نقل قول نوشته اصلی توسط mahyamk1992 نمایش پست ها

۱- دانشگاه لیسانس + رشته تحصیلی + معدل
مهندسی کامپیوتر نرم افزار دولتی روزانه تهران معدل 17.2 (3.6) دو سال آخر (3.91)
۲- دانشگاه فوق لیسانس + رشته تحصیلی + معدل
مهندسی کامپیوتر هوش مصنوعی دولتی روزانه تهران معدل 18.12 (3.89) هنوز تمام نشده
۳- نمره زبان (آیلتس/تافل) (به تفکیک مهارت‌ها)
Toefl
S 19
W 21
R 25
L 24

میدونم نمره ی خوبی نیستش ولی شهریور دو هفته فقط خوندم و آزمایشی دادم سطحم بسنجم. برای خرداد ازمون اصلی ثبت نام کردم. بیشتر وقت میگذارم تا حتما نمره بهتری کسب کنم.

۴- نمره (GRE (Verbal/Quantitative/Writing
هنوز نخوندم و متاسفانه تخمینی هم اصلا نمیتونم بزنم براش

۵- تعداد مقالات داخلی و خارجی (ژورنال/کنفرانس) (قید کردن ISI بودن مقاله به ارزیابی بهتر کمک می کند)

International conference IEEE accept
Irianan Journal Submit
International Journal ISI IF>2 تقریبا تموم شده و در حال سابمیت
International Journal ISI هنوز تمام نشده نگارشش و حدودا یک ماه دیگه سابمیت میشه

۶- سابقه کار مرتبط و سایر نکات برجسته در رزومه (مانند اختراع/پروژه های تحقیقاتی و ...)

3 ترم TA درس های مختلف بودم.
از نظر معدل رتبه ی برتر دانشکده در مقطع لیسانس بودم (10% اول)
نزدیک 10ماه سابقه کاری مرتبط

۷- دانشگاه/رشته/نیم سال/ نوع فاند (فول فاند یا سلف فاند) مدنظر برای پذیرش.
ممنون میشم جناب @Radian هم بهم بگید تا چه حد شانس دارم برای دانشگاه های زیر، مخصوصا دانشگاه های ایالت اریزونا. مرسی

computer science

آمریکا

فول فاند

اسپرینگ 2020 یا اگر نشد فال 2020

بینایی ماشین و لرنینگ

دانشگاه های مد نظر :

Arizona State University

University of Arizona

Texas Tech

Texas at Dallas

Northern Arizona University

Rensselaer Polytechnic Institute

Dartmouth

پاسخ های بالاتر خوندم. ببخشید کلا برای امریکا ویزا دانشجویی مگه داده نمیشه؟ چرا جناب رادیان فرمودید احتمال ویزا ضعیفه؟ بخاطر رشته و گرایش یا کلا هر رشته ای؟

با توجه به اینکه فصل اسپرینگ میخوام اپلای کنم مقالاتم در حد سابمیت یا داوری هست ممکنه جواب خوبی از اساتید نگیرم؟ صبر کنم برای فال 2020 اقدام کنم و خودمو خسته نکنم یا تلاش کنم؟

ممنون
از گرایش به گرایش فرق میکنه ولی گرایش مورد نظر شما سخت هست. شما میفنی در یک مسیری بالا پایین این ور اون ور کلی زمان حیفه که بعد بخواد بخاظر مسایل ثانویه وقت و هزینت هدر بشه.

در مورد دانشگاه ASU از نظر نمره ی TOEFL فقط مینیمم هارو باید داشته باشی. از نظر GRE هر چه بالاتر بهتر و شانستون بیشتر میشه.

در مورد فاندینگ هم RA استاد حرف اول و اخر رو میزنه و دانشکده (تا جاییکه من در جریان بودم) تصمیم گیرنده نیست. حتی در مورد TA ها هم این اساتید هستند که در 90% موارد تصمیم میگیرند. تعدادی هم کرسی رو دانشکده خودش میده که بعضا اونها رو رییس دپارتمان یا گروه برمیدره.

به نظر من شانستون برای این دانشگاه خوب هست و اگر از الاف شدن و سردرگمی هراسی ندارید حتما اقدام کنین.

دانشگاه Texas Tech و NAU که حیف شماست. UoA دانشگاه خوبی هست ولی هم جاش پرته همم موقعیت های صنعنی مثل ASU نداره ولی دانشگاه خوبی هست. اون دو مورد دیگه رو اطلاع ندارم متاسفانه.