صفحه 91 از 104 نخستنخست ... 4181828384858687888990919293949596979899100101 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 901 تا 910 , از مجموع 1037

موضوع: گواهی موجودی حساب بانکی و اثبات تمکن مالی (فدرال و كبك)

پیش فرض پاسخ : گواهی موجودی حساب بانکی و اثبات تمکن مالی (فدرال و كبك)

نامه بانک روگرفتم تارخیخ افتتاح حساب روبه فارسی زده 1386 ولی بقیه تازخ ها به میلادی است این مشکلی ایجادمیکند

ApplyAbroad Senior Veteran
    sepehr_5566 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط siya_kh1983 نمایش پست ها
    بله، بهتره که لاتین باشه... و بگین که به نرخ دلار کانادا می خواین... خودشون یا به نرخ دلار کانادا می دن، یا اینکه به نرخ دلار امریکا میدن و انتهای نامه نرخ تبدیل ارز و می دن.
    ممنون از راهنمایی. فقط سوال من این بود که این گواهی اسمش چیه؟ گواهی تمکن مالی؟ یا گواهی موجودی حساب؟

به بانک بگیم گواهی چی میخوایم؟ (از این جهت میگیم که ظاهرا تو چیزایی که من خوندم بعضی ها گفته بودن که ظاهرا این دوتا با هم فرق میکنه فرمتشون. آیا اینطوره؟)

نقل قول نوشته اصلی توسط sepehr_5566 نمایش پست ها
    ممنون از راهنمایی. فقط سوال من این بود که این گواهی اسمش چیه؟ گواهی تمکن مالی؟ یا گواهی موجودی حساب؟

به بانک بگیم گواهی چی میخوایم؟ (از این جهت میگیم که ظاهرا تو چیزایی که من خوندم بعضی ها گفته بودن که ظاهرا این دوتا با هم فرق میکنه فرمتشون. آیا اینطوره؟)
    بگین گواهی سفارت می خوایین

تمام دوستان در سایت همین رو گفتند که مشکلی ندارد ولی آقای مختاری که صحبت کردم گفتند بهتر است به اسم متقاضی اصلی یا حساب مشترک ب همسر که او هم همراه شخص اصلی است باشه

Junior Member

دوستان اگه کسی از بانک ملت گواهی تمکن مالی گرفته میشه لطفا" راهنماییم کنید.
    1- برم بگم دقیقا" چی می خوام ؟ گواهی تمکن مالی یا گواهی موجودی یا گواهی سفارت ؟
    2- من پول رو یکجا دارم میریزم توی حساب، آیا بانک ملت average هم میزنه ؟ چون اینجا خوندم که average زدن برای حسابهای ما که یکجا پول میریزیم خوب نیست.
    اگه نکته دیگه ای هم هست که باید بدونم ممنون میشم راهنمایی کنید.

sepehr_5566 آواتار ها

دوستان من چند تا وام گرفتم که تو فیش حقوقی ام هم مبلغ اش و میزان بازپرداختش ذکر شده.سوال اینجاست که اگه بخوام فیش حقوقی رو به همراه مدارک ارسالی بفرستم

1-آیا باید مجموع وام هایی که گرفتم رو توقسمت Liabilities تو فرم بیارم؟
    2-اگه اینو نوشتم، تو همون فرم باید حتما میزان Asset ام رو بیشتر از این مبلغ (Liabilities)ذکر کنم؟
    3-اگه نخوام فیش حقوقی ام رو بفرستم آیا کلن ضرورتی داره به وام ها اشاره کنم یا ضرورتی نداره و من Liabilities =0 بذارم؟
    گاهی زندگی یعنی سخت کوشی برای رویایی، که هیچکس جز شما قادر به دیدنش نیست

sepehr_5566 آواتار ها

سوال من در حقیقت اینه که خیلی منو درگیر کرده :

الان به نظر شما به این صورت درسته ؟

1) Assets=50,000 CAD تخمین من از دارایی هام (مثلا ارزش ماشین و...)
    2)Liabilities=8000 CAD میزان وام هام
    3) Settlement Funds =12000 CAD مبلغ موجود در حساب بانکی که گواهی اش رو گرفتم

چیزی که من رو گیج کرده اینه که آیا Settlement fund = Assets-Liabilities ?

