صفحه 72 از 104 نخستنخست ... 22626364656667686970717273747576777879808182 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 711 تا 720 , از مجموع 1037

موضوع: گواهی موجودی حساب بانکی و اثبات تمکن مالی (فدرال و كبك)

Senior Member Rarely آواتار ها

پیش فرض پاسخ : متقاضیان مهاجرت FSW (گروه 29 شغله 1000 CAP)

نقل قول نوشته اصلی توسط farzad59 نمایش پست ها
    سلام
    کسی میتونه راهنمایی کنه که تو نامه تمکن مالی حتما باید نرخ دلار کانادا نوشته شه؟ اگه بانک هیچ نرخ ارزی رو ننوشته باشه اشکال داره؟ ممنون
    سلام دوست عزیز
    معمولا خودشون نرخ دلار رو به قیمت روز ذکر میکنند. و یا اینکه خودتون باید بهشون بگویید که برایتان قیمت روز دلار کانادا رو پایین نامه بنویسند. تقریبا بیشتر دوستایی که اینجا در مورد نامه تمکن مالی مطلب گذاشتند نرخ دلار کانادا و فکر میکنم یکی دو نفر نرخ دلار امریکا پایین نامه تمکن مالیشون بوده (البته در راهنمای سیس گفته بر حسب دلار کانادا).
    البته یادم میاد که یکی از دوستان هم همین سوال رو شما رو داشتند ولی خاطرم نیست که دقیقا کدام یک از دوستان بودند.
    بانکها نامه تمکن مالی شما رو توی کامپیوترشون دارند چون نامه شماره داره میتونند براتون اصلاحش بکنند و وقت کمتری میگیره. اگر دوستای با تجربه فراوم گفتند که بایدحتما نرخ روز دلار نوشته بشه، شما میتونید مراجعه کنیدبه بانک و بگید این نامه ای که بهتون دادند اشکال داره و نرخ ارز تویش نوشته نشده است.
    کد:3111 ارسال: 26 جون 2011 رسیدن به سنترال آفیس: 30 جون 2011 فایل نامبر: 2 سپتامبر 2011 اینپراسس: 2013 Feb 5 دریافت مدیکال از آنکارا: 8 مارچ 2013 اضافه شدن لاین مدیکال: 5 آپریل 2013پاس ریکویست: 29 نوامبر 2013 خدایا شکرت

Senior Member Rarely آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط farzad59 نمایش پست ها
    سلام
    کسی میتونه راهنمایی کنه که تو نامه تمکن مالی حتما باید نرخ دلار کانادا نوشته شه؟ اگه بانک هیچ نرخ ارزی رو ننوشته باشه اشکال داره؟ ممنون
    اگر سوال خودتون رو در این انجمن مطرح کنید فکر میکنم جواب بهتری بگیرید.

در مورد "گواهی حساب بانکی و اثبات تمکن مالی"

http://www.applyabroad.org/forum/sho...3%D8%A8%D9%83)
    کد:3111 ارسال: 26 جون 2011 رسیدن به سنترال آفیس: 30 جون 2011 فایل نامبر: 2 سپتامبر 2011 اینپراسس: 2013 Feb 5 دریافت مدیکال از آنکارا: 8 مارچ 2013 اضافه شدن لاین مدیکال: 5 آپریل 2013پاس ریکویست: 29 نوامبر 2013 خدایا شکرت

Banned
    رشته و دانشگاه
    فوق لیسانس سازه پلی تکنیک

در مورد حساب ملاک دلار رقم رسمی است بر اساس سایت oanda.com
    این را در سفارت کانادا در تهران به من گفتند چون سفارت برای من یک مانی اردر فرستاده بود که نتوانستم نقدش کنم بردم سفارت چک ریالی دادند خیلی کمتر از نرخ بازار بود گفتند که دلار کانادا نمیدهیم نحوه محاسبه را پرسیدم گفتند بر اساس برابری ارزها از این سایت محاسبه شده خلاصه بر اساس قیمت آن زوز هر دلار 600 تومن سر من کلاه رفت

Banned
    رشته و دانشگاه
    فوق لیسانس سازه پلی تکنیک

پیش فرض پاسخ : گواهی موجودی حساب بانکی و اثبات تمکن مالی (فدرال و كبك)

دوستان سعی کنید تا زمان پی آر نشدن حسابهاتون را خالی نکنید اینها کارهاشون سقا پقا نداره الان حتی بعد از یک ماه هم آپدیت تمکن مالی خواستند
    ویرایش توسط esios : May 25th, 2012 در ساعت 09:20 PM

Junior Member

سلام ،ممنون میشم نظرتون رو بدونم. برای پرینت گردش6 ماهه بانک مللت میخوام تقاضا بدم که در پائینش هم موجودی نهائی ذکر میشه ولی این مبلغ به ریال هست هرچند که پرینت که داده میشه انگلیسیه پس فکرنمیکنم احتیاج به ترجمه داشته باشه . خواستم ببینم به نظرتون اگه پائین پرینت کارمند بانک به انگلیسی بنویسه طبق ارز دولتی... موجودی معادل ... دلار امریکا هست و مهر و امضا شعبه بزنه کافیه ؟ یا باید تائید جایی هم بشه؟ یا کلا یه نامه ضمیمه کنند؟ البته اگه قبول کنند که اینکار رو انجام بدن!
    کد رشته 0811 دریافت مدارک در کانادا 10 می2011،فایل نامبر 17 جون،دریافت مدارک در ویزا آفیس 17 جولای،نامه از ورشو 28 آگست، این پروسس 9سپتامبر،مدیکال 13فوریه،رسید مدیکال در لندن23 فوریه،آپدیت مدارک و فرمها 4 آپریل،آپدیت مدارک9 می،کپی پاسپورت و تکمن مالی28می،صدور ویزا2 آگوست 2012

