صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 19

موضوع: ایروان (ارمنستان) - کلیرنس ویزاهای غیرتحصیلی در سال 2019

پیش فرض ایروان (ارمنستان) - کلیرنس ویزاهای غیرتحصیلی در سال 2019

دوستان و همراهان گرامی،

لطفا از این موضوع برای بیان سوال ها و تجربه های خود در ارتباط با کلیرنس ویزاهای غیرتحصیلی (بازدید کنندگان، کار و ...) سفارت ایالات متحده در ایروان در سال 2019 استفاده کنید.
    برای مشاهده وضعیت کلیرنس ویزاهای غیرتحصیلی ایروان در سال 2018 به این موضوع مراجعه کنید.

به امید موفقیت تک تک شما عزیزان
    از پاسخ دادن به پیامهای خصوصی معذورم. به جای پست ها و پیام های تشکر از گزینه "+/- اضافه کردن به امتیاز کاربر" در زیر هر پیام استفاده نمایید.
    لینک دسترسی به مقررات فروم

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ایروان (ارمنستان) - کلیرنس ویزاهای غیرتحصیلی در سال 2019

با سلام - دوستان گرامی من بعد از تقریبا ۶ ماه که از تاریخ مصاحبم میگذشت ( مصاحبه در ایروان ارمنستان بود . کیس من هم برای گرین کارت هست ) و وضعیتم در حال refused بود دیروز یک ایمیل جدید برام اومد و ۷ تا سوال پرسیده بودن که باید جواب بدم و شامل آدرس محل سکونت و آی دی های فیس بوک و واتس آپ و .. و یکسری اطلاعات درباره محل کار و عنوان کار و از این دست سوال ها بود , خواستم بپرسم که اگه مشکلی پیش نیاد معمولا از این مرحله چقدر طول میکشه تا کلیر بشم ؟

Junior Member

سلام دوستان. مادر و پدر من امروز در ایروان مصاحبه ویزای توریستی داشتن. افیسر به مادرم گفته کلیرنس نمیخواد و میتونه پاسپورتشو بده برای صدور ویزا، ولی بابام کلیرنس خورده و باید منتظر یک ایمیل باشه از طرف سفارت که یکسری سوال رو جواب بده. چون مادر و پدر من با هم میخواستن بیان، مادر من گفتن که صبر میکنن و وقتی پدرم کلیر شدن دوتا پاسپورت رو با هم میدن برای صدور ویزا. حالا سوال های من اینه:

۱- سایت سفارت امریکا در ایروان ارمنستان چی هست که من کیس نامبر پدرمو چک کنم. (سایت واشنگتن رو میدونم)
    ۲- ما ایمیل لیست سوالها رو برای کیس پدرم دریافت کردیم، بعد از جواب دادن به ایمیل حدودا چقدر طول میکشه کلیرنس؟
    ۳- با اینکه افیسر گفته مادرم کلیرنس نمیخواد و ویزاش اوکی هست، ولی شماره دی اس ۱۶۰ مادرم در سایت واشنگتن ادمین پروسس نشون میده. این معنی ش چی هست؟

ممنون از راهنماییهاتون دوستان

نقل قول نوشته اصلی توسط الناز نمایش پست ها
    سلام دوستان. مادر و پدر من امروز در ایروان مصاحبه ویزای توریستی داشتن. افیسر به مادرم گفته کلیرنس نمیخواد و میتونه پاسپورتشو بده برای صدور ویزا، ولی بابام کلیرنس خورده و باید منتظر یک ایمیل باشه از طرف سفارت که یکسری سوال رو جواب بده. چون مادر و پدر من با هم میخواستن بیان، مادر من گفتن که صبر میکنن و وقتی پدرم کلیر شدن دوتا پاسپورت رو با هم میدن برای صدور ویزا. حالا سوال های من اینه:

۱- سایت سفارت امریکا در ایروان ارمنستان چی هست که من کیس نامبر پدرمو چک کنم. (سایت واشنگتن رو میدونم)
    ۲- ما ایمیل لیست سوالها رو برای کیس پدرم دریافت کردیم، بعد از جواب دادن به ایمیل حدودا چقدر طول میکشه کلیرنس؟
    ۳- با اینکه افیسر گفته مادرم کلیرنس نمیخواد و ویزاش اوکی هست، ولی شماره دی اس ۱۶۰ مادرم در سایت واشنگتن ادمین پروسس نشون میده. این معنی ش چی هست؟

https://am.usembassy.gov/visas/nonim...ation-numbers/
    تماس بگیرید با خود سفارت فکر کنم بهتر باشه تو این مورد.

