صفحه 47 از 104 نخستنخست ... 37383940414243444546474849505152535455565797 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 461 تا 470 , از مجموع 1037

موضوع: گواهی موجودی حساب بانکی و اثبات تمکن مالی (فدرال و كبك)

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی شیمی-امیرکبیر(فوق لیسانس)_علم وصنعت(لیسانس)

پیش فرض پاسخ : گواهی موجودی حساب بانکی و اثبات تمکن مالی برای مهاجرت به کانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط parisa_mnm نمایش پست ها
    من از بانک ملت یک گردش مالی 6 ماهه به زبان انگلیسی گرفتم و همان شعبه زیر آنرا مهر کرده است.آیا لازم است ببرم امور بین الملل هم آنرا مهر بزند؟
    نیازی نیست، من هم از بانک پارسیان همین رو گرفتم و دیگه تایید امور بین الملل رو نگرفتم. خود بانک هم میگفت نیازی نیست و همه همینطوری عمل میکنن
    کد NOC: 2145
    ارسال به سیدنی: 21-01-2010 ، فایل نامبر اول: 08-03-2010
    ارسال به دمشق: 19-04-2010 ، فایل نامبر دوم: 28-04-2010
    ارسال به ورشو: 12-12-2011 ، وضعیت: (13-03-2012) in process

Member
    رشته و دانشگاه
    دانشجوی دکتری، مدیریت دولتی- سیاست‌گذاری بخش عمومی- دا

بچه‌ها گردش حساب‌هایی که تو اینترنت بانک‌ها به زبان انگلیسی می‌دن رو اگر ببریم شعبه مهر و امضا کنه قابل قبوله به نظرتون؟
    کدها: 0213؛ امتیاز: 69 ؛ آخرین وضعیت: در انتظار PR
    سیدنی (ارسال: 2010/06/19 فایل نامبر اول: 23-10-2010)
    دمشق (ارسال: 2010/12/27 فایل نامبر دوم:28-02-2011)
    آنکار ا ( آغاز پروسس: 12-03-2013، انجام مدیکال: 15-10-2014)

نقل قول نوشته اصلی توسط mahhdy نمایش پست ها
    بچه‌ها گردش حساب‌هایی که تو اینترنت بانک‌ها به زبان انگلیسی می‌دن رو اگر ببریم شعبه مهر و امضا کنه قابل قبوله به نظرتون؟
    مشکلی ندارد

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mahhdy نمایش پست ها
    خودتون نمی تونین چیزی پرینت کنین بدین بانک مهر کنه (البته هیچ بانکی هم مهرش رو پای همچین چیزی نمی زنه ) یا خود بانک گردش رو به انگلیسی می ده بهتون یا نمی ده اگر فقط به فارسی می داد تنها راهش ترجمه رسمیه .

Member
    رشته و دانشگاه
    دانشجوی دکتری، مدیریت دولتی- سیاست‌گذاری بخش عمومی- دا

نقل قول نوشته اصلی توسط navid2000 نمایش پست ها
    خودتون نمی تونین چیزی پرینت کنین بدین بانک مهر کنه (البته هیچ بانکی هم مهرش رو پای همچین چیزی نمی زنه ) یا خود بانک گردش رو به انگلیسی می ده بهتون یا نمی ده اگر فقط به فارسی می داد تنها راهش ترجمه رسمیه .
    اگر مهر و امضا کرد البته.... من بانک صادرات منظورمه، من فارسی گرفته و ترجمه کرده بودم ولی پروسه‌اش طول می‌کشه تازه پول رو هم برداشت کردم و باید دوباره بریزم و بهانه بیارم (روزی که فایل نامبرم اومده پول برداشت شده که شک برانگیزه خلاصه) با ادارات مختلفش حرف زدم و صدای سپهرش، اداره آمار می‌گه می‌تونه انگلیسی رو برام ای‌میل کنه، صدای سپهر یکبار گفت خودت پرینت بگیر و ببر شعبه مهر و امضا کنن و یکبار دیگه گفت از شعبه بخوای برات از برج ترجمه شده‌اش رو می‌گیرن. خلاصه رویه‌ی ثابتی نیست فقط مونده از خود امور بین‌الملل پیگیری کنم. چون می‌خوام روزی که موجودی تامین شد همون روز دیگه کارامو کنم و مدارکم رو بفرستم از گردش قبلی حدود 37-8 روز آلان دیگه گذشته....
    ممنون
    کدها: 0213؛ امتیاز: 69 ؛ آخرین وضعیت: در انتظار PR
    سیدنی (ارسال: 2010/06/19 فایل نامبر اول: 23-10-2010)
    دمشق (ارسال: 2010/12/27 فایل نامبر دوم:28-02-2011)
    آنکار ا ( آغاز پروسس: 12-03-2013، انجام مدیکال: 15-10-2014)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering

