صفحه 6 از 7 نخستنخست 1234567 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 61

موضوع: ایروان (ارمنستان) - کلیرنس ویزاهای تحصیلی در سال 2019

پیش فرض پاسخ : ایروان (ارمنستان) - کلیرنس ویزاهای تحصیلی در سال 2019

نقل قول نوشته اصلی توسط shivato نمایش پست ها
    با سلام. من تاریخ مصاحبم 5 نوامبر بود و 24 می آپدیت شد کیسم و همون روز شمارم اعلام شد ولی ایمیلی دریافت نکردم و خودم بهشون ایمیل دادم و پاسخ دادن میتونم پاسپورت را بفرستم و طبق دستورالعمل پیش رفتم. امیدوارم درست پیش بره و دوستان دیگر هم کارشون حل بشه.
    تبریک میگم! میتونم بپرسم به چه آدرسی ایمیل زدید؟ همون IranNIVYerevan@state.gov ؟

Junior Member

سلام. ممنون.
    بله به همین آدرس ایمیل دادم بهم گفتن میتونم پاسپورتمو بفرستم. بلافاصله که پاسپورت به دست سفارت رسید یکبار دیگه آپدیت شد و روز بعد هم مجدد آپدیت شد و آپدیت آخر ایشو شد. امیدوارم همه موفق باشن

18 ژوئن به همین آدرس IranNIVYerevan@state.gov ایمیل زدیم ولی هنوز جوابی داده نشده و فقط کیس ها 24 ژوئن آپدیت شدن. مشکل ما اینه که F2 کلیر شده و تا 19 جولای فرصت داره چون کلیرنسش تا اون موقع اعتبار داره و هنوز F1 کلیر نشده، میخوایم بدونیم باید پاسپورت F2 رو بفرستیم یا نه. اینکه کیس هردونفر آپدیت شد یعنی ایمیل رو خوندن دیگه، شنیده بودم هر ایمیلی که میزنی یه بار کیس آپدیت میشه.
    کسی بوده که مشکل مارو داشته باشه، به نظرتون پاسپورت F2 رو قبل از انقضای کلیرنس بفرستیم؟
    اصلا چند روز طول میکشه تا جواب بدن به ایمیلا؟

نقل قول نوشته اصلی توسط fifijoon67 نمایش پست ها
    18 ژوئن به همین آدرس IranNIVYerevan@state.gov ایمیل زدیم ولی هنوز جوابی داده نشده و فقط کیس ها 24 ژوئن آپدیت شدن. مشکل ما اینه که F2 کلیر شده و تا 19 جولای فرصت داره چون کلیرنسش تا اون موقع اعتبار داره و هنوز F1 کلیر نشده، میخوایم بدونیم باید پاسپورت F2 رو بفرستیم یا نه. اینکه کیس هردونفر آپدیت شد یعنی ایمیل رو خوندن دیگه، شنیده بودم هر ایمیلی که میزنی یه بار کیس آپدیت میشه.
    کسی بوده که مشکل مارو داشته باشه، به نظرتون پاسپورت F2 رو قبل از انقضای کلیرنس بفرستیم؟
    سلام
    من هم مشکل شما رو دارم.همسرمJ2 هستند و من J1. همسرم کلیر شدن ولی خودم نه. سفارت هم جواب داده تا خودم کلیر نشدم نمیتونم برای همسرم که وابسته است، ویزا رو pickup کنم. ولی از اون زمان تا الان سفارت چند بار با من تماس گرفته و مشخصه در حال بررسی وضعیت خودم هست و امیدوارم به زودی وضعیتم مشخص شه.

