صفحه 2 از 24 نخستنخست 123456789101112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 236

موضوع: شانس پذیرش از دانشگاه‌های آمریکا 2019 (پست اول الزامی)

ApplyAbroad Veteran
    Radian آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Arizona State University

پیش فرض پاسخ : شانس پذیرش از دانشگاه‌های آمریکا 2019 (پست اول الزامی)

نقل قول نوشته اصلی توسط mahyamk1992 نمایش پست ها

۱- دانشگاه لیسانس + رشته تحصیلی + معدل
    مهندسی کامپیوتر نرم افزار دولتی روزانه تهران معدل 17.2 (3.6) دو سال آخر (3.91)
    ۲- دانشگاه فوق لیسانس + رشته تحصیلی + معدل
    مهندسی کامپیوتر هوش مصنوعی دولتی روزانه تهران معدل 18.12 (3.89) هنوز تمام نشده
    ۳- نمره زبان (آیلتس/تافل) (به تفکیک مهارت‌ها)
    Toefl
    S 19
    W 21
    R 25
    L 24

میدونم نمره ی خوبی نیستش ولی شهریور دو هفته فقط خوندم و آزمایشی دادم سطحم بسنجم. برای خرداد ازمون اصلی ثبت نام کردم. بیشتر وقت میگذارم تا حتما نمره بهتری کسب کنم.

۴- نمره (GRE (Verbal/Quantitative/Writing
    هنوز نخوندم و متاسفانه تخمینی هم اصلا نمیتونم بزنم براش

۵- تعداد مقالات داخلی و خارجی (ژورنال/کنفرانس) (قید کردن ISI بودن مقاله به ارزیابی بهتر کمک می کند)

International conference IEEE accept
    Irianan Journal Submit
    International Journal ISI IF>2 تقریبا تموم شده و در حال سابمیت
    International Journal ISI هنوز تمام نشده نگارشش و حدودا یک ماه دیگه سابمیت میشه

۶- سابقه کار مرتبط و سایر نکات برجسته در رزومه (مانند اختراع/پروژه های تحقیقاتی و ...)

3 ترم TA درس های مختلف بودم.
    از نظر معدل رتبه ی برتر دانشکده در مقطع لیسانس بودم (10% اول)
    نزدیک 10ماه سابقه کاری مرتبط

۷- دانشگاه/رشته/نیم سال/ نوع فاند (فول فاند یا سلف فاند) مدنظر برای پذیرش.
    ممنون میشم جناب @Radian هم بهم بگید تا چه حد شانس دارم برای دانشگاه های زیر، مخصوصا دانشگاه های ایالت اریزونا. مرسی

computer science

آمریکا

فول فاند

اسپرینگ 2020 یا اگر نشد فال 2020

بینایی ماشین و لرنینگ

دانشگاه های مد نظر :

Arizona State University

University of Arizona

Texas Tech

Texas at Dallas

Northern Arizona University

Rensselaer Polytechnic Institute

Dartmouth

پاسخ های بالاتر خوندم. ببخشید کلا برای امریکا ویزا دانشجویی مگه داده نمیشه؟ چرا جناب رادیان فرمودید احتمال ویزا ضعیفه؟ بخاطر رشته و گرایش یا کلا هر رشته ای؟

با توجه به اینکه فصل اسپرینگ میخوام اپلای کنم مقالاتم در حد سابمیت یا داوری هست ممکنه جواب خوبی از اساتید نگیرم؟ صبر کنم برای فال 2020 اقدام کنم و خودمو خسته نکنم یا تلاش کنم؟

ممنون
    از گرایش به گرایش فرق میکنه ولی گرایش مورد نظر شما سخت هست. شما میفنی در یک مسیری بالا پایین این ور اون ور کلی زمان حیفه که بعد بخواد بخاظر مسایل ثانویه وقت و هزینت هدر بشه.

در مورد دانشگاه ASU از نظر نمره ی TOEFL فقط مینیمم هارو باید داشته باشی. از نظر GRE هر چه بالاتر بهتر و شانستون بیشتر میشه.

در مورد فاندینگ هم RA استاد حرف اول و اخر رو میزنه و دانشکده (تا جاییکه من در جریان بودم) تصمیم گیرنده نیست. حتی در مورد TA ها هم این اساتید هستند که در 90% موارد تصمیم میگیرند. تعدادی هم کرسی رو دانشکده خودش میده که بعضا اونها رو رییس دپارتمان یا گروه برمیدره.

