صفحه 97 از 104 نخستنخست ... 4787888990919293949596979899100101102103104 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 961 تا 970 , از مجموع 1037

موضوع: گواهی موجودی حساب بانکی و اثبات تمکن مالی (فدرال و كبك)

پیش فرض پاسخ : گواهی موجودی حساب بانکی و اثبات تمکن مالی (فدرال و كبك)

سلام دوستان .
    مبنای قیمت ارز رو دولت کانادا چه نرخی قرار میده ؟ بانک مرکزی یا بازار آزاد ؟

مثلا الان میگه حداقل باید 400 دلار دارایی داشته باشی .
    من از روش خوداشتغالی دارم اقدام میکنم باید دارایی هامو اعلام کنم . به نرخ بانک مرکزی بزنم یه عددی میشه ، به نرخ آزاد بزنم یه عددی ...

یکی دو تا تاپیک مطرح کردم کسی جواب نداد

مرسی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گواهی موجودی حساب بانکی و اثبات تمکن مالی (فدرال

سلام
    من تو بانک رسالت حساب دارم و الان میخام پولمو به یه بانک دیگه بریزم که سود بگیرم. یک سوال داشتم که ممنون میشم جوابمو بدین:
    از اونجایی که من این حسابو تازه باز کردم در صورتی که مثلا 4 ماه دیگه دعوت نامه بگیرم مشکلی نداره همین گواهی چهار ماهو نشون بدم بعلاوه یک گواهی دیگه از بانک رسالت که اون 6 ماه تکمیل بشه؟ یعنی 6 ماهو دوتا گواهی از دو بانک مختلف نشون بدم؟
    با تشکر

Junior Member

سلام دوستان. من یک سوال در مورد نامه تمکن مالی دارم. من چند تا حساب بلندمدت در یک بانک دارم و یک حساب کوتاه مدت. برای گرفتن نامه به نظرتون بهتره برای تک تک حساب ها به تفکیک از بانک نامه بگیرم یا همه رو ببندم بریزم تو حساب کوتاه مدتم و یک نامه از موجودی حساب کوتاه مدتم تو همون بانک بگیرم. با توجه به این که حداقل ۱۲۳۰۰ دلار رو طی ۶ ماه گذشته در حسابم نداشتم، مجبورم با فرمت مجموع واریز و برداشت نامه رو بگیرم که در صورت بستن همه حساب ها و واریز یکجا، شاید آفیسر بهش حساس بشه
    کلا حساب بلندمدت قابل قبوله؟ میشه به تعداد حساب گواهی بگیرم و بعد یه نامه برای آفیسر اضافه کنم و توضیح بدم که به دلیل تفاوت نرخ سود حساب بلندمدت با کوتاه مدت، من بیشتر موجودیم رو در قالب حساب بلندمدت نگهداری می کنم؟
    ویرایش توسط GolMary : May 1st, 2017 در ساعت 08:11 PM

Junior Member

سلام دوستان.

من امروز میخواستم از بانک ملت گواهی موجودی بگیرم، روی سایتش خوندم که باید از شعبه گواهی موجودی بگیرین ببرین امور بین الملل تا گواهی تمکن مالی بدن، بعد بدین ترجمه کنن. من تماس گرفتم با امور بین الملل که هم مطمئن بشم هم ساعت کارشون رو بپرسم. اما اونا گفتن اصلا پیش ما نباید بیایی. باید گواهی موجودی رو از شعبه ببرین به یه شعبه ارزی نزدیک تا اونا این کار رو انجام بدن.

میخواستم بپرسم آیا کسی از این روند تجربه یا اطلاع درستی داره به من بده؟ یا جایی هست که اطلاعات درست توش باشه؟

ممنون

Junior Member

با سلام
    شما به هر شعبه ارزی بانک ملت برید و شماره حساب خودتون رو بدین همونجا نامه تمکن نالی رو با هر ارزی که تقاضا کنین میدن . و مهر و امضا میکنن ، نامه هم انگلیسی هست نیاز به ترجمه هم نداره
    نقل قول نوشته اصلی توسط edh777 نمایش پست ها
    سلام دوستان.

من امروز میخواستم از بانک ملت گواهی موجودی بگیرم، روی سایتش خوندم که باید از شعبه گواهی موجودی بگیرین ببرین امور بین الملل تا گواهی تمکن مالی بدن، بعد بدین ترجمه کنن. من تماس گرفتم با امور بین الملل که هم مطمئن بشم هم ساعت کارشون رو بپرسم. اما اونا گفتن اصلا پیش ما نباید بیایی. باید گواهی موجودی رو از شعبه ببرین به یه شعبه ارزی نزدیک تا اونا این کار رو انجام بدن.

میخواستم بپرسم آیا کسی از این روند تجربه یا اطلاع درستی داره به من بده؟ یا جایی هست که اطلاعات درست توش باشه؟

ممنون

Member
    رشته و دانشگاه
    Philosophiae Doctor

سلام دوستان. من از موسسه کوثر سوال کردم گفتن اونها هم گواهی تمکن مالی انگلیسی میدن. آیا سفارت گواهی موسسه کوثر رو قبول می کنه یا حتما باید بانک باشه؟

Junior Member

سلام خدمت دوستان عزیز، ممنونم بابت مواردی که ذکر شد، واقعا خیلی کمک کرده به روشن شدن مسئله. من یه سوال داشتم اگه ممکنه کمک کنید.
    من وضعیت حسابم مناسبه و مبلغ کافی دارم، اما در یه بانک دیکه دارم قسط وام میدم، میخواستم ببینم اون هم باید اعلام شه؟ اصن چیکار میشه کرد، بعدا ممکنه اصن ایراد بگیرن؟ چون مبلغ قسطش نسبتا زیاده،
    ممنون

Junior Member

با سلام خدمت اساتید گرامی من از موسسه کوثر سوال کردم گفتن اونها هم گواهی تمکن مالی انگلیسی میدن. آیا سفارت گواهی موسسه کوثر رو قبول می کنه یا حتما باید بانک باشه؟
    ممنون میشم این سوال پاسخ بدید بدیهی است من با تصمیم شما عزیزان پول جابه جا یا همین جا میزارم بمونه پس لطف کنید اطلاعات صحیح بهم بدین.با تشکر

سلام دوستان به من گفتن میشه بعد از 4 ماه یه 100 میلیون روز آخر بریزم به حسابم و گردش 4 ماهه حسابم که توش اون صد میلیون هم هست رو به عنوان برگه تمکن مالی ارائه کنم ؟
    درسته این حرف یا خیر

Junior Member

سلام ...
    من بخش زیادی از پولم رو بیش از چهار ماه است سهام خریدم ... واسه برنامه مهاجرت استانی کانادا میشه برگه سهام رو ترجمه کرد؟ کسی از دوستان تجربه ای در این خصوص داره و اینکه چطور باید این کار رو انجام داد که بعدا مشکلی پیش نیاد ؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)