صفحه 53 از 104 نخستنخست ... 3434445464748495051525354555657585960616263103 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 521 تا 530 , از مجموع 1037

موضوع: گواهی موجودی حساب بانکی و اثبات تمکن مالی (فدرال و كبك)

پیش فرض پاسخ : گواهی موجودی حساب بانکی و اثبات تمکن مالی برای مهاجرت به کانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed2010 نمایش پست ها
    دوستان من کمی گیج شده ام. الان مونده ام که میشه بعدا تمکن مالی را نشان داد یا نه ؟؟؟ یا حداقل با یک مبلغی کمتر ؟؟ واقعا الان با این اوضاع اقتصادی اولا تهیه این مبلغ بصورت نقد خیلی مشکله ، همچنین نگهداری این مبلغ در حساب آن هم بمدت 6 ماه وتورمی که در ایران داریم واقعا غیر عقلانیه؟؟ آیا میشه در طی یک نامه اوضاع اقتصادی را در ایران شرح بدهیم وبگوییم که نگهداری این وجه در حساب بصورت بلوکه شده اصلا صحیح نیست و ما دارایی های دیگری داریم که در ایران بشدت نقدپذیر و جایگزین مناسب وجه نقد می باشد؟؟
    باز هم از راهنماییاتون متشکرم....
    چنین کاری را می شود کرد اگر بخود زحمت مطالعه پستهای قدیمی تاپیک را بدهید از خیلی از این راهها نام برده شده است ولی دقت کنید در صورتی که مبادرت به چنین کارهایی کنید مستقیما درخواست اداره مهاجرت را نقض کرده اید و ریسک چنین عملی با شماست.بارها گفته شده که فقط اگر ناچار هستید از راههای جنبی استفاده کنید.
    USA/Case creation date: Aug 2013
    Clearance Received: March 2014
    CANADA/CIO: Jan 2010
    Medical: Jan
    2014
    Issue Date: May 2014

ApplyAbroad Veteran
    Ashe آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    نرم افزار

سلام
    ببخشید من چند صفحه از این تاپیک رو خوندم اما باز هم نمیدونم گزارش6ماهه حساب لازمه یا همون گواهی تمکن مالی بانک کفایت میکنه برای متقاضیان کبک؟

QFN: 4Nov 2010,CSQ: 27 Nov 2012
    File Number Federal:14 Aug 2013,Medical:2 Oct 2013
    In Process:14 Nov 2013

نقل قول نوشته اصلی توسط Ashe نمایش پست ها
    سلام
    ببخشید من چند صفحه از این تاپیک رو خوندم اما باز هم نمیدونم گزارش6ماهه حساب لازمه یا همون گواهی تمکن مالی بانک کفایت میکنه برای متقاضیان کبک؟
    برای کبک گزارش 6ماهه لازم نیست
    2014

من همین امروز گردش مالی 6 ماهه و موجودی حسابم رو که به انگلیسی درخواست داده بودم گرفتم. متصدی باجه گفت پاکت رو باز نکنم چون روی درب پاکت مهر زدند و خود سفارت باز می کنه. اما همینجوری که نگاه می کردم فقط یک برگه هستش که به انگلیسی موجودی و برای گردش مالی یه عدد نوشته همین.. خبری از پرینت واریزها و برداشتها نیست. این عادیه؟ یا بانک اشتباهاً چیزی رو کم گذاشته؟ اگه اینطوریه چرا مدام می گن که نباید پول یکجا واریز بشه؟

Sydney: 13 May 2010..........First File no.: 26 October 2010
    Damascus: 30 Jan 2011........Second File no.: 22 March 2011
    Ankara: 3 April 2012............In Process: 8 May 2012
    Update & MR: 16 Jan 2014... PP: 4 April 2014

نقل قول نوشته اصلی توسط shimax نمایش پست ها
    من همین امروز گردش مالی 6 ماهه و موجودی حسابم رو که به انگلیسی درخواست داده بودم گرفتم. متصدی باجه گفت پاکت رو باز نکنم چون روی درب پاکت مهر زدند و خود سفارت باز می کنه. اما همینجوری که نگاه می کردم فقط یک برگه هستش که به انگلیسی موجودی و برای گردش مالی یه عدد نوشته همین.. خبری از پرینت واریزها و برداشتها نیست. این عادیه؟ یا بانک اشتباهاً چیزی رو کم گذاشته؟ اگه اینطوریه چرا مدام می گن که نباید پول یکجا واریز بشه؟
    باز کردنش بلامانع است اگر متقاضی فدرال هستید حتما چک کنید که ریزتراکنشهای 6ماهه اخیر را شامل شود مگر اینکه در طی این مدت به پول دست نزده باشید.
    2014

