صفحه 19 از 24 نخستنخست ... 9101112131415161718192021222324 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 181 تا 190 , از مجموع 236

موضوع: شانس پذیرش از دانشگاه‌های آمریکا 2019 (پست اول الزامی)

پیش فرض پاسخ : شانس پذیرش از دانشگاه‌های آمریکا 2019 (پست اول الزامی)

در تلاشم که یک GREخوب بپیرم
    ممنون از شما
    بعد از گرفتن GREحتما به شما بازگو میکنم
    ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Hamidreza_s نمایش پست ها
    سلام. شما با معدل فوق‌العاده خوب کارشناسیتون اگه بتونید بجای ارشد خوندن (حتی شریف) در دانشگاه‌‌های خوب آلمان تحصیل کنید مطمئنا شانس خیلی بالاتری برای ادامه تحصیل در مقطع دکترا هست. در دکترا فقط یک استاد هست که با شما ارتباط داره و مطمئنا دانشگاه‌های آلمان پل‌های ارتباطی خیلی بهتری نسبت به دانشگاه‌های ایران براتون ایجاد می‌کنن.

موفق باشید
    فقط اینو به یاد داشته باشین که منظور ایشون از فوق آلمان به دکترای آلمان هستش. و الی اگر هدفتون آمریکاست آلمان رفتن شانستون رو کمتر هم می کنه.
    اگر تونستین شریف قبول شین بسیار بهتره که همون جا ادامه بدین.

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط ali2551 نمایش پست ها
    فقط اینو به یاد داشته باشین که منظور ایشون از فوق آلمان به دکترای آلمان هستش. و الی اگر هدفتون آمریکاست آلمان رفتن شانستون رو کمتر هم می کنه.
    دوست عزیز بستگی داره کجا بخونین
    مثلا شما تکنیک مونیخ بخون با کله میری امریکا با یه جی ار ای خوب

متوجه منظورتون نشدم . یعنی اگه فوق رو المان بخونم شانسم برای دکترای امریکا کم میشه ؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط minaamin نمایش پست ها
    دوست عزیز بستگی داره کجا بخونین
    مثلا شما تکنیک مونیخ بخون با کله میری امریکا با یه جی ار ای خوب
    کسی که تکنیک مونیخ قبول می شه اصلا لازم نیست بره آلمان. می تونه از همون اول قبول شه یک سره بره آمریکا.
    مسلما کسی که می خواد بره آلمان در صورتی که ترجیحش آمریکاست دلیلش اینه که اونقدر خوب نبوده که آمریکا جای خوب قبولش کنن.
    در این صورت چون آلمان سواد ایرانیا رو پایینتر از سطحشون حساب می کنه. مسلما توی آلمان جای پایینتری نسبت به خود ایران گیرشون می آد.
    بسیاری از استادای آمریکایی دانشگاه های اسیایی رو بهتر از دانشگاه های اروپایی می شناسن و ترجیحشون هم اینه که از همونا بردارن.
    تنها استثنا توی این قضیه اینه که به نحوی شخص مورد نظر بتونه پاسپورت آلمانی کسب کنه. فقط در اون صورته که شانسش میره بالاتر.

Banned

کسی که تکنیک مونیخ قبول می شه اصلا لازم نیست بره آلمان. می تونه از همون اول قبول شه یک سره بره آمریکا.
    مسلما کسی که می خواد بره آلمان در صورتی که ترجیحش آمریکاست دلیلش اینه که اونقدر خوب نبوده که آمریکا جای خوب قبولش کنن.
    در این صورت چون آلمان سواد ایرانیا رو پایینتر از سطحشون حساب می کنه. مسلما توی آلمان جای پایینتری نسبت به خود ایران گیرشون می آد.
    بسیاری از استادای آمریکایی دانشگاه های اسیایی رو بهتر از دانشگاه های اروپایی می شناسن و ترجیحشون هم اینه که از همونا بردارن.
    تنها استثنا توی این قضیه اینه که به نحوی شخص مورد نظر بتونه پاسپورت آلمانی کسب کنه. فقط در اون صورته که شانسش میره بالاتر.
    ممکنه کسی بره المان دانشگاه خوبش درس بخونه ولی بعدا متوجه بشه برا اقامت خوب نیست بعد بره امریکا. در این صورت قطعا اساتید امریکایی تکنیک مونیح و دارمشتات و ماکس پلانک رو خیلی بهتر از بهترین دانشگاه ایران میشناسن
    این منظورم بود

