صفحه 56 از 104 نخستنخست ... 6464748495051525354555657585960616263646566 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 551 تا 560 , از مجموع 1037

موضوع: گواهی موجودی حساب بانکی و اثبات تمکن مالی (فدرال و كبك)

پیش فرض پاسخ : گواهی موجودی حساب بانکی و اثبات تمکن مالی برای مهاجرت به کانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط bestMBAman نمایش پست ها
    امانی برای چه؟
    هزینه نگهداری و دنگ و فنش خیلی زیاده!!..
    چون اوراق مزبور بی نام است و نمی توانید ثابت کنید مال شماست .در ضمن بانک برای چنین اوراقی به شما نامه نمی دهد.
    USA/Case creation date: Aug 2013
    Clearance Received: March 2014
    CANADA/CIO: Jan 2010
    Medical: Jan
    2014
    Issue Date: May 2014

Junior Member jadoo آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    electronic engineer

سلامی مجدد
    با این حساب باید بنده به دنبال وام باشم و خورده خورده حسابمو شارژ کنم. آیاتو بانک آشنا داشته باشی می تونه برات کاری بکنه ؟
    یعنی هیچ میانبری نداره این اثبات تمکن مالی . ما ملک داریم که اینده بفروشیم 150-60 میلیون و یه سری سهام ولی پول نقد که بخوام بخوابونم تو حساب ندارم .راستی یکی از دوستام وکیلش بهش گفته شما یه حساب به نام خودت باز کن با حداقل پول خواسته شده برای 2 نفر در حدود 12000دلار بعد از 2 هفته یواش یواش بکش و هی شارژ کن و در آخر پرینت حساب با همون 12 تا که تو حساب شارژ کردی بگیر موردی نداره. والا ما نمی دونیم چکار کنیم . لطفا اگه کسی تجربه داره به داد ما برسه

Member mehr39 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    پرستاري

سلام دوستان
    بعد از گرفتن CSQ کبک، آیا برای باز کردن فایل فدرال در دمشق به صورتحساب بانکی نیاز می باشد (اگر جواب مثبت هست به چه صورت باید باشد 6 ماهه با میانگین ؟؟؟ و یا مانده ؟؟؟ در یک روز)
    اگر ضروری نیست آیا بردن آن تاثیر مثبت دارد یا خیر؟
    با تشکر فراوان
    ارسال مدارک برای کبک: 5/10/2010 > مصاحبه=11/4/2011 > فایل فدرال=12/4/2011 > ایمیل مدیکال=10/11/2011 > پاس ریکوئست=18/12/2011 > ويزا=20/12/2011 > ساکن مونترال از فوریه 2012 تا کنون

پیش فرض پاسخ : گواهی موجودی حساب بانکی و اثبات تمکن مالی (کبک)

سلام
    من یه سوالی داشتم . ممنون میشم اگه زودتر راهنماییم کنید.
    1- من چند تا حساب تو بانکهای مختلف دارم. اگه مجموع اونها مبلغ مورد نظر باشه ایراد نداره؟
    2- اگه یکی از حسابها به نام خانومم باشه ایراد داره؟ اگه مشترک باشه چی ؟
    3- ما تقریبا 12000000 بیشتر از 6 ماه داریم ولی مابقی پول که برای دو نفر میشه تقریبا 4000000 (در مجموع 16000000)رو الان می خوام بذارم. و تا اول جون بفرستم مدارکمو.
    بنظرتون مشکلی خواهد داشت؟

ممنون میشم جواب بدید.

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط mehr39 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    بعد از گرفتن CSQ کبک، آیا برای باز کردن فایل فدرال در دمشق به صورتحساب بانکی نیاز می باشد (اگر جواب مثبت هست به چه صورت باید باشد 6 ماهه با میانگین ؟؟؟ و یا مانده ؟؟؟ در یک روز)
    اگر ضروری نیست آیا بردن آن تاثیر مثبت دارد یا خیر؟
    با تشکر فراوان
    نه اصلاٌ نياز ي نيست . ما براي مصاحبه همراه برديم و استفاده نداشت . صرفاٌ فرم تعهد مالي D21 را براي مصاحبه مجدداٌ تكميل كرده و همراه داشته باشيد . اين هم لينك فرم:
    http://www.immigration-quebec.gouv.q.../dcs/D21-A.pdf

