صفحه 7 از 104 نخستنخست 123456789101112131415161757 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 1037

موضوع: گواهی موجودی حساب بانکی و اثبات تمکن مالی (فدرال و كبك)

Senior Member

پیش فرض پاسخ : [1-1] گواهی موجودی حساب بانکی و اثبات تمکن مالی برای مهاجرت به کانادا

بچه ها من براي كبك تازه مي خوام اقدام كنم و فرمها و مدارك بفرستم بايد 6 ماه صبر كنم و گردش 6 ماهه بگيرم ؟ من مي تونم در حسابم مثلا براي دو هفته 20 ميليون بريزم و پرينت بگيرم اين جريان سكه چيه؟ يعني اونا كار دارن كه اين پول از كجا اومده؟

Senior Member fanta آواتار ها

پیش فرض پاسخ : مهاجرت با داشتن سابقه کاری مشاغل مورد نیاز(Federal Skilled Worker Class:.Categ

نقل قول نوشته اصلی توسط پیمان نمایش پست ها
    پیش بینی ارزش ارزها در آینده کار سختی است ولی شواهد نشان می دهد که دلار کانادا ارزشش افزوده خواهد شد. متاسفانه با کاهش ارزش دلار امریکا در دنیا قیمت آن به ریال ایران تقریباً ثابت نگه داشته می شود و این امر باعث افزایش ارزش ارزهایی مانند دلار کانادا به ریال ایران می شود.
    با این حساب میشود تمام پول را دلار آمریکا خرید و برد و در آنجا به دلار کانادا تبدیل کرد.

پیش فرض پاسخ : مهاجرت با داشتن سابقه کاری مشاغل مورد نیاز(Federal Skilled Worker Class:.Categ

نقل قول نوشته اصلی توسط fanta نمایش پست ها
    با این حساب میشود تمام پول را دلار آمریکا خرید و برد و در آنجا به دلار کانادا تبدیل کرد.
    باز هم چیزی عوض نخواهد شد. نرخ دلار امریکا به دلار کانادا دیروز باز هم به پایین ترین نرخ چهار ماه گذشته خود یعنی 1.0223 رسید.
    یعنی با پرداخت 10000 دلار امریکا در کانادا فقط مبلغ 10223 دلار کانادا دریافت خواهید نمود
    ویرایش توسط Pearson : January 16th, 2010 در ساعت 10:28 AM

من یه مقدار سپرده بلند مدت توی یکی از موسسه های خصوصی (مالی و اعتباری) دارم.
    میخواستم بدونم که از این موسسه ها هم میشه گواهی سپرده و موجودی شش ماهه گرفت برای کانادا؟ کسی از دوستان تجربه این مورد رو داره؟
    ویرایش توسط Pearson : January 17th, 2010 در ساعت 04:18 PM

پیش فرض پاسخ : [1-1] گواهی موجودی حساب بانکی و اثبات تمکن مالی برای مهاجرت به کانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط khashayar581 نمایش پست ها
    من یه مقدار سپرده بلند مدت توی یکی از موسسه های خصوصی (مالی و اعتباری) دارم.
    میخواستم بدونم که از این موسسه ها هم میشه گواهی سپرده و موجودی شش ماهه گرفت برای کانادا؟ کسی از دوستان تجربه این مورد رو داره؟
    هیچ مشکلی ندارد

Junior Member

سلام دوستان،
    من تمام پستها رو خوندم و از تمام دوستانی که اینجا مطلب نوشتن ممنونم.
    می خواستم بپرسم میشه یه فرمت برای اون گواهی که باید از طلافروش برای فروش سکه بگیریم بهم پیشنهاد بدین ؟
    بعدش اگه کسی این کار رو کرده میشه لطف کنه و جایی رو بهم معرفی کنه که یه همچین گواهی ازش بگیرم ؟

خیلی ممنون

پیش فرض پاسخ : [1] مهاجرت از طریق نیروی های ماهر فدرال (Federal Skilled Worker Class:.Categor

من آن مقدار پولی رو که باید ثابت کنم که دارم رو در بانک کار آفرین دارم (بانک خصوصیه)تاییدیه از این بانک گرفتن کافیه؟یا بهتره به بانک دولتی ببرم؟

پیش فرض پاسخ : [1] مهاجرت از طریق نیروی های ماهر فدرال (Federal Skilled Worker Class:.Categor

نقل قول نوشته اصلی توسط miladsamiei نمایش پست ها
    من آن مقدار پولی رو که باید ثابت کنم که دارم رو در بانک کار آفرین دارم (بانک خصوصیه)تاییدیه از این بانک گرفتن کافیه؟یا بهتره به بانک دولتی ببرم؟

فرقی نمی کند که در بانک خصوصی، دولتی و یا موسسه اعتباری حساب داشته باشید
    و همینطور فرقی نمی کند حسابتان پس انداز، قرض الحسنه و یا جاری باشد
    حساب مهم نیست که گردش داشته باشد بلکه این معدل حساب می باشد که در شش ماه گذشته اهمیت دارد

نقل قول نوشته اصلی توسط miladsamiei نمایش پست ها
    سلام،
    چه بانکتان خصوصی باشد، چه دولتی نتیجه یکسان است.
    تنها تفاوت در راحتی کار است.
    مثلا" بانک پارسیان نامه شما را تایپ شده و به زبان انگلیسی با مهر برجسته تحویل شما میدهد و شما همان نامه را میتوانید مستقیما" ارسال کنید. درحالیکه بانک صادرات نامه را فارسی تحویل شما میدهد و شما باید آنرا ترجمه کنید.
    ارسال مدارک به دمشق: August 29, 2006 ترنسفر پرونده به ورشو: April 28, 2010
    ارسال مدارک به سیدنی: August 08, 2009 دریافت فایل نامبر اول: October 05, 2009 تاریخ فایل نامبر دوم: December 9, 2009
    IELTS

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی شیمی-امیرکبیر(فوق لیسانس)_علم وصنعت(لیسانس)

سلام، من موجودی حسابم الان خوبه (تازه مدارک رو برای سیدنی ارسال کردم) ولی این حساب رو تازه باز کردم و در نتیجه تا زمانی که بخوام ازش برای ارسال مدارک به دمشق پرینت و موجودی بگیرم کلا 6 ماه گردش نداره (فکر کنم حداکثر 4 ماه بشه). این مشکلی ایجاد نمیکنه؟
    من فکر کردم با توجه به این موضوع سند خونه و ماشین رو هم ترجمه کنم و بفرستم، آیا این کار کمکی بهم میکنه؟
    اگر بخوام سند خونه رو بفرستم آیا باید ملک رو ارزیابی کنم یا فقط ترجمه اصل سند کافیه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)