صفحه 22 از 24 نخستنخست ... 12131415161718192021222324 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 211 تا 220 , از مجموع 236

موضوع: شانس پذیرش از دانشگاه‌های آمریکا 2019 (پست اول الزامی)

Member cheshideh86 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Materials Science and Engineering

پیش فرض پاسخ : شانس پذیرش از دانشگاه‌های آمریکا 2019 (پست اول الزامی)

نقل قول نوشته اصلی توسط masoud9676 نمایش پست ها
    ۱- دانشگاه لیسانس + رشته تحصیلی + معدل: دانشگاه آزاد معدل 17.78
    ۲- دانشگاه فوق لیسانس + رشته تحصیلی + معدل:دانشگاه دولتی شهید مدنی آذربایجان (عمران مهندسی زلزله) معدل 15.09
    ۳- نمره زبان (آیلتس/تافل) (به تفکیک مهارت‌ها): 7.5 آیلتس
    ۴-نمره (GRE (Verbal/Quantitative/Writing: امتحان ندادم
    ۵- تعداد مقالات داخلی و خارجی (ژورنال/کنفرانس) (قید کردن ISI بودن مقاله به ارزیابی بهتر کمک می کند): مقاله isi به عنوان نویسنده اول Q1 ایمپکت فکتور 2.4
    ۶- سابقه کار مرتبط و سایر نکات برجسته در رزومه (مانند اختراع/پروژه های تحقیقاتی و ...): ستاد بازسازی 6 ماه( زلزله ترکمنچای)
    ۷- دانشگاه/رشته/نیم سال/ نوع فاند (فول فاند یا سلف فاند) مدنظر برای پذیرش.: هر دانشگاه مجاز ولی فول فاند یا تقریبا فول فاند

به نظرتون امکان پذیره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟
    دوست عزیز با یک جی آر ای خوب (315 به بالا) شانس قابل قبولی دارید.

Junior Member

دانشگاه لیسانس + رشته تحصیلی + معدل: دانشگاه صنعتی اصفهان/ مهندسی شیمی (پلیمر)/15.15
    ۲- دانشگاه فوق لیسانس + رشته تحصیلی + معدل:دانشگاه اصفهان/ مهندسی شیمی0طراحی فرآیند/15.2
    ۳- نمره زبان (آیلتس/تافل) (به تفکیک مهارت‌ها): PTE78(معادل IETS 8)
    ۴-نمره (GRE (Verbal/Quantitative/Writing: هنوز آزمون ندادم
    ۵- تعداد مقالات داخلی و خارجی (ژورنال/کنفرانس) (قید کردن ISI بودن مقاله به ارزیابی بهتر کمک می کند):
    یک مقاله کنفرانس داخلی
    ۶- سابقه کار مرتبط و سایر نکات برجسته در رزومه (مانند اختراع/پروژه های تحقیقاتی و ...): 6 سال سابقه مرتبط با بیمه
    ۷- دانشگاه/رشته/نیم سال/ نوع فاند (فول فاند یا سلف فاند) مدنظر برای پذیرش.
    دانشگاه های آمریکا یا کانادا به صورت فول فاند

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط arimas1 نمایش پست ها
    دانشگاه لیسانس + رشته تحصیلی + معدل: دانشگاه صنعتی اصفهان/ مهندسی شیمی (پلیمر)/15.15
    ۲- دانشگاه فوق لیسانس + رشته تحصیلی + معدل:دانشگاه اصفهان/ مهندسی شیمی0طراحی فرآیند/15.2
    ۳- نمره زبان (آیلتس/تافل) (به تفکیک مهارت‌ها): PTE78(معادل IETS 8)
    ۴-نمره (GRE (Verbal/Quantitative/Writing: هنوز آزمون ندادم
    ۵- تعداد مقالات داخلی و خارجی (ژورنال/کنفرانس) (قید کردن ISI بودن مقاله به ارزیابی بهتر کمک می کند):
    یک مقاله کنفرانس داخلی
    ۶- سابقه کار مرتبط و سایر نکات برجسته در رزومه (مانند اختراع/پروژه های تحقیقاتی و ...): 6 سال سابقه مرتبط با بیمه
    دانشگاه های آمریکا یا کانادا به صورت فول فاند
    کم بودن معدل ارشد و همینطور نداشتن مقاله قدری رزومتون رو تحت تاثیر قرار داده ولی نمره زبان بالاتون پوئن مثبتتون هست. اگر بتونید جی آر ای خوبی بدست بیارید میتونید امیدوار به فول فاند باشید.
    موفق باشید

Junior Member turkoghli آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering_IAUT

