صفحه 88 از 104 نخستنخست ... 38787980818283848586878889909192939495969798 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 871 تا 880 , از مجموع 1037

موضوع: گواهی موجودی حساب بانکی و اثبات تمکن مالی (فدرال و كبك)

Member
    رشته و دانشگاه
    Accounting

پیش فرض پاسخ : گواهی موجودی حساب بانکی و اثبات تمکن مالی (فدرال و كبك)

نقل قول نوشته اصلی توسط mahyarliryaee نمایش پست ها
    سلام
    من دیروز راجب bank statement از یه وکیل مشاوره خواستم به من گفت که همین الان که داری مدارک میفرستی باید گردش حساب رو هم بفرستی؟ با توجه به اینکه مطالب فروم خونده بودم و کسی اینو نگفته بو به شک افتادم که بپرسم
    سوال دوم ام که نمیدونم کجا باید بپرسم اینه که ایا فدرال مصاحبه هم داره؟؟
    سپاس
    مثل اينكه قبلا همون اول گردش ٦ ماهه مي خواستن ولي امسال براي اولش همون نامه گواهي بانك كافيه ، من هم همين رو فرستادم، احتمالا بعدا تو update ازمون گردش مي خوان
    Noc 1111 , تاريخ ارسال مدارك : 2014.05.15 تاريخ دريافت مدارك : 2014.05.21 تاريخ نقد شدن ماني اردر : 2014.09.03 دريافت فايل نامبر : 2014.09.09 تاريخ دريافت از ويزا آفيس پاريس 2014.09.20 تاريخ آپديت مدارك 2014.09.26 تاريخ مديكال 2014.09.26 تاريخ پاسپورت ريكوءست 2015.01.14

Junior Member

دوستان برای گواهی تمکین مالی من پول نقد توی حساب ندارم ولی به صورت ملک و زمین و ماشین خودم و همسرم هست چجوری باید گواهی تهیه کنم؟
    نقدینگی رو میخوام زمان رفتم با فروش خانه و .. درست کنم الان می تونم کپی سند و یا ارزشگزاری توسط بان و امسال اون را بدم؟

در این خصوص لطفا راهنمایی کنید

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط myazdian نمایش پست ها
    دوستان برای گواهی تمکین مالی من پول نقد توی حساب ندارم ولی به صورت ملک و زمین و ماشین خودم و همسرم هست چجوری باید گواهی تهیه کنم؟
    نقدینگی رو میخوام زمان رفتم با فروش خانه و .. درست کنم الان می تونم کپی سند و یا ارزشگزاری توسط بان و امسال اون را بدم؟

در این خصوص لطفا راهنمایی کنید
    دارایی غیرمنقول قابل ارائه و مورد قبول نیست. حتما باید به‌صورت نقد و در حساب بانکی باشد.

Junior Member

چند تا سوال در خصوص گواهی بانک داشتم از خدمت شما
    1- گواهی فارسی میده بانک یا انگلیسی
    2- این گواهی باید به تایید دادگستری هم برسه؟ و آیا این کار را خود بانک انجام میده؟
    3- ما فارسی شو باید بدیم دارالترجمه و دارالترجمه خودش میده دادگستری که مهر بزنه؟

خیلی ممنون از زحمات شما

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط myazdian نمایش پست ها
    چند تا سوال در خصوص گواهی بانک داشتم از خدمت شما
    1- گواهی فارسی میده بانک یا انگلیسی
    2- این گواهی باید به تایید دادگستری هم برسه؟ و آیا این کار را خود بانک انجام میده؟
    3- ما فارسی شو باید بدیم دارالترجمه و دارالترجمه خودش میده دادگستری که مهر بزنه؟

خیلی ممنون از زحمات شما
    اکثر بانک‌ها انگلیسی می‌دهند. اگر انگلیسی بگیرید، ارسال همان کافی است.

اگر فارسی بود، باید آن را ترجمه کنید و مهر دادگستری هم بزنید. (ما فارسی شو باید بدیم دارالترجمه و دارالترجمه خودش میده دادگستری که مهر بزنه؟) بله.

Senior Member xanrown آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering - Iran University of Science and Technology

دوستان در نامه ای که از بانک میگیرم باید مبلغ موجودی حساب به دلار نوشته بشه یا به ریال؟
    ممنون می شم راهنمایی کنید؟
    در صورتی که به ریال باشه من با چه قیمت دلار تبدیلش کنم به دلار؟

---------------------------------------------------------------------------------
    ◄◄◄◄لطفا سوالات خود را در مرتبط ترین موضوع مطرح کنید. از پاسخگویی به پیام های خصوصی معذورم. ►►►►

ApplyAbroad Senior Veteran
    Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

نقل قول نوشته اصلی توسط xanrown نمایش پست ها
    دوستان در نامه ای که از بانک میگیرم باید مبلغ موجودی حساب به دلار نوشته بشه یا به ریال؟
    ممنون می شم راهنمایی کنید؟
    در صورتی که به ریال باشه من با چه قیمت دلار تبدیلش کنم به دلار؟
    روال کار اینطوره که خود بانک، موجودی بر حسب ریال را می نویسه و بعد، نرخ برابری ارز در اون روز را هم درج می کنه.
    آینده‌ای خواهم ساخت که گذشته‌ام جلویش زانو بزند!

به دلیل محدودیت زمانی، از پاسخگویی به پیام های خصوصیِ قابل طرح در فورِم معذورم.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : متقاضیان مهاجرت FSW (گروه 29 شغله 1000 CAP)

دوستان اگر نامه proof بانکی به دلار آمریکا باشد مشکلی ایجاد میکنه؟ حتما باید به دلار کانادا باشه؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی ارشد مهندسی مکانیک -فردوسی مشهد

روال بانک ملت ( و فکر کنم سایر بانک های دولتی ) بدین صورت هست که گواهی تمکن مالی را همراه با گردش مالی حداقل 3 ماه می دهند . من چون به یکباره 30 ملیون تومان به حسابم واریز شده ، احتمالا سوال بر انگیز باشه که این پول از کجا آمده است .
    با بانک های خصوصی ( بانک سامان) که صحبت کردم گفتن هر اطلاعاتی که بخواهید رو قرار میدیم در داخل نامه ، یعنی حتی تاریخ افتتاح حساب رو هم میتونم بگم ننویسن
    به نظر شما بهتر نیست که در بانک سامان حساب باز کنم و در نامه ، گردش مالی و تاریخ افتتاح حساب رو ذکر نکنم؟ این مشکلی ایجاد نمیکنه؟

Member
    رشته و دانشگاه
    bargh

دوستان میشه لطفا سوال منو جواب بدید؟؟؟؟؟
    من نامه ی بانک را سپتامبر گرفتم و موجودیم تا اون موقع در این نامه درج شده.... اگه مدارکمو بخوام نوامبر بفرستم این نامه اعتبار داره یا باید نامه ی دیگه ای بگیرم که نوامبر را هم شامل باشه؟؟؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)