صفحه 96 از 104 نخستنخست ... 468687888990919293949596979899100101102103104 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 951 تا 960 , از مجموع 1037

موضوع: گواهی موجودی حساب بانکی و اثبات تمکن مالی (فدرال و كبك)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Network and Security and Software Engineering Professional

پیش فرض پاسخ : گواهی موجودی حساب بانکی و اثبات تمکن مالی (فدرال و كبك)

نقل قول نوشته اصلی توسط Persia_Boy نمایش پست ها
    امیدورام خیلی خاکی نشده باشه
    بسیار ایده خوبی هست. اما شما برای یک حساب ارزی خارجی باید بیشتر هزینه کنید. مثلا برای نگهداری پول شما و کارت اعتباریتون از شما مبلغی گرفته میشه. جدای از این، خرید اینترنتی اونم از ایران فعلا که کار جالبی نیست. استفاده دیگه ای هم نمی تونید از حساب ارزی visa یا master خودتون در ایران داشته باشید مگر اینکه سفرهای خارجیتون زیاد باشه و علاوه بر پول مورد نظر که باید در حساب باشه پول بیشتر برای خرج کردن توی حسابتون داشته باشید.
    بانک ها در ایران مثل بانک سامان حساب های دلاری و یورو هم افتتاح می کنند. میتونید از اونها سوال کنید و در اونجا حساب باز کنید. اینجوری هم دم دست تره هم اون ارزش پول و هدفی که شما دارید به نظر من تامین میشه.

پیروز باشید
    ممنون از لطف شما و جواب سریعتون..
    راستش این منظور برای من مهم هستش از این جهت که بسیاری از پرداخت ها مثل fee های مهاجرتی و چک شدن راحت دارایی از سوی اداره مهاجرت و البته بسیاری از ثبت نام های سایتای مختلف و خیلی هم دوست داشتم که کتاب بخرم ولی میتونم بیخیالش بشم ولی منظورتونو متوجه نشدم ازین که "خرید اینترنتی فعلا جالب نیست" ؟
    در مورد یه همچین مواردی تجربه شما چی میگه؟منظورم اینه الان یه جنگی بر سر بانکای دولتی و خصوصی و یا خائن به قول بعضی --- هستش که شفاف نیست قضیه بانکی ..

ApplyAbroad Senior Veteran
    sepehr_5566 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط CISCO7 نمایش پست ها
    ممنون از لطف شما و جواب سریعتون..
    راستش این منظور برای من مهم هستش از این جهت که بسیاری از پرداخت ها مثل fee های مهاجرتی و چک شدن راحت دارایی از سوی اداره مهاجرت و البته بسیاری از ثبت نام های سایتای مختلف و خیلی هم دوست داشتم که کتاب بخرم ولی میتونم بیخیالش بشم ولی منظورتونو متوجه نشدم ازین که "خرید اینترنتی فعلا جالب نیست" ؟
    در مورد یه همچین مواردی تجربه شما چی میگه؟منظورم اینه الان یه جنگی بر سر بانکای دولتی و خصوصی و یا خائن به قول بعضی --- هستش که شفاف نیست قضیه بانکی ..
    نگرانی بیشتر این هست که کارتهایی که برای شما صادر میشه عموما از تاجیکستان، مالزی و امارات هست و در گذشته مواردب زیادی برای دوستان اتقاق اقتاده که پول اونها بلوکه شده در این صورت شاید خیلی منطقی نباشه که به این کارتهایی که معمولا از طریق ساستها و به صورت آنلاین با اونها در ارتباط هستید برای مبالغ بالا اعتماد کنید و اعتبار پرونده مهاجرتی تون رو با حسابی که امکان بلوکه شدن خواهد داشت زیر سوال ببرید.

در حالت کلی میشه از سه جنبه به قضیه نگاه کرد :

اول اینکه :
    فرض کنیم شما بتونید پولتون رو در یک جساب ارزی در یک بانک خارجی بگذارید در این صورت در خوشبینانه ترین حالت شما حدود 1 تا تهایتا 3 درصد میتونید سود داشته باشید.ضمن اینکه برای اثبات تمکن مالی به اداره مهاحرت شما این پول رو میبایست در حساب نگاه دارین. پس عملا امکان استفاده برای مسافرت های خارجی و خرید مداوم رو نحواهید داشت. در حقیقت میتونید از این جساب مادامی که میانگین رو معادل مبلغ درخواستی اداره مهاجرت نگه داشتین خرج کنید اما احتمالا خرج از این حساب به ضرر شما خواهد بود. چون در صورت خرج میبایست هزینه بیشتری یه صراقی بدید که مبلع خرج شده رو با نرح خواله ای(که بالاتر از نرخ بازار هست) به جساب شما واریز کنند و اون رو مجدد به سقف مد نظر اداره مهاحرت برسونید.

