صفحه 14 از 24 نخستنخست ... 4567891011121314151617181920212223 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 131 تا 140 , از مجموع 236

موضوع: شانس پذیرش از دانشگاه‌های آمریکا 2019 (پست اول الزامی)

Member cheshideh86 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Materials Science and Engineering

پیش فرض پاسخ : شانس پذیرش از دانشگاه‌های آمریکا 2019 (پست اول الزامی)

نقل قول نوشته اصلی توسط mirha نمایش پست ها
    با سلام
    1- لیسانس دانشگاه تبریز مهندسی عمران معدل 13.90
    2- ارشد دانشگاه استانبول معدل 18.30
    3- تافل 103
    4- GRE کوانت 165 وربال 155 رایتینگ 4
    5- مقاله یک مقاله چاپ شده Q1 در ارشد و یک کنفرانس داخلی در دوره لیسانس داشتم.
    6- رفرنس لتر های خوبی هم میتونم بگیرم از استاد های ارشدم
    خیلی ممنون میشم اگه راهنمایی کنین واسه کدوم رنج دانشگاه ها شانس اپلای فول فاند دارم. برای آمریکا و کانادا
    دوست عزیز من نظر خودمو میگم بقیه دوستان با تجربه هم نظر خواهند داد
    رزومه خوبی دارید و تنها ضعف رزومتون معدل کارشناسیتون هست که اونم با نمرات زبان خوبتون جبران شده. احتمال زیاد فول فاند خواهید شد. دانشگاههای خوب شانس پذیرش دارید (حدودای رنک 170 الی 300). به عنوان دوست بهتون پیشنهاد میکنم خودتون رو محدود به رنک دانشگاه و دانشگاههای خاصی نکنید و رنج بیشتری از دانشگاهها رو مد نظر قرار دهید. چون الان فاند ها به شدت رقابتی شده است.
    با اساتید شروع به مکاتبه کنید.
    امید که خبرهای خوبی به اشتراک بگذارید.
    موفق باشید

Junior Member

سلام دوستان ممنون میشم درمورد رزومه من نظر بدین و بگین که از چه رنک دانشگاه هایی(زمینه نوروساینس- نوروایمیجینگ) شانس پذیرش فول فاند دارم.
    معدل کارشناسی رادیولوژی 18.8
    معدل کارشناسی ارشد (بدون نمره پایان نامه) 18.13
    نمره تافل: 105( R29, L27,S24,W25)
    نمره GRE: فعلا ندارم.
    مقاله: در حال کار روی پروژه ارشدم هستم و ازش یک مقاله درمیاد.

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط blueman94 نمایش پست ها
    سلام دوستان ممنون میشم درمورد رزومه من نظر بدین و بگین که از چه رنک دانشگاه هایی(زمینه نوروساینس- نوروایمیجینگ) شانس پذیرش فول فاند دارم.
    معدل کارشناسی رادیولوژی 18.8
    معدل کارشناسی ارشد (بدون نمره پایان نامه) 18.13
    نمره تافل: 105( R29, L27,S24,W25)
    نمره GRE: فعلا ندارم.
    مقاله: در حال کار روی پروژه ارشدم هستم و ازش یک مقاله درمیاد.
    سلام. دوست عزیز من نظر شخصی خودمو میدم بقیه دوستان هم طبق تجاربشون نظراتشون رو لطف میکنند
    بدون دانستن نمره جی آر ای شما و نیز سرنوشت مقاله احتمالیتون نمیشه نظر دقیق داد. ولی با فرض اینکه نمره جی ار ای خوبی کسب کنید و اون یکی مقالتون هم اکسپت بشه شانس خوبی برای فول فاند شدن دارید.
    معدلهای خوبی دارید و ایضا نمره تافلتون. بنظرمن شما الان تمام انرژیت رو صرف کار بر روی پروژه برای دادن مقاله کن و همینطور آماده سازی برای جی ار ای. این نکته رو مد نظر داشته باشید که فاند در ایالات متحده رابطه تنگاتنگی با نمره زبان جی ار ای شما دارد.
    موفق باشید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط cheshideh86 نمایش پست ها
    سلام. دوست عزیز من نظر شخصی خودمو میدم بقیه دوستان هم طبق تجاربشون نظراتشون رو لطف میکنند
    بدون دانستن نمره جی آر ای شما و نیز سرنوشت مقاله احتمالیتون نمیشه نظر دقیق داد. ولی با فرض اینکه نمره جی ار ای خوبی کسب کنید و اون یکی مقالتون هم اکسپت بشه شانس خوبی برای فول فاند شدن دارید.
    معدلهای خوبی دارید و ایضا نمره تافلتون. بنظرمن شما الان تمام انرژیت رو صرف کار بر روی پروژه برای دادن مقاله کن و همینطور آماده سازی برای جی ار ای. این نکته رو مد نظر داشته باشید که فاند در ایالات متحده رابطه تنگاتنگی با نمره زبان جی ار ای شما دارد.
    موفق باشید
    ممنونم از شما... هدف گذاریم در جی آر ای نمره بالای 320 است، با این نمره بنظر شما در دانشگاه های با چه رنکی میتونم شانس داشته باشم؟