به نظر من شانستون برای این دانشگاه خوب هست و اگر از الاف شدن و سردرگمی هراسی ندارید حتما اقدام کنین.

دانشگاه Texas Tech و NAU که حیف شماست. UoA دانشگاه خوبی هست ولی هم جاش پرته همم موقعیت های صنعنی مثل ASU نداره ولی دانشگاه خوبی هست. اون دو مورد دیگه رو اطلاع ندارم متاسفانه.
    Arizona State University / Alumnus, Class of 2015 / Materials Science & Solid State Electronics, PhD
    دریچه ای به زندگی در آمریکا : اینستاگرام

Member
    رشته و دانشگاه
    AzMIU

نقل قول نوشته اصلی توسط jd13 نمایش پست ها
    برای امریکا کلیات شرایطت احتمال زیاد سوال ایجاد میکنه مخصوصا با توجه به بازار کار رشته کارگردانی. تنها کاری که میشه کرد از این طرف اینه که از یک دانشگاه سطح بالا پذیرش بگیری ولی به هر حال احتمال ردی زیاده. اگر خرج و زحمتش مهم نیست امتحان کن فوقش نشد میری جای دیگه.
    خب مسلما با این شرایط خرجش مشکله اما به نظر من به ریسک امتحان کردنش میارزه اما مسئله ای که هست اگه آمریکا ریجکت کنه ویزارو ممکنه شانس ریجکت کردن کانادا رو هم ببره بالا؟ یا ربطی به هم ندارن؟

ApplyAbroad Veteran
    Radian آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Arizona State University

نقل قول نوشته اصلی توسط Ramtin_Hide نمایش پست ها
    خب مسلما با این شرایط خرجش مشکله اما به نظر من به ریسک امتحان کردنش میارزه اما مسئله ای که هست اگه آمریکا ریجکت کنه ویزارو ممکنه شانس ریجکت کردن کانادا رو هم ببره بالا؟ یا ربطی به هم ندارن؟
    بلی ریجکت یکی شانس دیگری رو کاهش میده یا پروسش رو به تاخیر میندازه.
    Arizona State University / Alumnus, Class of 2015 / Materials Science & Solid State Electronics, PhD
    دریچه ای به زندگی در آمریکا : اینستاگرام

سلام دوستان

یه سوال داشتم

من لیسانس عمران از دانشگاه ازاد دارم با معدل 14.48

ارشد از دانشگاه دولتی گرایش ژئوتکنیک با معدل 15.2

2 تا مقاله isi دارم یکی هم در حال انجام کاراشم

زبان ندارم ولی با فرض ایلتس 7

ایا شانسی برای پذیرش دکتری با فاند دارم؟

ممنون از راهنمایی ها

سلام،

1- لیسانس: مهندسی کامپیوتر امیرکبیر معدل 14.71 دوسال آخر 15.5 سال آخر 17.5
    2- فوق لیسانس: ارشد مدیریت مالی مجازی دانشگاه تهران معدل 18.7 - شاگرد دوم بین 20 نفر در کلاس (بین لیسانس و ارشد حدود 10 سال گپ هست. ارشد رو همین ترم تموم کردم)
    3- TOEFL: تخمینی 110-115 (یکبار تافل 110 داشتم ولی expire شده و دوباره میدم)
    4- GRE: تخمینم از 320 به بالاست (مشکل خاصی در آوردن نمره خوب ندارم)
    GRE Subject Math: برای جبران معدل کم لیسانس قصد دادن سابجکت ریاضی دارم (از اونجایی که ریاضی در فاینانس بسیار مهم است) - تخمین پرسنتایل 80% به بالا
    5- مقالات: قصد انجام یک مقاله در سال آتی (قبل از اقدام) رو دارم
    6-
    CFA Level 1 cert.
    6 سال سابقه کار در شرکت مخابراتی معروف بین المللی
    سابقه کار مدبریت مالی
    7- برای دکترای فاینانس آمریکا یا کانادا یا انگلیس - فول فاند
    برای چه دانشگاه ها/رتبه هایی شانس دارم؟