دوم اینکه :
    به عقیده من شما میبایست یک موضوع دیگه رو در کنار افت ارزش ریال در نظر داشته باشید و اون داشتن سود بالاتر در حساب های ریالی هست.
    یعنی اگه همین پول در حساب بانکی ریالی بمونه میتونه در حال حاضر در حدود 18 درصد ( در مقایسه با 1 تا 3 درصد بانک خارجی) به شما سود پرداخت کنه.با سیاستهای دولت فعلی و به جهت کنترل نقدینگی به نظر میرسه که فعلا سود بانکی در حداقل 3 تا 5 درصد بیش از میزان تورم باقی خواهد موند. یعنی با اینکه ارزش پول شما بدلیل تورم کاهش پیدا میکنه با این حال سود باتکی بالاتر افت ناشی از کاهش ارزش پول رو جبران خواهد کرد و در بدترین حالت احتمالا سر به سر خواهد شد و ضرر زیادی نخواهید کرد.
    میتونید در یک فایل اکسل محاسبات مربوطه رو انجام بدید و سود اکتسابی احتمالی رو محاسبه کنید.

سوم اینکه :
    راه حل دیکه اینکه اگه این در مورد خیلی حساس هستید میتونید همون طور که دوستون در بالا گفتن حساب ارزی در بانک های داخلی بازکنید.
    ویرایش توسط sepehr_5566 : September 14th, 2016 در ساعت 02:39 PM
    گاهی زندگی یعنی سخت کوشی برای رویایی، که هیچکس جز شما قادر به دیدنش نیست

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Network and Security and Software Engineering Professional

نقل قول نوشته اصلی توسط sepehr_5566 نمایش پست ها
    نگرانی بیشتر این هست که کارتهایی که برای شما صادر میشه عموما از تاجیکستان، مالزی و امارات هست و در گذشته مواردب زیادی برای دوستان اتقاق اقتاده که پول اونها بلوکه شده در این صورت شاید خیلی منطقی نباشه که به این کارتهایی که معمولا از طریق ساستها و به صورت آنلاین با اونها در ارتباط هستید برای مبالغ بالا اعتماد کنید و اعتبار پرونده مهاجرتی تون رو با حسابی که امکان بلوکه شدن خواهد داشت زیر سوال ببرید.

در حالت کلی میشه از سه جنبه به قضیه نگاه کرد :

اول اینکه :
    فرض کنیم شما بتونید پولتون رو در یک جساب ارزی در یک بانک خارجی بگذارید در این صورت در خوشبینانه ترین حالت شما حدود 1 تا تهایتا 3 درصد میتونید سود داشته باشید.ضمن اینکه برای اثبات تمکن مالی به اداره مهاحرت شما این پول رو میبایست در حساب نگاه دارین. پس عملا امکان استفاده برای مسافرت های خارجی و خرید مداوم رو نحواهید داشت. در حقیقت میتونید از این جساب مادامی که میانگین رو معادل مبلغ درخواستی اداره مهاجرت نگه داشتین خرج کنید اما احتمالا خرج از این حساب به ضرر شما خواهد بود. چون در صورت خرج میبایست هزینه بیشتری یه صراقی بدید که مبلع خرج شده رو با نرح خواله ای(که بالاتر از نرخ بازار هست) به جساب شما واریز کنند و اون رو مجدد به سقف مد نظر اداره مهاحرت برسونید.

دوم اینکه :
    به عقیده من شما میبایست یک موضوع دیگه رو در کنار افت ارزش ریال در نظر داشته باشید و اون داشتن سود بالاتر در حساب های ریالی هست.
    یعنی اگه همین پول در حساب بانکی ریالی بمونه میتونه در حال حاضر در حدود 18 درصد ( در مقایسه با 1 تا 3 درصد بانک خارجی) به شما سود پرداخت کنه.با سیاستهای دولت فعلی و به جهت کنترل نقدینگی به نظر میرسه که فعلا سود بانکی در حداقل 3 تا 5 درصد بیش از میزان تورم باقی خواهد موند. یعنی با اینکه ارزش پول شما بدلیل تورم کاهش پیدا میکنه با این حال سود باتکی بالاتر افت ناشی از کاهش ارزش پول رو جبران خواهد کرد و در بدترین حالت احتمالا سر به سر خواهد شد و ضرر زیادی نخواهید کرد.
    میتونید در یک فایل اکسل محاسبات مربوطه رو انجام بدید و سود اکتسابی احتمالی رو محاسبه کنید.