رشته و دانشگاه

ممنونم از شما... هدف گذاریم در جی آر ای نمره بالای 320 است، با این نمره بنظر شما در دانشگاه های با چه رنکی میتونم شانس داشته باشم؟
    خواهش میکنم.
    اگر بتوانید این نمره خوب را کسب فرمایید، دانشگاههایی با رنک 150 تا 250 شانس دارید مانند University of Maryland
    ولی من توصیه اکید میکنم خودتون رو محدود به رنک و یا دانشگاههاو یا کشورهای خاصی نکنید. الان پوزیشن ها بسیار رقابتی شده اند و در اپلای شانس هم دخیله. بودند دوستانی با رزومه های معمولی دانشگاههای رنک خوب پذیرش شده اند. شما تمام تخم مرغهاتو در یک سبد قرار نده و دانشگاههای زیادی رو بررسی کن.
    امید که خبرهای خوب پذیرشتون رو پست کنید
    موفق باشید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط cheshideh86 نمایش پست ها
    خواهش میکنم.
    اگر بتوانید این نمره خوب را کسب فرمایید، دانشگاههایی با رنک 150 تا 250 شانس دارید مانند University of Maryland
    ولی من توصیه اکید میکنم خودتون رو محدود به رنک و یا دانشگاههاو یا کشورهای خاصی نکنید. الان پوزیشن ها بسیار رقابتی شده اند و در اپلای شانس هم دخیله. بودند دوستانی با رزومه های معمولی دانشگاههای رنک خوب پذیرش شده اند. شما تمام تخم مرغهاتو در یک سبد قرار نده و دانشگاههای زیادی رو بررسی کن.
    امید که خبرهای خوب پذیرشتون رو پست کنید
    موفق باشید
    ممنونم ازتون... من فکر میکردم بتونم از دانشگاه های با رنک زیر 100 مثل وندربیلت پذیرش بگیرم. یک نفر رو هم از ایران میشناسم با رزومه ای مشابه (البته فک کنم مستقیم از کارشناسی به دکترا رفتن) (https://forum.thegradcafe.com/topic/...ent-1058525514) تونستن که پذیرش بگیرن از وندربیلت... البته یه سری تفاوتها در رزومه ایشون وجود داره... ممنون میشم بیشتر درمورد رزومه ایشون بگین که چه چیزی بنظرتون باعث شده ایشون پذیرش بگیرن تا من هم همچین کاری رو انجام بدم؟
    اطلاعات بیشتر از وضعیت خودم: من فیلدم در پایان نامه ارشد حوزه fMRI و نفر اول کارشناسیمون (از بین 36 نفر) و ارشد (بدون نمره تز) بودم.
    ویرایش توسط blueman94 : December 7th, 2019 در ساعت 09:45 PM

ApplyAbroad Veteran

ممنونم ازتون... من فکر میکردم بتونم از دانشگاه های با رنک زیر 100 مثل وندربیلت پذیرش بگیرم. یک نفر رو هم از ایران میشناسم با رزومه ای مشابه (البته فک کنم مستقیم از کارشناسی به دکترا رفتن) (https://forum.thegradcafe.com/topic/...ent-1058525514) تونستن که پذیرش بگیرن از وندربیلت... البته یه سری تفاوتها در رزومه ایشون وجود داره... ممنون میشم بیشتر درمورد رزومه ایشون بگین که چه چیزی بنظرتون باعث شده ایشون پذیرش بگیرن تا من هم همچین کاری رو انجام بدم؟
    قسمت های مهم رزومه هایلایت کردم:

Overall GPA: 18.35/20 (3.91/4.0 based on WES) معدل بالاتر از 3.8
    Position in Class: Ranked among TOP 3

GRE Scores (revised):
    Q: 159 (73%)
    V: 153 (61%)
    W: 4.0 (60%)

TOEFL Total: 110 (R:30 – L:28 – S:24 – W:28)در سال 2017 این نمره تافل کمتر بین اپلیکنت ها رایج بود.

