صفحه 5 از 104 نخستنخست 12345678910111213141555 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 1037

موضوع: گواهی موجودی حساب بانکی و اثبات تمکن مالی (فدرال و كبك)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : [1] مهاجرت از طریق نیروی های ماهر فدرال (Federal Skilled Worker Class:.Categor

سلام
    براي بعضي چيزها مثل گواهي موجودي بانكي اگر بخواهيم توضيحي اضافي را به آن پيوست كنيم فرمتي وجود دارد؟ مثلاً يكي از دوستان همين فروم گفته بود توضيح دهيم كه ما در ايران پولمان را در بانك نمي‌گذاريم بماند تا اگر دوباره گواهي خواستند بدانند كه ما پولمان را از بانك درآورده‌ايم و دوباره مثلاً سكه خريده‌ايم.
    آيا فرمت چنين‌ نامه‌هايي را دوستان در اينجا گذاشته‌اند؟ چگونه آنها را پيدا كنيم؟

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی شیمی

پیش فرض پاسخ : [1] مهاجرت از طریق نیروی های ماهر فدرال (Federal Skilled Worker Class:.Categor

سلام دوستان
    من پول را ريختم در حساب همسرم و در حساب خودم پولي نمانده ولي خوب در شش ماه گذشته گردش داشته به نظر شما من گواهي تمكين (cad=256) و گردش حساب خودم(277000000) را بفرستم

Exclamation پاسخ : [1] مهاجرت از طریق نیروی های ماهر فدرال (Federal Skilled Worker Class:.Categor

نقل قول نوشته اصلی توسط farzady نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من پول را ريختم در حساب همسرم و در حساب خودم پولي نمانده ولي خوب در شش ماه گذشته گردش داشته به نظر شما من گواهي تمكين (cad=256) و گردش حساب خودم(277000000) را بفرستم
    گردش مالی به هیچ وجه اهمیت ندارد بلکه چیزی که اهمیت دارد میانگین موجودی در 6 ماه گذشته در حسابتان می باشد.
    گواهی صورت حساب متقاضی اصلی و همسر آن با هم هیچ فرقی ندارد. اگر وسواس دارید می توانید حساب را مشترک کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط a-irani نمایش پست ها
    سلام
    براي بعضي چيزها مثل گواهي موجودي بانكي اگر بخواهيم توضيحي اضافي را به آن پيوست كنيم فرمتي وجود دارد؟ مثلاً يكي از دوستان همين فروم گفته بود توضيح دهيم كه ما در ايران پولمان را در بانك نمي‌گذاريم بماند تا اگر دوباره گواهي خواستند بدانند كه ما پولمان را از بانك درآورده‌ايم و دوباره مثلاً سكه خريده‌ايم.
    آيا فرمت چنين‌ نامه‌هايي را دوستان در اينجا گذاشته‌اند؟ چگونه آنها را پيدا كنيم؟
    کسی هنوز این کار را انجام نداده است. و نامه ی آماده ای وجود ندارد.

Junior Member MamaliNo10 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی کامپیوتر (نرم افزار)

پیش فرض پاسخ : [1] مهاجرت از طریق نیروی های ماهر (Federal Skilled Worker Class:.Category 1)

نقل قول نوشته اصلی توسط SANA نمایش پست ها
    سلام
    به نظر شما ترجمه قرارداد اجاره براي اثبات تمكن مالي مورد قبوله يا نه؟
    با توجه به اين كه پول رهن مورد نظر تو حسابتون نيست اما قرارداد نشون ميده كه مال شماست و بهتون برمي گرده.
    این دقیقاً سؤال منم هست
    منم همه پولمو دادم و خونه رهن کردم که نهایتاً بهم بر می گرده ، ولی پول زیادی تو حسابم ندارم. حالا من باید چی کار کنم ؟ قرار داد اجاره خونمو ترجمه کنم و با مدارکم بفرستم ؟
    ممنون می شم اگه کسی می دونه لطف کنه و جواب بده

Junior Member

پیش فرض پاسخ : [1] مهاجرت از طریق نیروی های ماهر (Federal Skilled Worker Class:.Category 1)

سلام
    در مورد گواهي بانك اگه دفعه اول بگيم براي اثبات واريز يكباره پول،سكه فروختيم آيا ميشه دفعه دوم هم كه گواهي خواستن همون دليل رو بياريم؟

Exclamation پاسخ : [1] مهاجرت از طریق نیروی های ماهر (Federal Skilled Worker Class:.Category 1)

نقل قول نوشته اصلی توسط SANA نمایش پست ها
    سلام
    در مورد گواهي بانك اگه دفعه اول بگيم براي اثبات واريز يكباره پول،سكه فروختيم آيا ميشه دفعه دوم هم كه گواهي خواستن همون دليل رو بياريم؟
    بهتر است فقط برای دفعه اول این کار را کنید و دست به موجودیتان تا مراحل بعدی رسیدگی به پروندتان نزنید

ببخشيد براي يك نفر مبلغ fund حداقل چقدره؟

Exclamation پاسخ : [1] مهاجرت از طریق نیروی های ماهر فدرال (Federal Skilled Worker Class:.Categor

نقل قول نوشته اصلی توسط miladsamiei نمایش پست ها
    ببخشيد براي يك نفر مبلغ fund حداقل چقدره؟

Member championking آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Shiraz

سلام دوستان
    مقدار حداقل مبلغی که هر فرد و یا خانواده میبایستی به سفارت ارائه دهد به عنوان تمکن مالی ، افزایش یافته است.
    جهت اطلاع بیشتر جدول قدیم و جدید را در زیر میاورم. جدول قدیم:
    ۱ نفر ۱۰۸۳۳ دلار کانادا
    ۲ نفر ۱۳۴۸۶ دلار کانادا
    ۳ نفر ۱۶۵۸۰ دلار کانادا
    ۴ نفر ۲۰۱۳۰ دلار کانادا
    ۵ نفر ۲۲۸۳۱ دلار کانادا
    ۶ نفر ۲۵۷۴۹ دلار کانادا
    ۷ نفر و یا بیشتر ۲۸۶۶۸ دلار کانادا
    و اما تغییرات حاصله که از اول ژانویه ۲۰۱۰ اعمال شده است:
    ۱ نفر ۱۱۰۸۶ دلار کانادا
    ۲ نفر ۱۳۸۰۱ دلار کانادا
    ۳ نفر ۱۶۹۶۷ دلار کانادا