صفحه 5 از 7 نخستنخست 1234567 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 61

موضوع: ایروان (ارمنستان) - کلیرنس ویزاهای تحصیلی در سال 2019

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ایروان (ارمنستان) - کلیرنس ویزاهای تحصیلی در سال 2019

نقل قول نوشته اصلی توسط shayanbigdeli نمایش پست ها
    بچه ها همه رو انقدر سخت کلیر میکنن یا کیس های دسامبر گیر کردن؟ شاید به خاطر تعطیلی دولت تو ژانویه کیس های دسامبر عقب افتادن و اگه چند نفر بشیم به سفارت و واشنگتن زنگ بزنیم یه کاری بکنن ... کسی اطلاع داره؟
    در کل کلیرنس ها طولانی شده. مختص به مصاحبه های دسامبر نیست. از همه ی ماه ها و انواع کیس ها موندن. از تابستون و بهارپارسال حتی.

Junior Member

سلام. من چند وقت پیش به سفارت ایمیل دادم که دیفر کردنم و تاریخ جدید رو به اطلاعشون برسونم و سفارت یه ایمیل در پاسخ به من داد که من متوجه نشدم:
    Thank you for notifying about your deferral decision. If your administrative processing is expired before your new start date, please send us an email four months prior to your new program start date. The email must include the following information: the name of your school, type of degree (masters, PhD, etc.), field of study and your new program start date, so we can start your new administrative processing. Your confirmation number will not be changed, and there is no need for a new interview. Once the processing is done, your confirmation number will be posted on our website: https://am.usembassy.gov/visas/nonim...ation-numbers/ At that point, you should follow the instructions on our website to drop off your passport and your new I-20.

متوجه نشدم که آیا باید دیفر کردنم رو 4 ماه قبل اطلاع میدادم در حالیکه به ترم تابستان دیفر کردم که 4 ماه نمیشه و در حال حاضر 6 ماه هست که AP هستم؟ یا اگه پذیرش دیگه ای میگرفتم 4 ماه زودتر اطلاع میدادم؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط shivato نمایش پست ها
    سلام. من چند وقت پیش به سفارت ایمیل دادم که دیفر کردنم و تاریخ جدید رو به اطلاعشون برسونم و سفارت یه ایمیل در پاسخ به من داد که من متوجه نشدم:
    Thank you for notifying about your deferral decision. If your administrative processing is expired before your new start date, please send us an email four months prior to your new program start date. The email must include the following information: the name of your school, type of degree (masters, PhD, etc.), field of study and your new program start date, so we can start your new administrative processing. Your confirmation number will not be changed, and there is no need for a new interview. Once the processing is done, your confirmation number will be posted on our website: https://am.usembassy.gov/visas/nonim...ation-numbers/ At that point, you should follow the instructions on our website to drop off your passport and your new I-20.

متوجه نشدم که آیا باید دیفر کردنم رو 4 ماه قبل اطلاع میدادم در حالیکه به ترم تابستان دیفر کردم که 4 ماه نمیشه و در حال حاضر 6 ماه هست که AP هستم؟ یا اگه پذیرش دیگه ای میگرفتم 4 ماه زودتر اطلاع میدادم؟
    سلام. این یک ایمیل تمپلت هست که برای همه میفرستن. مربوط به زمانی میشه که شما کلیر شدید ولی دیفر کردید و احتمال این وجود داره که تا قبل از شروع ترم جدید ویزاتون منقشی بشه. بنابراین به سفارت ایمیل میزنید و وارد پروسه جدید کلیرینس میشید . شما که شامل این حالت نمیشید چون تو AP هستید. موفق باشید. به امید هرچه زودتر کلیر شدنتون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MSE

سلام. من 16 May مصاحبه داشتم و هنوز برام سوالات رو نفرستادن. آیا اینچا کسی هست که شونزدهم ازمنستان مصاحبه داشته و سوالات رو براش فرستاده باشن؟ دیروز توی هواپیمای برگشت که پرسیدم هنوز برای یه نفر دیگه نیومده بود. البته رشته ی ایشون معماری بود (نمیدونم تفاوتی میکنه یا نه). ممنون میشم اگر هم مصاحبه ای ها اطلاعاتشون رو به اشتراک بذارند

