صفحه 2 از 8 نخستنخست 12345678 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 71

موضوع: آنکارا (ترکیه) - کلیرنس ویزاهای تحصیلی در سال 2019

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آنکارا (ترکیه) - کلیرنس ویزاهای تحصیلی در سال 2019

نقل قول نوشته اصلی توسط sahar33462 نمایش پست ها
    سلام، آیا کسی از دوستان کلییر شدند؟
    کاش اگه کسی کلییر شده یا کسی را میشناسید که کلییر شده یه ندایی میداد

وضعیت کلیرنس انکارا چطوره؟؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط miladsamiei نمایش پست ها
    وضعیت کلیرنس انکارا چطوره؟؟؟
    سلام، ما که از 1 اگوست پارسال منتظر هستیم ...

Junior Member

من هم از اواخر اکتبر منتظر هستم. عملاً اگر تا مرداد نتیجه مشخص نشه، دانشگاه دیگه بیشتر از یک ترم ورودم رو تمدید نمیکنه و باید re-apply کنم.

قاعدتاً این طولانی شدن ها نباید مختص سفارت آنکارا باشه، چون پرونده ها در واشنگتن بررسی میشه و اونجا هست که بررسی ها به هر دلیلی طولانی شده، یا به دلیل تقاضاهای زیاد یا تعطیلی های دولت یا ... .

حتی اگر این بار آدم ویزا رو دریافت کنه و بره، بعداً در صورت خروج از امریکا (چه در طول تحصیل و چه بعدش) محتمل هست همین داستان برای تمدید ویزا تکرار بشه،

با این وضعیت خیلی ها فکر کنم به سمت گزینه های دیگه مثل دانشگاه های انگلیس و کانادا برن، حداقل این پروسه گرفتن ویزا و بعد رفت و آمد به ایران باید راحت تر باشه.

دیروز یه نفر F1 از آنکارا بعد از سه هفته کلییر شدند. بی سوال بودن و آقا.
    Whether you think you can or you can't, either you are right. Henry Ford 1863-1947

سلام دوستان
    من تاریخ 20 جون مصاحبه داشتم و امروز کلیر شدم
    یک تجربه شخصی:
    اصلا استرس به خودتون راه ندید مخصوصا در روز مصاحبه.
    یک خانم امریکایی که کمی هم اضافه وزن دارند با اخلاق بسیار بسیار بسیار خوش معمولا با شما مصاحبه میکنه.

به امید موفقیت برای همه دوستان

سلام. کسی از صدور ویزای جدید خبر داره؟ من و همسرم نزدیک به سه ماهه برا اف یک و اف دو اقدام کردیم و بزگه سبز بهمون داده بودن. من تی ای دارم و یه کورس رو باید برای همین فال درس بدم در حالی که هنوز ویزام نیومده. بعضیا میگن یک هفته قبل شروع کلاسا میاد. بنظرتون من باید دیفر کنم؟
    سوال دومم اینه که اگه ویزا به موقع نیاد و من دیفر کنم فقط نیاز به آی بیست جدید هست یا دوباره مصاحبه لازمه؟

سلام

من 15 May مصاحبه داشتم برای PhD F1 و ۱۰ روز پیش email گرفتم که

The administrative processing for your case is completed.
    Please send the items listed below to the U.S. Embassy Ankara via PTT Turkish Post.

هیچ update در case من وجود نداره از روز مصاحبه تا الان. دلیلش چی میتونه باشه؟ آیا این email که من گرفته ام یعنی که clear شده ام؟ خیلی گیج شدم لظفا دوستان توضیح بدین.
    من پاسپرتم رو فرستادم الان ۱۰ روز هست که خبری نیست... البته من در آنکارا زندگی میکنم و اینجا تعطیلات عید بود امروز تازه تعطیلات تموم شد. دوستان به نظر شما کی میاد پاسپرت من؟ من باید تا 20 August در امریکا باشم برای TA. به نظر شما باید دیفر کنم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Earthbound نمایش پست ها
    سلام

من 15 May مصاحبه داشتم برای PhD F1 و ۱۰ روز پیش email گرفتم که

The administrative processing for your case is completed.
    Please send the items listed below to the U.S. Embassy Ankara via PTT Turkish Post.

هیچ update در case من وجود نداره از روز مصاحبه تا الان. دلیلش چی میتونه باشه؟ آیا این email که من گرفته ام یعنی که clear شده ام؟ خیلی گیج شدم لظفا دوستان توضیح بدین.
    من پاسپرتم رو فرستادم الان ۱۰ روز هست که خبری نیست... البته من در آنکارا زندگی میکنم و اینجا تعطیلات عید بود امروز تازه تعطیلات تموم شد. دوستان به نظر شما کی میاد پاسپرت من؟ من باید تا 20 August در امریکا باشم برای TA. به نظر شما باید دیفر کنم؟
    Congratulations. Yes, you got cleared. Sadly, I don't think you will receive your visa by the 20th. However, send an email to your university and tell them that you have gotten your visa and you will be there in 10 days latest. They will accept it.

نقل قول نوشته اصلی توسط Barbadrafte نمایش پست ها
    Congratulations. Yes, you got cleared. Sadly, I don't think you will receive your visa by the 20th. However, send an email to your university and tell them that you have gotten your visa and you will be there in 10 days latest. They will accept it.
    Thank you. I don't think I will receive my visa by the 20th either, but hopefully I will get it before the 26th , which is the first day of classes which I absolutely have to attend, according to university officials. I will post updates if there is any.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)