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط bahi نمایش پست ها
    سلام
    من یه سوالی داشتم . ممنون میشم اگه زودتر راهنماییم کنید.
    1- من چند تا حساب تو بانکهای مختلف دارم. اگه مجموع اونها مبلغ مورد نظر باشه ایراد نداره؟
    2- اگه یکی از حسابها به نام خانومم باشه ایراد داره؟ اگه مشترک باشه چی ؟
    3- ما تقریبا 12000000 بیشتر از 6 ماه داریم ولی مابقی پول که برای دو نفر میشه تقریبا 4000000 (در مجموع 16000000)رو الان می خوام بذارم. و تا اول جون بفرستم مدارکمو.
    بنظرتون مشکلی خواهد داشت؟
    ممنون میشم جواب بدید.
    براي كبك نيازي به نامه تمكن مالي نيست . براي روش اسكيل وركر فدرال نيز اگر نامه به نام همسرتان هم باشد مشكلي ندارد.

Member mehr39 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    پرستاري

با سلام
    من فرم تمکن کبک را با 12000 دلار پر کردم ولی بعضی ها می گویند که کمتر از 10000 دلار بهتر است
    من می خواهم فرم تمکن جدید را که باید در روز مصاحبه بدهم را با مبلغ 9000 دلار پر کنم آیا این کار اشکالی دارد؟ آیا آفیسر اعتراض نمی کند که چرا مبلغ فرم مالی را کم کرده ای؟
    با تشکر فراوان
    ارسال مدارک برای کبک: 5/10/2010 > مصاحبه=11/4/2011 > فایل فدرال=12/4/2011 > ایمیل مدیکال=10/11/2011 > پاس ریکوئست=18/12/2011 > ويزا=20/12/2011 > ساکن مونترال از فوریه 2012 تا کنون

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط mehr39 نمایش پست ها
    با سلام
    من فرم تمکن کبک را با 12000 دلار پر کردم ولی بعضی ها می گویند که کمتر از 10000 دلار بهتر است
    من می خواهم فرم تمکن جدید را که باید در روز مصاحبه بدهم را با مبلغ 9000 دلار پر کنم آیا این کار اشکالی دارد؟ آیا آفیسر اعتراض نمی کند که چرا مبلغ فرم مالی را کم کرده ای؟
    با تشکر فراوان
    به نظر من عدد اعلام شده قبلي را تغيير ندهيد تا تغييري در موارد اعلام شده شده نباشد از طرفي 12000 دلار رقم بالايي نيست.
    نكته ديگر : بعد از قبولي روي برگه CSQ نفر اصلي برگه اي خورده كه در پايين آن صفحه رقم اعلام شده ذكر شده است كه دقيقاٌ تعهد مالي شخص را مشخص مي كند البته اين برگه نسخه اضافي نداردو در صورت لزوم مي توانيد از آن كپي بگيريد كه بايداصل آن را بهمراه CSQ و ساير مدارك به قسمت فدارل تحويل شود. اين برگه شامل اطلاعات ديگري شامل ديمند بودن يا نبودن نفر اصلي هم مي باشد .

Junior Member ashkan_a آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

سلام
    عنوان این تاپیک آدم رو گمراه میکنه توی عنوان اومده گواهی موجودی حساب بانکی و اثبات تمکن مالی برای کبک ولی تا جایی که من میدونم واسه کبک نیازی به گواهی بانک نیست
    لطفا اگر این موضوع صحت نداره و یا قوانین عوض شده اطلاع بدید

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط ashkan_a نمایش پست ها
    سلام
    عنوان این تاپیک آدم رو گمراه میکنه توی عنوان اومده گواهی موجودی حساب بانکی و اثبات تمکن مالی برای کبک ولی تا جایی که من میدونم واسه کبک نیازی به گواهی بانک نیست
    لطفا اگر این موضوع صحت نداره و یا قوانین عوض شده اطلاع بدید
    درست است. برای کبک شما صرفاٌ فرم تعد مالی را تکمیل و ارسال می کنید و نیازی به ارائه نامه تمکن مالی نیست.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)