Junior Member

با سلام و عرض تبریک برا ویزا مادرتون
    ۱سوالی ک برام پیش اومده اینکه مگه الان ب پدرومادر ویزا توریستی میدن؟
    مگه بن نیس؟
    ممنون میشم اگه شرایط خاصی بوده توضیح بدید ک ماهم از تجربیاتتون استفاده کنیم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط alipanah_f نمایش پست ها
    با سلام و عرض تبریک برا ویزا مادرتون
    ۱سوالی ک برام پیش اومده اینکه مگه الان ب پدرومادر ویزا توریستی میدن؟
    مگه بن نیس؟
    ممنون میشم اگه شرایط خاصی بوده توضیح بدید ک ماهم از تجربیاتتون استفاده کنیم.
    سلام. اگر پدر و مادر شما بعد از سپتامبر ۲۰۱۷ توریستی امریکا بوده باشن، احتمال اینکه در زمان تراول بن ویزای توریستی بهشون بدن هست. پدر و مادر من هم شامل همین تبصره هستن. به امید بهتر شدن شرایط رفت و امد

Junior Member

سلام
    با توجه به قانون منع ویزا و کیس شما من احتمال میدم پدر و مادر شما اقوام بسیار بسیار نزدیک در امریکا داشته باشن یا کیس پزشکی داشته باشند. و احتمالا مادر هم خانه دار هستند و مسن. درسته؟
    بعد از اینکه فرم پدر را ارسال کردید هیچ تاریخی برای تکمیل بررسیها در واشنگتن متصور نیست. میتونه از یک ماه باشه تا سال.... امیدوارم کوتاه باشه
    من پیشنهادم اینه اگر واقعا این سفر ضروریه، و مادر هم میتونه تکی سفر کنه حتما ویزاش را زودتر بگیره. در غیراینصورت باید منتظر بود.
    سایت سفارت هم تا زمان صدور ویزا، ادمین پروسسینگ را نشون میده

نقل قول نوشته اصلی توسط الناز نمایش پست ها

Junior Member

با سلام
    من همسر و دخترم سیتیزن آمریکا هستن. حدود ۵ ماه پیش برای گرین کارت آمریکا در ارمنستان مصاحبه شدم و ویور دریافت کردم. یک ماه بعد هم ایمیلی دریافت کردم مبنی بر فرستادن اطلاعات تکمیلی مانند آدرس و آی دی و... خواستم ببینم چقدر طول میکشه تا ویزام بیاد و ایا کسی کیس مشابه من داره؟ و از چه سایتی باید وضعیت خودم رو چک کنم؟

Junior Member

سلام. زمانش اصلا مشخص نیست. از یکی دو ماه تا بیشتر از یکی دو سال.
    برای چک کردن وضعیتتون سایت زیر هست:
    https://ceac.state.gov/
    اگر هر گونه کمکی به اطلاعات بیشتر باشه یا ویزاتون آماده باشه به شما ایمیل میزنن.
    سایت سفارت آمریکا در ارمنستان هم هست که بیاید ببینیدش
    https://am.usembassy.gov/visas/immig...sa-applicants/

پیروز باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط Mery123 نمایش پست ها
    با سلام
    من همسر و دخترم سیتیزن آمریکا هستن. حدود ۵ ماه پیش برای گرین کارت آمریکا در ارمنستان مصاحبه شدم و ویور دریافت کردم. یک ماه بعد هم ایمیلی دریافت کردم مبنی بر فرستادن اطلاعات تکمیلی مانند آدرس و آی دی و... خواستم ببینم چقدر طول میکشه تا ویزام بیاد و ایا کسی کیس مشابه من داره؟ و از چه سایتی باید وضعیت خودم رو چک کنم؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Mery123 نمایش پست ها
    با سلام
    سلام , کیس من هم برای گرین کارت هستش و حدود ۱۰ ماه پیش برای مصاحبه به ارمنستان رفتم و بعد از ۶ ماه از تاریخ مصاحبه هم وارد مرحله Administrative Processing شدم و الان هم تقریبا نزدیک به ۴ ماه هستش که منتظرم و هنوز خبر جدید نشده من برای چک کردن آخرین وضعیت خودم از سایتceac.state.gov و وارد کردن کیس نامبر استفاده میکنم

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)