صفحه 90 از 104 نخستنخست ... 408081828384858687888990919293949596979899100 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 891 تا 900 , از مجموع 1037

موضوع: گواهی موجودی حساب بانکی و اثبات تمکن مالی (فدرال و كبك)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گواهی موجودی حساب بانکی و اثبات تمکن مالی (فدرال و كبك)

درود
    این گواهی تمکن مالی یه فرمت خاصی داره یا اینکه یه نامه که مشخصات حساب و میزان موجودی را بگه کافیه؟ آخه شعبه حساب من میگه باید امور بین الملل تهران این کار بکنه که نامه نگاریش زمانبره.

سلام
    ببخشيد ميخواستم بدونم كه اگه ماشين را بخواهيم بفروشيم آيا ترجمه سند ماشين هم نيازه؟

بانک صادرات میگه من دوجور پرینت لاتین دارم یکیش پرینته لاتینه ودیگری گواهی سفارت فرقشون چیه؟من که پولو یه جا ریختم توی حساب صادرات وگردش سه ماهه بهم میده تابلوه دیگه؟ به نظرتون چیکارکنم؟البته میانگین حساب برای سه ماه 6 میلیون ودویست هزارتومان است که مبلغ بدی نیست به نظرتون چیکارکنم؟

ApplyAbroad Senior Veteran
    sepehr_5566 آواتار ها

دوستان،برای گواهی مالی به بانک چی باید بگیم: گواهی تمکن مالی به لاتین میخوایم با گواهی موجودی حساب به لاتین؟ اینا با هم فرق میکنه فرمتشون؟
    ویرایش توسط sepehr_5566 : November 25th, 2014 در ساعت 01:51 AM

Junior Member

دوستان مبلغ برای دو نفر به ریال ایران می گید؟؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط sepehr_5566 نمایش پست ها
    دوستان،برای گواهی مالی به بانک چی باید بگیم: گواهی تمکن مالی به لاتین میخوایم با گواهی موجودی حساب به لاتین؟ اینا با هم فرق میکنه فرمتشون؟
    بله، بهتره که لاتین باشه... و بگین که به نرخ دلار کانادا می خواین... خودشون یا به نرخ دلار کانادا می دن، یا اینکه به نرخ دلار امریکا میدن و انتهای نامه نرخ تبدیل ارز و می دن.

نقل قول نوشته اصلی توسط masigoli نمایش پست ها
    دوستان مبلغ برای دو نفر به ریال ایران می گید؟؟؟
    شما باید 14720 دلار کانادا رو با نرخ ارز بانک مرکزی (این لینک) به ریال تبدیل کنید که میشه حدود 349,673,600 ریال...

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط siya_kh1983 نمایش پست ها
    شما باید 14720 دلار کانادا رو با نرخ ارز بانک مرکزی (این لینک) به ریال تبدیل کنید که میشه حدود 349,673,600 ریال...
    مرسی دوست عزیز از پاسختون شما همیشه به من کمک می کنید. پس چرا بعضی از دوستان می گن ۴۳ میلیون؟؟؟ نرخ دلار در بازار آزاد رو در نظر می‌گیرن؟؟؟؟

دوستان برای نامه تمکن مالی برای دانشگاه میخوام، سوالم اینه اگه من پدرم رو به عنوان اسپانسر ام معرفی کنم، و و این نامه را از حساب پدرم بگیرم، قابل قبول است ؟میخوام درد سر حساب جداگانه ساختن و گردش مالی انداختن توش رو نداشته باشم، اگه قابل قبول هست که بفرمایید همین کار را کنم.

Junior Member

سلام،
    دوستان، من می خواستم گواهی حساب بانکی بگیرم. برای این کار می خواستم حسابمو شارژ کنم، ولی پولهایی که من دارم تو یه حساب که می خواستم از سود بانکیش استفاده کنم هستش، اونم به اسم یکی دیگه. حالا می خوام این پولو واریز کنم به حساب اصلی خودم، اگه این کار انجام بدم و گواهی حساب بگیرم، اگه بعدا از من صورتحساب بخوان و ببین که این مبلغ یکجا به حسابم واریز شده، مشکلی پیش میاد؟ دوستانی که تجربه دارن، برای این کار چی پیشنهاد می کنین؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)