صفحه 9 از 104 نخستنخست 1234567891011121314151617181959 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 1037

موضوع: گواهی موجودی حساب بانکی و اثبات تمکن مالی (فدرال و كبك)

پیش فرض پاسخ : [2-1] مشاغل، سابقه کار و گواهی سابق کار برای مهاجرت به کانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط shida نمایش پست ها
    دوستان لطفا سوال منو جواب بدید نمیدونم چکار کنم کدوم حساب بهتر هست فهال باشه در ضمن ما اگه چند روز پول تو حساب باشه بعد برداریم مشکلی هست؟
    هیچ اهمیتی ندارد چه حسابی باشد.
    بله مشکل است چون باید معدل حساب شما طی شش ماه گذشته برابر با موجودی مورد درخواست باشد.
    اگر اینطور نباشد و این اواخر مبلغ زیادی را به حسابتان واریز کرده باشید باید به سفارت توضیح دهید که مبلغ را از کجا تهیه نموده اید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط پیمان نمایش پست ها
    هیچ اهمیتی ندارد چه حسابی باشد.
    بله مشکل است چون باید معدل حساب شما طی شش ماه گذشته برابر با موجودی مورد درخواست باشد.
    اگر اینطور نباشد و این اواخر مبلغ زیادی را به حسابتان واریز کرده باشید باید به سفارت توضیح دهید که مبلغ را از کجا تهیه نموده اید.
    با تشکر اقا پیمان منظورتون اینه که مثلا ما که سه نفر هستیم توی این شش ماهی که گردش مالی میخواند میانگین پولمون 17000 دلار باشه؟اخه یکی از وکیل های به ظاهر محترم به من گفته بود یکهفته این پول رو میزاری بعد بر میداری . و این شش ماه از زمان ارسال مدارک شروع میشه؟پول کمی نیست که شش ماه بتونی بخوابونیش
    برای من این مبلغ الان مغدور نیست مگر چیزی بفروشیم پیشنهاد شما چیه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط shida نمایش پست ها
    با تشکر اقا پیمان منظورتون اینه که مثلا ما که سه نفر هستیم توی این شش ماهی که گردش مالی میخواند میانگین پولمون 17000 دلار باشه؟اخه یکی از وکیل های به ظاهر محترم به من گفته بود یکهفته این پول رو میزاری بعد بر میداری . و این شش ماه از زمان ارسال مدارک شروع میشه؟پول کمی نیست که شش ماه بتونی بخوابونیش
    برای من این مبلغ الان مغدور نیست مگر چیزی بفروشیم پیشنهاد شما چیه؟
    خیر این برای قدیم بود که پول می گذاشتید بعد موجودی می گرفتید سپس پول را خارج می کردید. دقیقاً این سیاست سفارت کانادا در راستایی لو رفتن پولهای قرضی می باشد.
    بهتر است که این مبلغ را در حسابی که سود دارد بگذارید تا کمتر ضرر کنید.
    بعضی از دوستان مبلغ زیادی را در اواخر دوره ی شش ماه توی حساب ریخته اند و در عوض گواهی فروش ماشین یا سکه های طلا را ضمیمه ی نامه ی صورت حساب بانک کرده اند.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط پیمان نمایش پست ها
    خیر این برای قدیم بود که پول می گذاشتید بعد موجودی می گرفتید سپس پول را خارج می کردید. دقیقاً این سیاست سفارت کانادا در راستایی لو رفتن پولهای قرضی می باشد.
    بهتر است که این مبلغ را در حسابی که سود دارد بگذارید تا کمتر ضرر کنید.
    بعضی از دوستان مبلغ زیادی را در اواخر دوره ی شش ماه توی حساب ریخته اند و در عوض گواهی فروش ماشین یا سکه های طلا را ضمیمه ی نامه ی صورت حساب بانک کرده اند.
    با گرفتن وکیل نتنها پولتو تو چاه میریزی که با راهنمایی های درستشون تو چاهی می افتی که بیرون اومدنش با خداست از اینکه سریع پاسخم رو دادید ممنونم اقا پیمان.

Senior Member

پیش فرض پاسخ : [1-1] گواهی موجودی حساب بانکی و اثبات تمکن مالی برای مهاجرت به کانادا

ببخشيد مبلغ تمكن مالي كبك و فدرال فرق مي كنه؟ براي دونفر كبك چقدر بايد پول بذاريم و حساب؟

پیش فرض پاسخ : [1] مهاجرت از طریق نیروی های ماهر فدرال (Federal Skilled Worker Class:.Categor

سلام،
    من حدودا سه ماهی هست که در مرحله رسیدگی به پرونده ( Pending ) هستم و حالا مایلم که حساب بانکی ام را عوض کنم. ترجیح می دهم در یک بانک خصوصی حساب داشته باشم. ( چون شایعاتی در مورد ورشکستگی احتمالی بانکهای دولتی ملی و ملت شنیده ام). اما از آنجا که ممکن است تا زمان در خواست اعلام موجودی مجدد از سوی سفارت، کمتر از 6 ماه از افتتاح حساب بانکی جدید بگذرد، نمی دانم که چکار بکنم.!!
    کسی هست که یک راه حل مناسب به من پیشنهاد نماید؟

پیش فرض پاسخ : [1] مهاجرت از طریق نیروی های ماهر فدرال (Federal Skilled Worker Class:.Categor

نقل قول نوشته اصلی توسط Masoud nik نمایش پست ها
    سلام،
    من حدودا سه ماهی هست که در مرحله رسیدگی به پرونده ( Pending ) هستم و حالا مایلم که حساب بانکی ام را عوض کنم. ترجیح می دهم در یک بانک خصوصی حساب داشته باشم. ( چون شایعاتی در مورد ورشکستگی احتمالی بانکهای دولتی ملی و ملت شنیده ام). اما از آنجا که ممکن است تا زمان در خواست اعلام موجودی مجدد از سوی سفارت، کمتر از 6 ماه از افتتاح حساب بانکی جدید بگذرد، نمی دانم که چکار بکنم.!!
    کسی هست که یک راه حل مناسب به من پیشنهاد نماید؟
    به نظر من 2-3 روز قبل از بستن حساب یک درخواست پرینت به بانک قدیمی بدهید و بعد حساب را ببندید و هر دو پرینت را هم به همراه یک نامه به سفارت بدهید و ذکر کنید که همان پول را transfer کرده اید.
    ویرایش توسط kajkolahkhan : January 24th, 2010 در ساعت 09:28 PM

Junior Member

پیش فرض پاسخ : [1-1] گواهی موجودی حساب بانکی و اثبات تمکن مالی برای مهاجرت به کانادا

دوستان آیا پس از مدیکال بازهم اثبات موجودی میخواهند؟چون من میخواهم موجودی حسابم را خارج کنم

نقل قول نوشته اصلی توسط everst نمایش پست ها
    دوستان آیا پس از مدیکال بازهم اثبات موجودی میخواهند؟چون من میخواهم موجودی حسابم را خارج کنم
    بله ممکن است دوباره توی مرحله ی پاسپورت رکوئست ازتون گواهی معدل حساب بخوان

Junior Member

با سپاس از تو پیمان جان سوال دیگری که دارم اگر فرضا گزارش نخواهند شیوه کنترل میزان مبلغ چگونه است آیا آنرا در حساب بانک کانادا ئی کنترل می کنند

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)