سوم اینکه :
    راه حل دیکه اینکه اگه این در مورد خیلی حساس هستید میتونید همون طور که دوستون در بالا گفتن حساب ارزی در بانک های داخلی بازکنید.
    ممنون از شما talent اپلای ابرود ...توضیحات فوقوالعاده ای دادید
    با توجه به حرف های شما به نظرم دو مبحث میاد که باید بینش شخص انتخاب کنه
    یکی اینکه حساب ارزی داخلی باز کنه و سودی نداشته باشه (اینطور که من سرسری گشتم مثل اینکه سود خاصی تعلق نمیگیره)
    یکی دیگر اینکه شخص حسابی ریالی باز کنه و با شرایط سود بالا و البته مطمین و سود اون سپرده رو به همون مبلغ پس انداز اضافه کنه تا در نهایت تورم ارزش پولش رو زیاد تحت تاثیر قرار نده
    بازم ممنون

با سلام.من سه روز دیگه میرم تورنتو و لندینگ اولیه من هستش با اسکیل ورکر2009!!!
    سوال من اینه که برای خونواده 2 نفره حدود 15300 دلار کانادا باید حتما پیشمون داشته باشیم یا اینکه حداقل مبلغ به میزان مخارجمون باشه و بقیه رو مثلا گواهی نشون بدیم که در حساب بانکی ایران داریم.
    سوال بعدی اینکه مبلغ به دلار امریکا باشه میشه قبل از اظهار به افسر مربوطه در فرودگاه تبدیل به دلار کانادا کرد؟
    ممنون از پاسخ شما

Junior Member

سلام
    ایا برای ارائه گواهی میشه حساب بلند مدت ارائه کرد ؟ مثلا قرارداد حساب بلند مدت به مبلغ 50 میلیون .....

نقل قول نوشته اصلی توسط imandkh نمایش پست ها
    سلام
    ایا برای ارائه گواهی میشه حساب بلند مدت ارائه کرد ؟ مثلا قرارداد حساب بلند مدت به مبلغ 50 میلیون .....
    بله مشکلی نیست
    USA/Case creation date: Aug 2013
    Clearance Received: March 2014
    CANADA/CIO: Jan 2010
    Medical: Jan
    2014
    Issue Date: May 2014

نقل قول نوشته اصلی توسط Arash52 نمایش پست ها
    با سلام.من سه روز دیگه میرم تورنتو و لندینگ اولیه من هستش با اسکیل ورکر2009!!!
    سوال من اینه که برای خونواده 2 نفره حدود 15300 دلار کانادا باید حتما پیشمون داشته باشیم یا اینکه حداقل مبلغ به میزان مخارجمون باشه و بقیه رو مثلا گواهی نشون بدیم که در حساب بانکی ایران داریم.
    سوال بعدی اینکه مبلغ به دلار امریکا باشه میشه قبل از اظهار به افسر مربوطه در فرودگاه تبدیل به دلار کانادا کرد؟
    ممنون از پاسخ شما
    معمولا در اولین برخورد خیلی صمیمی و همراه با لبخند با شما روبرو می شوند و ممکنه حتی وسایل همراه شما را هم بازدید نکنند بنابراین جای نگرانی نیست و به نوع ارز شما هم کاری ندارند فقط اگر بیشتر از سقف مقرره همراه داشتید باید در فرمی که توی هواپیما بهتون میدن اعلام کنید
    USA/Case creation date: Aug 2013
    Clearance Received: March 2014
    CANADA/CIO: Jan 2010
    Medical: Jan
    2014
    Issue Date: May 2014

Junior Member

من از دانشگاه کانادا با ۲۲ هزارتا فول فاند پذیرش گرفتم.
    توی حساب خودم یکماهه اخیر حدود ۱۰ هزار دلار آمریکا دارم. مخواستم بدونم با این مقدار bs بگیرم خوبه؟
    پسر عموی من هم توی آمریکا توی شرکت گوگل کار میکنه و درآمد بالایی داره. فکر خوبیه ایشون رو به عنوان ساپورتر معرفی کنم؟
    ممنون

Senior Member Beginner آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc In Civil Engineering

عرض ادب خدمت همه دوستان

چند تا از نمونه نامه های تمکن مالی از بانک های مختلف. (قبلا توی تاپیک دیگه ای گذاشتم، دوستان گفتن اگر ممکنه در تاپیک های مربوطه هم بگذارید). امیدوارم برای دوستانی که تا حالا اقدام نکردن مفید باشه.

شاد باشید

تصاویر پیوست تصاویر پیوست

Senior Member Beginner آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc In Civil Engineering

و چند تای دیگه:

شاد باشید
    تصاویر پیوست تصاویر پیوست

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)