درسته که کسی که میتونه بره تکنیک مونیخ بره امریکا هم میتونه بره ولی نه دانشکاه خوبش . دوم اینکه خب کسی بدش نمیاد فوق رو هم آمریکا بخونه ولی دانشگاه های امریکا فوق خیلی سخت فاند میدن تا دکترا ولی دانشگاه های المان برای فوق رایگانه .پس میشه با یه فوق از دانشگاه های خوب المان برای دکترای از دانشگاه های تاپ امریکا راحت تر اقدام کرد

سلام خدمت همه دوستان
    لطفا منو راهنمایی کنید که شانسی دارم یا نه
    لیسانس عمران معدل 14/46 و دو سال آخر 15/45
    ارشد ژئوتکنیک معدل 15/95 (یک سوال در ارتباط با معدل اینکه نمره پایان نامه هم باید گذاشت رو معدل یا نه چوت به ما هم به صورت کیفی میدن مثلا خیلی خوب و هم به صورت کمی یعنی نمره)
    سه مقاله ISI که همگی اسم اول هستم
    ایلتس 7
    جی آر ای 315
    با تشکر از راهنماییتون

با سلام خدمت دوستان عزیز واعضا با تجربه این گروه
    1- لیسانس دانشگاه دولتی در رشته معماری با معدل حدود 15
    2- فوق لیسانس دانشگاه ازاد در رشته معماری با معدلحدود 16
    3- نمره ایلتس 6.5
    4- رتبه یک کنکورسراسر ارشد
    5- 15 سال سابقه کار تخصصی مرتبط بارشته دانشگاهی
    برای پاییز2020 یا بهار 2021 دکترای میان رشته ای معماری و ماشین لرنینگ فول فاند ترجیحا در کالیفرنیا به دنبال انجام کار هستم
    ضمناگرین کارت امریکا دارم و مشکل ویزا ندارم
    دوستان عزیز لطفا منورا هنمایی کنید چه دانشگاه واقداماتی دنبال کنم.ارادتمند

Junior Member

سلام
    ممنون میشم شرایط من رو هم بررسی کنید و نظر بدید.برای دکتری میخوام اقدام کنم برای امریکا

-لیسانس معماری دانشگاه گیلان(سراسری) معدل۱۶.۶۴
    -ارشد معماری.علوم و تحقیقات. معدل ۱۸.۱۵
    -آیلتس هنوز ندادم اما مطمئنم 7 میگیرم اورال.هر اسکیل رو هم 7فرض کنید
    -مدرک Tesol دارم
    -به زبان آلمانی تا حدی مسلط هستم اما مدرکی ندارم
    -6 تا مقاله دارم که ۳ تا مجله و ۳ تا کنفرانس هست...مجله خاصی نیست متعلق به نظام مهندسی..
    - ده(۱۰) سال سابقه کار معماری دارم. ۵ سال با بیمه مرتبط
    دفتر طراحی خودم رو دارم و طرح های زیادی کار کردم..میتونم پورتفلیو خوبی تقریبا ببندم.
    چند تا مسابقه معماری هم شرکت کردم. داخلی و یکی بین المللی

میخوام فول فاند بگیرم...اگر اطلاع دارید بفرمایید کدوم دانشگاه ها شانس پذیرش دارم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)