Research Experience: Over Two years مرتبط و کافی به مدت دو سال

The role of superior colliculus and cholinergic nuclei of tegmentum in saccade target selection in primates (Macaques and Marmosets), under supervision of Dr. Ali Asadollahi
    Neurophysiology Lab, Medical University of Mashhad, Mashhad, IRAN, June 2015 - September 2016 (30 hours a week on average) نام آزمایشگاه
    Cardiovascular Effects of GABAergic system in pedunculopontine Tegmental nucleus, under supervision of Dr. Mohammad Naser Shafei مقاله مرتبط
    سوپروایزر دارای همکاری بین المللی

Any Miscellaneous Accomplishments that Might Help:
    My main recommender had a research position at STANFORD university for 8 years and is now a research member of neuroscience lab at the University of Texas Houston. بسیار مهم

Any Other Info That Shows Up On Your App and Might Matter:

Participated in a summer school Radboud University, Nijmegen, Netherlands بسیار مهم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط maxi1 نمایش پست ها
    قسمت های مهم رزومه هایلایت کردم:

Overall GPA: 18.35/20 (3.91/4.0 based on WES) معدل بالاتر از 3.8
    Position in Class: Ranked among TOP 3

GRE Scores (revised):
    Q: 159 (73%)
    V: 153 (61%)
    W: 4.0 (60%)

TOEFL Total: 110 (R:30 – L:28 – S:24 – W:28)در سال 2017 این نمره تافل کمتر بین اپلیکنت ها رایج بود.

Research Experience: Over Two years مرتبط و کافی به مدت دو سال

The role of superior colliculus and cholinergic nuclei of tegmentum in saccade target selection in primates (Macaques and Marmosets), under supervision of Dr. Ali Asadollahi
    Neurophysiology Lab, Medical University of Mashhad, Mashhad, IRAN, June 2015 - September 2016 (30 hours a week on average) نام آزمایشگاه
    Cardiovascular Effects of GABAergic system in pedunculopontine Tegmental nucleus, under supervision of Dr. Mohammad Naser Shafei مقاله مرتبط
    سوپروایزر دارای همکاری بین المللی

Any Miscellaneous Accomplishments that Might Help:
    My main recommender had a research position at STANFORD university for 8 years and is now a research member of neuroscience lab at the University of Texas Houston. بسیار مهم

Any Other Info That Shows Up On Your App and Might Matter:

Participated in a summer school Radboud University, Nijmegen, Netherlands بسیار مهم
    ممنونم ازتون...
    پس با حساب اینکه بنده هم دو سال روی پروژه ارشد کار کرده ام ( و 1 مقاله در آینده)... رزومه بنده با ایشون فقط فرقش در دوره ای است که در هلند گذراندن، توصیه نامه از استنفورد و 5 نمره بیشتر تافل؟ یعنی این سه این همه میتونن تفاوت ایجاد کنن؟

ApplyAbroad Superstar

دوست عزیز

یک توصیه نامه از استادی در این سطح از دانشگاهها خیلی درها را باز میکند. من اینرا با اطمینان و تاکید به شما عرض میکنم. وزن و شبکه ای که اساتید در دانشگاههای طراز اول دارند را دست کم نگیرید.

پایدار باشید

ممنونم ازتون...
    پس با حساب اینکه بنده هم دو سال روی پروژه ارشد کار کرده ام ( و 1 مقاله در آینده)... رزومه بنده با ایشون فقط فرقش در دوره ای است که در هلند گذراندن، توصیه نامه از استنفورد و 5 نمره بیشتر تافل؟ یعنی این سه این همه میتونن تفاوت ایجاد کنن؟

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

Senior Member Sha7ab آواتار ها

ممنونم ازتون...
    اینها اختلاف های خیلی مهمی هستن
    :Portgas D. Ace
    We have to live a life of no regrets

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)