یعنی چون من گفتم Asset=50000 پس باید حتما نامه ای که از بانک میگیرم 42000 CAD توش باشه ؟ چون 50000-8000=42000 ؟

یا به این صورت بگم و درسته ؟

1) Assets=20,000
    CAD یعنی اینو جوری نوشتم که برابرمجموع مبلغ بانکی ام و میزان وام باشه
    2)Liabilities=8000 CAD میزان وام هام
    3) Settlement Funds =12000 CA

در این حالت Settlement fund = Assets-liabilities= 20,000-8000=12000

به نظر شما کدوم حالت درسته ؟

sepehr_5566 آواتار ها

دوستان من تو فروم خارجی یه مطلب پیدا کرده بودم در مورد اثبات تمکن مالی برای FSW که ایمیل زده بودن به CIC در مورد Proof of Fund و اونا جواب داده بودن. گفتم برای اطلاع دوستان بزارم اینجا :

I just got reply from CIC New Delhi for Proof of Funds Requirement,

Kindly have a look.

Dear Sir/Madam,

This is in response to your recent email enquiry to the Immigration Section of the Canadian High Commission in New Delhi.

The amount of funds you need to have in order to settle in Canada depends on the size of your family. The funds must be available to you and transferable to Canada. They must be unencumbered by debts or other obligations.

Number of family members
    Funds required

1
    $11,086

2
    $13,801

3
    $16,967

4
    $20,599

5
    $23,364

6
    $26,350

7 or more
    $29,337

Acceptable proof of funds are:

-bank accounts in your name or the name of your accompanying spouse/common-law partner;

-cashable investments in your name or the name of your accompanying spouse/common-law partner;

-cashable fixed deposits in your name of the name of your accompanying spouse/common-law partner.

Not acceptable are:

-bank accounts in someone else's name;

-bank accounts which are joint in your name and someone else (other than your accompanying spouse/common-law partner);

-bank accounts in the name of your spouse who is not accompanying you to Canada ;

-property valuations;

-vehicle valuations;

-jewellery valuations.

You are not required to carry your funds in cash when you arrive in Canada. You are, however, required to show documentary evidence that you have the funds available (in bank accounts or cashable investments), and that they can be transferred to Canada.

A port of entry officer in Canada may seek to confirm these funds before granting you permanent residence along with your dependants.

If you have arranged employment in Canada, you do not have to meet these financial requirements. Arranged employment means that you have an offer of indeterminate employment from an employer in Canada. You must be either currently working in that employment on a work permit in Canada, or have been issued a labour market opinion has must have been provided by the Human Resources and Skills Development Canada (HRSDC). In order to be exempt from the minimum funds requirement, the offer of employment must be genuine, the employment must not part-time or seasonal, the wages offered must be consistent with the prevailing wage rate for the occupation, and the working conditions must meet generally accepted Canadian standards.

We trust that this information will be of assistance

Junior Member

سلام دوستان من یه سوال داشتم.
    من برای اثبات نامه ی تمکین مالیم می خوام ۵ تا سند که از ساپورترام هست رو ترجمه کنم . این سندا تقریبا یک سال پیش ترجمه شده آیا لازمه باز دوباره ترجمه کنم که تاریخ ترجمه به روز باشه؟ با توجه به هزینه ی ترجمه نمیخوام کار اضافی کنم ولی از طرفی هم نمیخوام ریسک الکی بکنم. به نظرتون دوباره ترجمه کنم یا همون قبلیا رو اسکن کنم؟ همین موضوع در مورد فیش حقوقی هم هست ( دو باره ترجمه کنم یا از ترجمه ی قبلی استفاده کنم؟)
    ممنون میشم اگه زود پاسخ بدین کارام یکم گره خورده زمانم کمه.

نقل قول نوشته اصلی توسط samaneh3970 نمایش پست ها
    تمام دوستان در سایت همین رو گفتند که مشکلی ندارد ولی آقای مختاری که صحبت کردم گفتند بهتر است به اسم متقاضی اصلی یا حساب مشترک ب همسر که او هم همراه شخص اصلی است باشه
    من فایل نامبر گرفتم حساب هم به اسم همسرم بود بنابراین هیچ مشکلی نیست

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)