سلام

من CSQ رو گرفتم و پرونده فدرال رو باز کردم. از ترس افزایش نرخ ارز حدود 6 ماه پیش هر چی پول نقد در بانک داشتم تبدیل به دلار کردم و سپرده ارزی باز کردم. بگذریم از اینکه بعدا گفتن آقا اگر دلار بخوای حالا معلوم نیست بدیم و از این چیزا منم با یه بدبختی پول رو به دلار پس گرفتم از بانک. حالا از طرفی میخوام کلا پولم رو به دلار نگه دارم از طرفی هم دیگه واقعیتش به این حساب ها اعتمادی ندارم (طبق قانون، نهایتا بانک تعهد پرداخت ارزی ندارد!! گرچه از شما ارز گرفته باشد). حالا به این فکر میکنم که با این اوضاع اگر آفیسر فدرال بیاد بعدا بگه یه گواهی یا گردش موجودی بده چی کار کنم!! گاهی فکر میکنم برم سراغ یکی از این "صندوق امانات" ولی نمیدونم که اونها بعدا ایا گواهی میدن یا نه و فرضا اگر بدن برای افیسر قابل قبول هست یا نه.

ممنون میشم راهنماییم کنین

Junior Member

سلام
    من برای کبک اقدام کردم و الان مدارک پزشکی ام اومده . روز اول که مدارک رو میخواستم بفرستم از وکیلم پرسیدم که آیا مهم هست که وقتی پول رو به حسابم میریزم و پرینت میگیرم ، پول تو حسابم بمونه یا میتونم پول رو از حسابم خارج بکنم ؟ اون گفت که اصلا مشکلی نداره و فقط وقتی از حسابت پرینت گرفتی ، پول رو از حسابت میتونی خارج بکنی . الان که این بحث های شما رو خوندم کمی نگرون شدم . به نظرتون وقتی که وارد کشور کانادا میشیم ممکنه به این قضیه گیر بدن ؟ از الان تا زمانی که ویزام بیاد و بخوام برم کانادا فکر کنم حدود 4 یا 5 ماه طول بکشه ، به نظرتون اگه مهم هست ، الان پول رو بریزم به حسابم خوبه یا نه ؟ و همچنین حتما باید همون حسابی باشه که روز اول پرینت گرفتم ؟ چون دیگه من با اون بانک کار نمیکنم و با بانک دیگه ای بیشتر کار میکنم ؟

با تشکر

نقل قول نوشته اصلی توسط saghati نمایش پست ها
    سلام
    من برای کبک اقدام کردم و الان مدارک پزشکی ام اومده . روز اول که مدارک رو میخواستم بفرستم از وکیلم پرسیدم که آیا مهم هست که وقتی پول رو به حسابم میریزم و پرینت میگیرم ، پول تو حسابم بمونه یا میتونم پول رو از حسابم خارج بکنم ؟ اون گفت که اصلا مشکلی نداره و فقط وقتی از حسابت پرینت گرفتی ، پول رو از حسابت میتونی خارج بکنی . الان که این بحث های شما رو خوندم کمی نگرون شدم . به نظرتون وقتی که وارد کشور کانادا میشیم ممکنه به این قضیه گیر بدن ؟ از الان تا زمانی که ویزام بیاد و بخوام برم کانادا فکر کنم حدود 4 یا 5 ماه طول بکشه ، به نظرتون اگه مهم هست ، الان پول رو بریزم به حسابم خوبه یا نه ؟ و همچنین حتما باید همون حسابی باشه که روز اول پرینت گرفتم ؟ چون دیگه من با اون بانک کار نمیکنم و با بانک دیگه ای بیشتر کار میکنم ؟

با تشکر
    ااون حساب قدیمی یا هر حساب دیگری برای سفارت فرق نمی کنه.احتمالش هست ولی ضعیفه موقع پاس ریکویست از شما آپدیت مدرک مالی بخوان
    USA/Case creation date: Aug 2013
    Clearance Received: March 2014
    CANADA/CIO: Jan 2010
    Medical: Jan
    2014
    Issue Date: May 2014

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mo_eini نمایش پست ها
    ااون حساب قدیمی یا هر حساب دیگری برای سفارت فرق نمی کنه.احتمالش هست ولی ضعیفه موقع پاس ریکویست از شما آپدیت مدرک مالی بخوان
    سلام
    آپدیت مدارک مالی یعنی اینکه شش ماه پول تو حسابمون مونده باشه یا اینکه فقط موقع گرفتن صورتحساب از بانک پول تو حسابمون باشه ؟ ( برای کبک ) ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط saghati نمایش پست ها
    سلام
    آپدیت مدارک مالی یعنی اینکه شش ماه پول تو حسابمون مونده باشه یا اینکه فقط موقع گرفتن صورتحساب از بانک پول تو حسابمون باشه ؟ ( برای کبک ) ؟
    آها شما کبکی هستید پس خیالتون کاملا راحت
    کبک بر خلاف فدرال نیازی به اینکه شش ماه پول تو حسابتون مونده باشه نداره پرکردن فرم تمکن مالی کفایت می کنه برای محکم کاری بعضیها موجودی را در حسابشون نشون میدن
    اگر آپدیت خواستند که احتمالش ضعیفه فقط
    موقع گرفتن صورتحساب از بانک پول تو حسابتون باشه
    USA/Case creation date: Aug 2013
    Clearance Received: March 2014
    CANADA/CIO: Jan 2010
    Medical: Jan
    2014
    Issue Date: May 2014

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)