستري قبول نمي كند ، بايد در دفتر خانه باشد به همراه اصل سند ماشين.
    حالا اگر بگم قولنامه با مهر خود مترجم باشد كفايت مي كند؟
    ممنون

Exclamation پاسخ : مهاجرت با داشتن سابقه کاری مشاغل مورد نیاز(Federal Skilled Worker Class:.Categ

نقل قول نوشته اصلی توسط پي سپار نمایش پست ها
    خيلي ممنون آقا پيمان
    ببخشيد دارلترجمه ميگه قولنامه دستي را دادگستري قبول نمي كند ، بايد در دفتر خانه باشد به همراه اصل سند ماشين.
    حالا اگر بگم قولنامه با مهر خود مترجم باشد كفايت مي كند؟
    ممنون
    همون ترجمه دارالترجمه کفایت می کند.
    ولی همانطور که گفتم آماده باشید که دفعه بعد دوباره از شما گردش حساب بخواهند که این دفعه دیگر نمی توانید بگویید ماشین را فروخته اید.
    موفق باشید

پیش فرض پاسخ : [1] مهاجرت از طریق نیروی های ماهر (Federal Skilled Worker Class:.Category 1)

در مورد fund هم يه سوال دارم اين طوري كه شنيدم بري يك نفر بايد حذاقل حدود 11000 دلار باشه و بايد اين پول تو حساب همينطور تا مراحل آخر باشه اگه اين مبلغ رو بيشتر كنم ممكنه تاثير مثبت رو روند مهاجرت داشته باشه ؟يا فرقي نميكنه؟

Exclamation پاسخ : [1] مهاجرت از طریق نیروی های ماهر (Federal Skilled Worker Class:.Category 1)

نقل قول نوشته اصلی توسط miladsamiei نمایش پست ها
    در مورد fund هم يه سوال دارم اين طوري كه شنيدم بري يك نفر بايد حذاقل حدود 11000 دلار باشه و بايد اين پول تو حساب همينطور تا مراحل آخر باشه اگه اين مبلغ رو بيشتر كنم ممكنه تاثير مثبت رو روند مهاجرت داشته باشه ؟يا فرقي نميكنه؟
    خیر امتیازی ندارد. فقط توجه داشته باش که این مبلغ را از همین الان کم کم در حسابت داشته باشی تا برای صورت گردش حساب شش ماهه مشکلی نداشته باشی.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)