Junior Member

سلام دوستان . شرایط و برنامه های من به صورت زیر هست . ممنون می شم راهنمایی کنین و از نظراتتون استفاده کنم:
    ۱ -
    لیسانس : مهندسی کامپیوتر و الکترونیک به زبان انگیلیسی. کشور آلمان شهر هامبورگ . معدل در سیستم آمریکایی B. مشکلی که تو این بخش به نظرم می رسه : لیسانس 7 ترمه بود. 6 ترم درس و یک ترم کار آموزی در صنعت.
    ۲-
    فوق لیسانس: سیستم های هوشمند و رباتیک. کشور آلمان شهر هامبورگ. دانشگاه رسمی هامبورگ. معدل در سیستم آمریکایی تا الان بدون تز -A . سعی می کنم با تز خوب به A برسونمش. فوق لیسانس 2 ساله بوده و با 120واحد فکر نمی کنم مشکلی ازنظر آکادمیک داشته باشم.
    ۳-
    زبان : تو 6 ماه آینده تافل امتحان می دم و مطمعنن حداقل ۹۰ . حتی رو ۱۰۰ هم می تونم حساب کنم.
    ۴-
    GRE هم حتما امتحان خواهم داد . ولی نمی دونم چه نمره ای می آرم. با سیستمش آشنایی ندارم اصلا.
    ۵ -
    متاسفانه مقاله "رسمی" ندارم. ولی مقالاتی که باید به عنوان homework تو بعضی از درس ها می نوشتیم رو می تونم درصورت نیاز برای اثبات قدرت مقاله نویسی و ریسرچ نشون بدم. اکثرا بالغ بر ۶ صفحه بودن و فرمت و استاندارد مقالات رسمی باید توشون رعایت می شد.
    ۶ -
    سال سابقه ی کار تمام وقت در شرکت های آلمانی به عنوان software developer و software engineer
    هدف:
    گرفتن پذیرش همراه با فاند در مقطع دکترا از یک دانشگاه آمریکایی در فیلدهای مربوط به software dev/engineering, e-commerce, data scicence مکان و رتبه ی دانشگاه اصلا برام مهم نیس.فقط اینکه مقداری فاند بگیرم که بتونم اونجا یه زندگی دانشجویی رو بگذرونم.
    سوالات:
    ۱- چه دانشگاهایی رو پیشنهاد می کنید؟ مثلا اینکه دانشگاه تو آلاسکا باشه شانس من به خاطر کم بودن تعداد applicant بالاتر می ره ؟
    ۲-
    وضعیت صدور ویزای دانشجویی چطوره؟ من سفارت آمریکا تو فرانکفورت باید برم. ولی پاسپورت ایرانی دارم. نه آلمانی.

نقل قول نوشته اصلی توسط DevDanHH نمایش پست ها
    سلام دوستان . شرایط و برنامه های من به صورت زیر هست . ممنون می شم راهنمایی کنین و از نظراتتون استفاده کنم:
    ۱ -
    لیسانس : مهندسی کامپیوتر و الکترونیک به زبان انگیلیسی. کشور آلمان شهر هامبورگ . معدل در سیستم آمریکایی B. مشکلی که تو این بخش به نظرم می رسه : لیسانس 7 ترمه بود. 6 ترم درس و یک ترم کار آموزی در صنعت.
    ۲-
    فوق لیسانس: سیستم های هوشمند و رباتیک. کشور آلمان شهر هامبورگ. دانشگاه رسمی هامبورگ. معدل در سیستم آمریکایی تا الان بدون تز -A . سعی می کنم با تز خوب به A برسونمش. فوق لیسانس 2 ساله بوده و با 120واحد فکر نمی کنم مشکلی ازنظر آکادمیک داشته باشم.
    ۳-
    زبان : تو 6 ماه آینده تافل امتحان می دم و مطمعنن حداقل ۹۰ . حتی رو ۱۰۰ هم می تونم حساب کنم.
    ۴-
    GRE هم حتما امتحان خواهم داد . ولی نمی دونم چه نمره ای می آرم. با سیستمش آشنایی ندارم اصلا.
    ۵ -
    متاسفانه مقاله "رسمی" ندارم. ولی مقالاتی که باید به عنوان homework تو بعضی از درس ها می نوشتیم رو می تونم درصورت نیاز برای اثبات قدرت مقاله نویسی و ریسرچ نشون بدم. اکثرا بالغ بر ۶ صفحه بودن و فرمت و استاندارد مقالات رسمی باید توشون رعایت می شد.
    ۶ -
    سال سابقه ی کار تمام وقت در شرکت های آلمانی به عنوان software developer و software engineer
    هدف:
    گرفتن پذیرش همراه با فاند در مقطع دکترا از یک دانشگاه آمریکایی در فیلدهای مربوط به software dev/engineering, e-commerce, data scicence مکان و رتبه ی دانشگاه اصلا برام مهم نیس.فقط اینکه مقداری فاند بگیرم که بتونم اونجا یه زندگی دانشجویی رو بگذرونم.
    سوالات:
    ۱- چه دانشگاهایی رو پیشنهاد می کنید؟ مثلا اینکه دانشگاه تو آلاسکا باشه شانس من به خاطر کم بودن تعداد applicant بالاتر می ره ؟
    ۲-
    وضعیت صدور ویزای دانشجویی چطوره؟ من سفارت آمریکا تو فرانکفورت باید برم. ولی پاسپورت ایرانی دارم. نه آلمانی.