نقل قول نوشته اصلی توسط ebrahim3000 نمایش پست ها
    سلام
    من هم مشکل شما رو دارم.همسرمJ2 هستند و من J1. همسرم کلیر شدن ولی خودم نه. سفارت هم جواب داده تا خودم کلیر نشدم نمیتونم برای همسرم که وابسته است، ویزا رو pickup کنم. ولی از اون زمان تا الان سفارت چند بار با من تماس گرفته و مشخصه در حال بررسی وضعیت خودم هست و امیدوارم به زودی وضعیتم مشخص شه.
    سلام، امیدوارم به زودی کلیر بشید و با هم برید. کاش حداقل جواب ایمیلمونو میدادن که بدونیم باید چیکار کنیم. حداقل به شما جواب دادند و تکلیفتون مشخصه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط fifijoon67 نمایش پست ها
    سلام. قبل از اینکه اف1 کلیر بشه، ویزای اف 2 رو صادر نمیکنن. حتی اگه پاس رو بفرستین و بهشون بگین مدت اعتبار کلیرنس داره تموم میشه، ویزا رو صادر نمیکنن و پاس رو بهتون برمیگردونن. باید صبر کنین اف1 کلیر بشه. ولی نگران نباشین معمولا اگه اعتبار کلیرنس اف 2 تموم بشه، دوباره سریع ریکلیر میشه

سلام. من 17 جون مصاحبه داشتم برای پست داک J1. رشته زیرشاخه های پزشکی (کاملا غیر خساس) و دکتری ام رو هم از امریکا گرفتم. یعنی قبلا سه بار ویزای دانشجویی امریکا گرفتم که اخرین بار از همون ارمنستان بود و 2 ساله. اینبار با همسرم رفتم و قبولی کیس من رو منوط به فرستادن (ایمیل) نامه ای مبنی بر انجام پروژه برای سربازیم کرد. نامه رو اماده کردم و بزودی میفرستم اما اصلا

1. نمیدونم از کجا باید وضعیت ویزا رو چک کنم و اینکه ببینم وضعیت ویزای خانمم به چه صورت هست.
    2. همچنین اصلا نمیدونم کیس نامبرمون چی هست؟ ایا کیس نامبر همون شماره DS160 هست؟ و اگر هست شماره DS160 من در سایت ثبت وقت با DS160 که به سفارت دادم متفاوته (به دلیل تعویض پاسپورت). آیا شماره ای که باید چک کنم همون شماره DS160 جدید هست؟

در ضمن اضافه بکنم که نامه ای که به من داد توش نوشته کیس شما رد شده، مگر اینکه مدارک خواسته شده رو به سفارت ارائه بدید (که همون نامه پروژه سربازیم هست).

ممنون میشم از دوستانی که میتونن پاسخ بدن.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک دانشگاه صنعتی شریف

سلام. کیس J1 و J2 ما هردوشون توی سایت سفارت اعلام شد و پاسپورتارو فرستادیم برای پیکاپ. بعد از یکی دوبار آپدیت خوردن الان کیس J1 رو زدن issued و ایمیلشم اومده که پیکاپ کنیم ولی کسی J2 همون روزی که J1 رو issue کردن رفته روی application received. کسی میدونه یعنی چی و الان باید چی کار بکنیم؟ ممنون

Junior Member

به سفارت ایمیل بزنید و بپرسید.

نقل قول نوشته اصلی توسط amirfallah95 نمایش پست ها
    سلام. کیس J1 و J2 ما هردوشون توی سایت سفارت اعلام شد و پاسپورتارو فرستادیم برای پیکاپ. بعد از یکی دوبار آپدیت خوردن الان کیس J1 رو زدن issued و ایمیلشم اومده که پیکاپ کنیم ولی کسی J2 همون روزی که J1 رو issue کردن رفته روی application received. کسی میدونه یعنی چی و الان باید چی کار بکنیم؟ ممنون

سلام . از دوستان کسی اطلاع داره :
    متوسط زمان کلیرانس در سفارت ارمنستان چقدر هست؟
    قبل از اعلام کیس نامبر آیا کیس در سایت واشینگتن آپدیت میشه؟
    کسی از دوستان هست که تو نوامبر مصاحبه شده و کلیر شده باشه الان؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)