صفحه 8 از 104 نخستنخست 12345678910111213141516171858 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 1037

موضوع: گواهی موجودی حساب بانکی و اثبات تمکن مالی (فدرال و كبك)

پیش فرض پاسخ : [1-1] گواهی موجودی حساب بانکی و اثبات تمکن مالی برای مهاجرت به کانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط ssa نمایش پست ها
    سلام، من موجودی حسابم الان خوبه (تازه مدارک رو برای سیدنی ارسال کردم) ولی این حساب رو تازه باز کردم و در نتیجه تا زمانی که بخوام ازش برای ارسال مدارک به دمشق پرینت و موجودی بگیرم کلا 6 ماه گردش نداره (فکر کنم حداکثر 4 ماه بشه). این مشکلی ایجاد نمیکنه؟
    من فکر کردم با توجه به این موضوع سند خونه و ماشین رو هم ترجمه کنم و بفرستم، آیا این کار کمکی بهم میکنه؟
    اگر بخوام سند خونه رو بفرستم آیا باید ملک رو ارزیابی کنم یا فقط ترجمه اصل سند کافیه؟
    من فکر می کنم که تا آن زمان بیشتر از 6 ماه شود.
    احتیاجی به سند خونه و ماشین نمی باشد
    باید ارزیابی شود

Senior Member i_karimi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Construction Management and Engineering

پیش فرض پاسخ : [1-1] گواهی موجودی حساب بانکی و اثبات تمکن مالی برای مهاجرت به کانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط پیمان نمایش پست ها
    من فکر می کنم که تا آن زمان بیشتر از 6 ماه شود.
    احتیاجی به سند خونه و ماشین نمی باشد
    باید ارزیابی شود
    من حساب بانکیم وقتی داشتم مدارکم رو می فرستادم فقط 3 ماه حداقل پول توش بود ولی در نهایت نزدیک 17000 دلار داشتم. یعنی نامه تمکن مالیم به صورت کلی 17000 دلارم توش قید شد. حالا فکر می کنید برای اینکه کمتر از 6 ماه بوده ایراد بگیرن؟
    Why So SeRiouS ??? ----------------------------(I cannot answer private msg)-------------- iM@n

نقل قول نوشته اصلی توسط i_karimi نمایش پست ها
    من حساب بانکیم وقتی داشتم مدارکم رو می فرستادم فقط 3 ماه حداقل پول توش بود ولی در نهایت نزدیک 17000 دلار داشتم. یعنی نامه تمکن مالیم به صورت کلی 17000 دلارم توش قید شد. حالا فکر می کنید برای اینکه کمتر از 6 ماه بوده ایراد بگیرن؟
    مشکلی پیش نخواهد آمد. از شما به احتمال زیاد دوباره توی مرحله ی مدیکال و یا پاسپورت رکوئیست گواهی حساب خواهند خواست.
    سعی کنید به اون مبلغ دست نزنید.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : [2-1] مشاغل، سابقه کار و گواهی سابق کار برای مهاجرت به کانادا

سلام دوستان من تازه میخوام اقدام کنم .من یک حساب قرض الحسنه و یک حساب جاری تو بانک ملت دارم.یک مدت با حساب قرض الحسنه کار کردم سوالم اینه که کدوم حساب رو فعال کنم بهتر هست و اصلا این بانک رو توصیه میکنید یا توی بانک دیگه ایی حساب باز کنم ممنون میشم فوری جواب بدید

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط پیمان نمایش پست ها
    مشکلی پیش نخواهد آمد. از شما به احتمال زیاد دوباره توی مرحله ی مدیکال و یا پاسپورت رکوئیست گواهی حساب خواهند خواست.
    سعی کنید به اون مبلغ دست نزنید.
    یعنی دوباره باید پرینت 6 ماهه بدم اون موقع؟ حالا این مراحلی که گفتید چقدر از رسیدن مدارک به دمشق به بعد احتمالا اتفاق میفته؟
    مرسی از لطفتون
    Why So SeRiouS ??? ----------------------------(I cannot answer private msg)-------------- iM@n

نقل قول نوشته اصلی توسط i_karimi نمایش پست ها
    یعنی دوباره باید پرینت 6 ماهه بدم اون موقع؟ حالا این مراحلی که گفتید چقدر از رسیدن مدارک به دمشق به بعد احتمالا اتفاق میفته؟
    مرسی از لطفتون
    بله
    از 9 ماه تا 12 ماه

پیش فرض پاسخ : [1] مهاجرت از طریق نیروی های ماهر فدرال (Federal Skilled Worker Class:.Categor

نقل قول نوشته اصلی توسط rady نمایش پست ها
    سلام،
    چه بانکتان خصوصی باشد، چه دولتی نتیجه یکسان است.
    تنها تفاوت در راحتی کار است.
    مثلا" بانک پارسیان نامه شما را تایپ شده و به زبان انگلیسی با مهر برجسته تحویل شما میدهد و شما همان نامه را میتوانید مستقیما" ارسال کنید. درحالیکه بانک صادرات نامه را فارسی تحویل شما میدهد و شما باید آنرا ترجمه کنید.
    سلام میشه بگید نامه از بانک پارسیان رو باید از کدوم شعبه بگیریم و آیا هزینه داره؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط shida نمایش پست ها
    سلام دوستان من تازه میخوام اقدام کنم .من یک حساب قرض الحسنه و یک حساب جاری تو بانک ملت دارم.یک مدت با حساب قرض الحسنه کار کردم سوالم اینه که کدوم حساب رو فعال کنم بهتر هست و اصلا این بانک رو توصیه میکنید یا توی بانک دیگه ایی حساب باز کنم ممنون میشم فوری جواب بدید
    دوستان لطفا سوال منو جواب بدید نمیدونم چکار کنم کدوم حساب بهتر هست فهال باشه در ضمن ما اگه چند روز پول تو حساب باشه بعد برداریم مشکلی هست؟

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط shida نمایش پست ها
    دوستان لطفا سوال منو جواب بدید نمیدونم چکار کنم کدوم حساب بهتر هست فهال باشه در ضمن ما اگه چند روز پول تو حساب باشه بعد برداریم مشکلی هست؟
    من خودم پارسیان یه حساب کوتاه مدت باز کردم و باید 6 ماه پول تو حساب بمونه . در آخر یه گواهی گردش 6 ماهه حساب و یه تمکن مالی فکر میکنم که نیازه. باید 6 ماه گردش به هر حال داشته باشید.

رشته و دانشگاه

پیش فرض پاسخ : [1] مهاجرت از طریق نیروی های ماهر فدرال (Federal Skilled Worker Class:.Categor

نقل قول نوشته اصلی توسط SAEED110 نمایش پست ها
    سلام میشه بگید نامه از بانک پارسیان رو باید از کدوم شعبه بگیریم و آیا هزینه داره؟
    من که امیرآباد حساب پارسیان داشتم منو فرستاد شعبه ملاصدرا. مثل اینکه چند تا شعبه مرکزی برای این کار دارن

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)