سعی کنین از تز تون مقاله در بیارین- و با یک GRE متوسط به بالا شانس پذیرش فول فاند دارین.

موفق باشید.

سلام به همه دوستان

1- لیسانس: مؤسسه آموزش عالی بصیر آبیک - رشته: نرم افزار - معدل: 17.75
    2- ارشد: مؤسسه آموزش عالی بصیر آبیک - رشته نرم افزار - معدل: در حال تحصیل ولی حدودی 18
    هم لیسانس و هم ارشد ترم اولشون باعث شده که معدلم پایین بیاد، مشروط نشدم ولی معدل پایین بود بجز ترم اول، ترم های بعدش معدلم حدود 19.5 بود.
    3- آزمون ایلتس هنوز شرکت نکردم ولی احتمالا بالای 7 میگیرم.
    4- مقالات: در حال انجام روی پایان نامه ای که به گفته استاد راهنما حداقل 2 تا مقاله ISI میشه ازش در آورد.
    5- سابقه کار: 2 سال سابقه کار مرتبط به رشته - حوزه IT
    6- دانشگاه خاصی مد نظرم نیست ولی میخوام فاند خوبی داشته باشه و یا بخش بیشتر شهریه رو تامین کنه یا حداقل شهریه خیلی زیادی نداشته باشه و ترجیحا تو ایالت کالیفرنیا باشه.
    روی داده کاوی کار میکنم و میتونم برای فاند بصورت RA هم پژوهش کنم.

پیشاپیش از تمامی دوستان تشکر میکنم.

با سلام

1- پیام نور، مهندسی صنایع، 14/54
    2- صنعتی ارومیه، مهندسی صنایع، 18/50
    3- آزمون آیلتس ندادم ولی در حدود 6/5 یا 7
    4- ---
    5- مقاله ISI دوتا که یکیش تحت داوری هستش. سه مقاله داخلی که دوتا علمی پژوهشی هستش یکیش کنفرانسی
    6- دو تا پروژه تحقیقاتی دارم تو شرکتی که دارم کار میکنم. در مورد رشته خودم
    با سپاس

Junior Member sia_1991 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    رباتیک

سلام
    سن 28
    ۱- دانشگاه لیسانس + رشته تحصیلی + معدل---> دانشگاه صنعتی قوچان رشته رباتیک معدل 15.15
    ۲- دانشگاه فوق لیسانس + رشته تحصیلی + معدل--> برای ارشد میخوام پذیرش بگیرم در رشته هوافضا
    ۳- نمره زبان (آیلتس/تافل) (به تفکیک مهارت‌ها)--> هنور امتحان ندادم ولی در حد قابل قبول در نظر بگیریم
    ۴- نمره (GRE (Verbal/Quantitative/Writing--> هنور امتحان ندادم ولی در حد قابل قبول در نظر بگیریم
    ۵- تعداد مقالات داخلی و خارجی--> مقاله ندارم
    ۶- سابقه کار مرتبط و سایر نکات برجسته در رزومه (مانند اختراع/پروژه های تحقیقاتی و ...)--> تنها رزومم طراحی و ساخت هواپیما سرنشین داره (تک سرنشین) که حاصل 6 سال تلاشمه و همچنین نرم افزار های تخصصی رشته هوافضا ولی به گفته اساتید مراحل طراحی و ساخت پتانسیل مقاله شدن دارن و قراره ثبت اختراع هم بشه. توصیه نامه دارم، در طول تحصیل حتی یک واحد افتاده نداشتم.
    ۷- دانشگاه/رشته/نیم سال/ نوع فاند (فول فاند یا سلف فاند) مدنظر برای پذیرش.--> Georgia Institute of Technology <--مخصوصا این
    University of Michigan-Ann Arbor
    California Institute of Technology
    Purdue University - West Lafayette
    The University of Texas at Austin
    در کل همه دانشگاه های معتبر در رشته هوافضا
    فاند کامل و نیمه
    ویرایش توسط sia_1991 : February 10th, 2019 در ساعت 12:49 AM

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)