۱- دانشگاه آزاد واحد تبریز مهندسی برق الکترونیک معدل 15.78
    ۲- دانشگاه فوق لیسانس دانشگاه تبریز مخابرات سیستم معدل 16
    ۳- نمره تافل 100 تخمینی از TPO برای شهریور برنامه ریزی کردم
    ۴- نمره GRE 320 تخمینی (بیشتر کتاب های لغت توصیه شده برای GRE رو حفظ هستم) برای آخر شهریور برنامه ریزی کردم
    ۵- تعداد مقالات داخلی و خارجی (ژورنال/کنفرانس) (قید کردن ISI بودن مقاله به ارزیابی بهتر کمک می کند)
    یک مقاله کنفرانس داخلی با نمایه IEEE
    یک مفاله ISI
    روی مقاله جدید هم در حال کار هستم.

۶- سابقه کار مرتبط و سایر نکات برجسته در رزومه (مانند اختراع/پروژه های تحقیقاتی و ...)
    فول فاند

با سلام،
    پیش پیش ممنون بخاطر راهنمایی هایتان
    می خواستم بدونم به نظرتان با این شرایط ایجاد شده و کرونا و ... کلا اصلا شانسی هست یا برای سال های آینده برنامه ریزی کنیم؟
    و اینکه اگر باشد به نظرتان بهترین زمان شروع مکاتبه با اساتید چه زمانی است؟
    و اینکه من دانشجوی سال آخر ارشد هستم مشکلی ایجاد نمی کند؟ 2 درس نظری و پایانامه باقی مانده.

نقل قول نوشته اصلی توسط turkoghli نمایش پست ها

۱- دانشگاه آزاد واحد تبریز مهندسی برق الکترونیک معدل 15.78
    ۲- دانشگاه فوق لیسانس دانشگاه تبریز مخابرات سیستم معدل 16
    ۳- نمره تافل 100 تخمینی از TPO برای شهریور برنامه ریزی کردم
    ۴- نمره GRE 320 تخمینی (بیشتر کتاب های لغت توصیه شده برای GRE رو حفظ هستم) برای آخر شهریور برنامه ریزی کردم
    ۵- تعداد مقالات داخلی و خارجی (ژورنال/کنفرانس) (قید کردن ISI بودن مقاله به ارزیابی بهتر کمک می کند)
    یک مقاله کنفرانس داخلی با نمایه IEEE
    یک مفاله ISI
    روی مقاله جدید هم در حال کار هستم.

۶- سابقه کار مرتبط و سایر نکات برجسته در رزومه (مانند اختراع/پروژه های تحقیقاتی و ...)
    فول فاند

با سلام،
    پیش پیش ممنون بخاطر راهنمایی هایتان
    می خواستم بدونم به نظرتان با این شرایط ایجاد شده و کرونا و ... کلا اصلا شانسی هست یا برای سال های آینده برنامه ریزی کنیم؟
    و اینکه اگر باشد به نظرتان بهترین زمان شروع مکاتبه با اساتید چه زمانی است؟
    و اینکه من دانشجوی سال آخر ارشد هستم مشکلی ایجاد نمی کند؟ 2 درس نظری و پایانامه باقی مانده.
    با سلام.شانس متوسطی مطمنا دارید. اگر هم بتوانید مقاله ای دیگه ارائه بدید که قاعدتا شانستون بالاتر هم میره. مقاله isiتون کدوم ژورنال بوده؟

Junior Member turkoghli آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering_IAUT

نقل قول نوشته اصلی توسط vahidtelecom نمایش پست ها
    با سلام.شانس متوسطی مطمنا دارید. اگر هم بتوانید مقاله ای دیگه ارائه بدید که قاعدتا شانستون بالاتر هم میره. مقاله isiتون کدوم ژورنال بوده؟
    ممنون
    IET Communications هست.
    میشود در مورد زمان مناسب ارسال ایمیل هم راهنمایی کنید؟ چون بر اساس اون می خوام زمان امتحان GRE رو برنامه ریزی کنم.
    و اینکه به نظرتان اینکه دانشجوی سال آخر هستم امتیاز مثبت محسوب می شود یا منفی؟ چون بالاخره تا سال بعد تعداد مقالات بیشتر می شود و ....