Member
    رشته و دانشگاه
    معماری - علم و صنعت

نقل قول نوشته اصلی توسط shimax نمایش پست ها
    شما باید حتما بهشون تاکید کنید که ریز همه تراکنش های حسابتون طی 6 ماه رو می خواهید...من خودم از بانک پارسیان گرفتم و اولش فکر کرد که منظورم از گردش 6 ماه فقط مجموع واریز و برداشت های حساب می باشد. اولش هم ریز گردش رو بدون مهر به من داد شعبه که ازشون خواستم مهر کنند. بعدش هم که نامه موجودی رو بردم شعبه ارزی که انگلیسیش کنه بهشون گفتم که اون ریز گردش هارو هم برام مهر برجسته بزنند و زدند.
    سیدنی Jun.11 2010>> کم شدن پول از کارت Aug.27 2010>> فایل نامبر اول Oct.22 2010>> دمشق Dec.22 2010فایل نامبر دوم 2011 Mar.02 >> ایمیل ریجکت Aug.23.2012 کد 0711

سلام

من از بانک اقتصاد نوین گواهی گرفتم.
    2 حساب بلند مدت و 1 کوتاه مدت:
    - برای حساب های بلند مدت که اصلا گردش نداشت. به انگلیسی هم بود. Debit 0 و credit مبلغ موجودی، کلاً یک خط. ریز گردش کوتاه مدت هم 3-4 صفحه بود. مهر خود شعبه رو هم زدند.
    - در ضمن در خود شعبه درخواست نوشتم که دو روز بعد گواهی هر سه حساب رو به من دادند. (به انگلیسی)

حالا دو تا سوال دارم:

- حسابهای بلند مدت که گردشی نداره، همون یک خط ok است؟
    - گردش حساب هم فقط مهر خود شعبه رو داره، مشکلی داره؟

NOC: 9212** تاریخ رسیدن مدارک به سیدنی: May 5, 2010 ** فایل نامبر اول: October 28, 2010** ارسال اسناد به دمشق: January 10, 2011 **رسیدن اسناد به دمشق: January 12, 2011 ** فایل نامبر دوم: March 06, 2011 ** ارسال به آنکارا: احتمالاً 3 اپریل**

Member
    رشته و دانشگاه
    دانشجوی دکتری، مدیریت دولتی- سیاست‌گذاری بخش عمومی- دا

نقل قول نوشته اصلی توسط FH نمایش پست ها
    سلام

من از بانک اقتصاد نوین گواهی گرفتم.
    2 حساب بلند مدت و 1 کوتاه مدت:
    - برای حساب های بلند مدت که اصلا گردش نداشت. به انگلیسی هم بود. Debit 0 و credit مبلغ موجودی، کلاً یک خط. ریز گردش کوتاه مدت هم 3-4 صفحه بود. مهر خود شعبه رو هم زدند.
    - در ضمن در خود شعبه درخواست نوشتم که دو روز بعد گواهی هر سه حساب رو به من دادند. (به انگلیسی)

حالا دو تا سوال دارم:

- حسابهای بلند مدت که گردشی نداره، همون یک خط ok است؟
    - گردش حساب هم فقط مهر خود شعبه رو داره، مشکلی داره؟

کلا امضاها و تاییدهای ادارات مرکزی برای ترجمه و تایید دادگستری هست.
    اگر خود شعبه یا اداراتش به انگلیسی و در سربرگ فرمت خودشون گواهی‌ها را بدهند مهر و امضای رسمی آن‌ها کفایت می‌کنه...
    کدها: 0213؛ امتیاز: 69 ؛ آخرین وضعیت: در انتظار PR
    سیدنی (ارسال: 2010/06/19 فایل نامبر اول: 23-10-2010)
    دمشق (ارسال: 2010/12/27 فایل نامبر دوم:28-02-2011)
    آنکار ا ( آغاز پروسس: 12-03-2013، انجام مدیکال: 15-10-2014)

Junior Member

ممنون از همه جوابها.آیا میشه همزمان از چند بانک گواهی گرفت که مجموع پول درست شه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط elham56 نمایش پست ها
    ممنون از همه جوابها.آیا میشه همزمان از چند بانک گواهی گرفت که مجموع پول درست شه؟
    بله می شود و این امر مشکلی ندارد.
    2014

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)