Junior Member muogen آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط chelcheragh نمایش پست ها
    سلام. من 16 May مصاحبه داشتم و هنوز برام سوالات رو نفرستادن. آیا اینچا کسی هست که شونزدهم ازمنستان مصاحبه داشته و سوالات رو براش فرستاده باشن؟ دیروز توی هواپیمای برگشت که پرسیدم هنوز برای یه نفر دیگه نیومده بود. البته رشته ی ایشون معماری بود (نمیدونم تفاوتی میکنه یا نه). ممنون میشم اگر هم مصاحبه ای ها اطلاعاتشون رو به اشتراک بذارند
    تا ۱۰ روزم شده. شما ۱۰ روزی صبر کنید اگر ایمیل ندادن خودتون ایمیل بدید و بپرسسید که ایمیل چرا دریافت نکردید. تو مواردی اصلا کیس ها ایمیل نمیگیرند.
    Don't worry, don't be afraid, ever, because this is Just A Ride

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MSE

نقل قول نوشته اصلی توسط muogen نمایش پست ها
    تا ۱۰ روزم شده. شما ۱۰ روزی صبر کنید اگر ایمیل ندادن خودتون ایمیل بدید و بپرسسید که ایمیل چرا دریافت نکردید. تو مواردی اصلا کیس ها ایمیل نمیگیرند.
    خوشبختانه رسید امروز. متشکرم

Junior Member muogen آواتار ها

پیش فرض پاسخ : ایروان (ارمنستان) - کلیرنس ویزاهای غیرتحصیلی در سال 2019

سلام.

من ۳۱ روزه کلیر شدم از ارمنستان.

سربازی نرفتم(معافیت تحصیلی).
    فامیلی نداشتم آمریکا.
    کار نکردم(گپ تحصیلی نداشتم).
    رشته م ولی مرتبط به هوش مصنوعیه.

یه مقاله هم داشتم که کلا سرطان پستان بود که موردی نبود.

من نمیتونم خودمو تعمیم بدم ولی با توجه به مشاهدات خودم. سربازی و کار و فامیل همش جوابتون NO باشه خیلی محتمله سریع ویزاتون چیز شه.

در ضمن این ایمیل گرفتن و بعدش سریع جواب دادن باعث میشه زودتر نتیجه تون بیاد در مقایسه با کسایی که دیرتر جواب دادن.
    Don't worry, don't be afraid, ever, because this is Just A Ride

Junior Member

با سلام. من تاریخ مصاحبم 5 نوامبر بود و 24 می آپدیت شد کیسم و همون روز شمارم اعلام شد ولی ایمیلی دریافت نکردم و خودم بهشون ایمیل دادم و پاسخ دادن میتونم پاسپورت را بفرستم و طبق دستورالعمل پیش رفتم. امیدوارم درست پیش بره و دوستان دیگر هم کارشون حل بشه.

نقل قول نوشته اصلی توسط shivato نمایش پست ها
    با سلام. من تاریخ مصاحبم 5 نوامبر بود و 24 می آپدیت شد کیسم و همون روز شمارم اعلام شد ولی ایمیلی دریافت نکردم و خودم بهشون ایمیل دادم و پاسخ دادن میتونم پاسپورت را بفرستم و طبق دستورالعمل پیش رفتم. امیدوارم درست پیش بره و دوستان دیگر هم کارشون حل بشه.

سلام منم 5 نوامبر بودم ولی هنوز وضعیتم تغییری نکرده. خیلی عجیب طولانی شده

با سلام
    من و همسرم روز 5 نوامبر برای ویزا اقدام کردیم. خودم برای فرصت مطالعاتی یا ویزای J1 اقدام کردم و همسرم برای ویزای همراه یا j2 اقدام کردند. چند روز پیش شماره اپلیکیشن خانمم اعلام شد ولی خودم که applicant اصلی بودم هنوز وضعیتم تغییری نکردف. آیا کسی مورد مشابه من روداشته؟ آیا امکان داره به خانمم ویزا بدن و لی به خودم ندن؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)