Junior Member

سلام دوستان
    معدل لیسانس 18.75
    معدل ارشد 19.52
    تافل 92
    جی آر ای 317
    مقاله 1 کنفرانسی داخلی در لیسانس و 1 مقاله آندر ریویو در Q1 در ارشد
    مهندسی عمران
    خواستم بدونم واسه دکتری تو آمریکا کدوم رنک دانشگاه ها رو مد نظر داشته باشم واسه فول فاند ؟

با سلام و احترام ممنون میشم پاسخ بدین
    ۱- دانشگاه لیسانس + رشته تحصیلی + معدل: دانشگاه رازی کرمانشاه+مهندسی برق الکترونیک+13.6
    ۲- دانشگاه فوق لیسانس + رشته تحصیلی + معدل: دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل+مهندسی پزشکی بیوالکتریک_14.02
    ۳- نمره زبان (آیلتس/تافل) (به تفکیک مهارت‌ها): هنوز ازمون ندادم ولی زبانم خوبه
    ۴- نمره (GRE (Verbal/Quantitative/Writing: هنوز ازمون ندادم
    ۵- تعداد مقالات داخلی و خارجی (ژورنال/کنفرانس) (قید کردن ISI بودن مقاله به ارزیابی بهتر کمک می کند): متاسفانه مقاله یا پژوهش قابل توجه ندارم
    ۶- سابقه کار مرتبط و سایر نکات برجسته در رزومه (مانند اختراع/پروژه های تحقیقاتی و ...):--
    ۷- دانشگاه/رشته/نیم سال/ نوع فاند (فول فاند یا سلف فاند) مدنظر برای پذیرش: ایا میتونم برای دکترا یا ارشد رشته خودم و یا ارشد mba از دانشگاه امریکا پذیرش و یا فاند بگیرم( اگه نمره gre بالایی بگیرم؟) ممنون میشم منو راهنمایی کنید اصلا شانسی هست؟؟

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط Spirit12 نمایش پست ها
    با سلام و احترام ممنون میشم پاسخ بدین
    ۱- دانشگاه لیسانس + رشته تحصیلی + معدل: دانشگاه رازی کرمانشاه+مهندسی برق الکترونیک+13.6
    ۲- دانشگاه فوق لیسانس + رشته تحصیلی + معدل: دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل+مهندسی پزشکی بیوالکتریک_14.02
    ۳- نمره زبان (آیلتس/تافل) (به تفکیک مهارت‌ها): هنوز ازمون ندادم ولی زبانم خوبه
    ۴- نمره (GRE (Verbal/Quantitative/Writing: هنوز ازمون ندادم
    ۵- تعداد مقالات داخلی و خارجی (ژورنال/کنفرانس) (قید کردن ISI بودن مقاله به ارزیابی بهتر کمک می کند): متاسفانه مقاله یا پژوهش قابل توجه ندارم
    ۶- سابقه کار مرتبط و سایر نکات برجسته در رزومه (مانند اختراع/پروژه های تحقیقاتی و ...):--
    ۷- دانشگاه/رشته/نیم سال/ نوع فاند (فول فاند یا سلف فاند) مدنظر برای پذیرش: ایا میتونم برای دکترا یا ارشد رشته خودم و یا ارشد mba از دانشگاه امریکا پذیرش و یا فاند بگیرم( اگه نمره gre بالایی بگیرم؟) ممنون میشم منو راهنمایی کنید اصلا شانسی هست؟؟
    دوست عزیز متاسفانه هیچ نکته مثبتی رزومتون نداره....معدلهاتون خیلی پایین هستند(مخصوصا ارشد). بعبارتی با این رزومه تحصیلی حتی پذیرش خالی هم شانس بسیار پایینی دارید.
    بنظرم باید رزومتون رو تقویت کنید. با اساتید شروع به همکاری کرده و مقاله ای کار کنید و زبانتون رو بشدت نمره رقابتی باید کسب کنید(تافل بالای 100 و جی ار ای بالای 320). اگر این دو مهم انجام شود میتونید شانسی داشته باشید.
    موفق باشید

Junior Member

۱- دانشگاه سراسری تبریز+ مهندسی عمران + 19.23
    ۲- دانشگاه کولتور استانبول + مهندسی سازه + 19.72
    ۳- نمره زبان: تافل 94
    ۴- نمره (4:GRE 317 (Verbal:150/Quantitative:167/Writing
    ۵- تعداد مقالات داخلی و خارجی : 1مقاله کنفرانسی در کارشناسی و 1 مقاله آندر ریویو Q1 در ارشد
    ۶- آشنایی با انواع نرم افزارهای مرتبط با رسته و توانایی کد نویسی با متلب و opensees
    ۷- هدف دانشگاه های آمریکا و کانادا و فول فاند
    میخوام بدونم چه رنک دانشگاه هایی معقول هست و شانس دارم و بیشتر تمرکز کنم روشون ؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)