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Ingenieur Chimiste

نقل قول نوشته اصلی توسط zmm نمایش پست ها
    سلام ،ممنون میشم نظرتون رو بدونم. برای پرینت گردش6 ماهه بانک مللت میخوام تقاضا بدم که در پائینش هم موجودی نهائی ذکر میشه ولی این مبلغ به ریال هست هرچند که پرینت که داده میشه انگلیسیه پس فکرنمیکنم احتیاج به ترجمه داشته باشه . خواستم ببینم به نظرتون اگه پائین پرینت کارمند بانک به انگلیسی بنویسه طبق ارز دولتی... موجودی معادل ... دلار امریکا هست و مهر و امضا شعبه بزنه کافیه ؟ یا باید تائید جایی هم بشه؟ یا کلا یه نامه ضمیمه کنند؟ البته اگه قبول کنند که اینکار رو انجام بدن!
    بانک ملت رو نمی دونم ولی بانکهای ملی، تجارت ، مسکن و پارسیان نرخ برابری دلار به ريال رو می زنن و بعد کل نامه رو تائید می کنن
    QFN:01-Mar-2010,CSQ&FFN:12-Oct-2010Medical:23-Aug-2013,Upload:15-Sep-2013,Pass Request:26-June-2014

Junior Member

سلام دوستان،

من تو لیست 38 تایی هستم و پریروز IP شدم. امیدوارم که خبرهای خوبی تو راه باشه هر چند که می بینم بعضی از دوستان متاسفانه نتیجه های خوبی نگرفتند

من به تازگی موفق شدم خونه بخرم. سند خونه تو رهن بانک مسکن رفته. می خوام بدونم اگر از من update بخوان، می تونم سند خونرو براشون ترجمه کنم و بعنوان سند تمکن مالی براشون بفرستم؟

ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط fbgp2000 نمایش پست ها
    سلام دوستان،

من تو لیست 38 تایی هستم و پریروز IP شدم. امیدوارم که خبرهای خوبی تو راه باشه هر چند که می بینم بعضی از دوستان متاسفانه نتیجه های خوبی نگرفتند

من به تازگی موفق شدم خونه بخرم. سند خونه تو رهن بانک مسکن رفته. می خوام بدونم اگر از من update بخوان، می تونم سند خونرو براشون ترجمه کنم و بعنوان سند تمکن مالی براشون بفرستم؟

ممنون
    سلام دوست عزیز
    اگر سند شما در رهن بانک باشه و در واقع شما وامی از بانکی گرفته باشید نه تنها داشتن ملک کمکی به شما برای نشان دادن گردش مالی خوب نمیکنه بلکه با نشان دادن این مورد شما از نظر دولت کانادا یک بدهکار هم هستید و با ید موجودی بانک شما میزان مشخص شده از طرف سفارت کانادا برای تعداد افراد خانواده + میزان بدهی شما بابت وام اخذ شده از بانک باشد.
    در واقع شما نباید هیچ سندی که نشان دهنده ی بدهی شما به دولت است را جز دارایی هایتان عرضه کنید.
    In process April 16th 2013 -Medical 7th June 2014- Pass request 2nd December

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Khatereh_or نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    اگر سند شما در رهن بانک باشه و در واقع شما وامی از بانکی گرفته باشید نه تنها داشتن ملک کمکی به شما برای نشان دادن گردش مالی خوب نمیکنه بلکه با نشان دادن این مورد شما از نظر دولت کانادا یک بدهکار هم هستید و با ید موجودی بانک شما میزان مشخص شده از طرف سفارت کانادا برای تعداد افراد خانواده + میزان بدهی شما بابت وام اخذ شده از بانک باشد.
    در واقع شما نباید هیچ سندی که نشان دهنده ی بدهی شما به دولت است را جز دارایی هایتان عرضه کنید.
    بسیار بسیار ممنونم از پاسخت.

تصور من این بود که باید برای 2 نفر اعضای خانواده، مبلغ حدود 14000 دلار کانادارو ثابت کنم. این در حالیه که در صورتیکه من خونرو موقع فروش از رهن بانک خارج کنم، حدود 70 میلیون تومان باقی میمونه که این که خیلی بیشتر از مبلغ مورد نظر اوناست. در واقع تصور می کنم اگر راهی باشه که من مبلغ 70 میلیون تومانو ثابت کنم، مشکل تمکن باید حل شده باشه.

شما در مورد این مورد تجربه ای هم دارید که کسی موفق نشده باشه تمکن را ثابت کنه ؟

Member
    رشته و دانشگاه
    آزاد تهران-جنوب

نقل قول نوشته اصلی توسط fbgp2000 نمایش پست ها
    سلام دوستان،

ممنون
    سلام دوست عزیز
    ترجمه سند معمولا لازم نیست. یک کارشناس رسمی دادگستری ملک رو کارشناسی میکنه و یک برگه رسمی به شما میده. کارشناسی رو پیدا کنین که مطلع باشه و تجربه انجام این کار رو برای سفارت کانادا داشته باشه.
    البته حتما لازم نیست که کارشناس رسمی این کار رو انجام بده (مثل ترجمه ها که معمولا لازم نیست حتما توسط مترجم رسمی انجام شده باشه.) ولی طبق تجربه اینطور توصیه میشه.
    NOC:7241>>documents sent:01/01/2011>>recieved by CIO:06/01/2011>>\Landing in Edmonton, Alberta: 8/Feb/2012

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)