نمایش نتایج: از شماره 1 تا 9 , از مجموع 9

موضوع: شرکتهای مخابراتی اروپا

پیش فرض شرکتهای مخابراتی اروپا

با عرض سلام، هر چی گشتم تاپیکی که در مورد انواع شرکتهای مخابراتی اروپا (تلفن ثابت یا موبایل) بحث کنه ندیدم واسه همین این تاپیک را ایجاد کردم تا بچه هایی که در این زمینه تجربه ای دارن در خدمت بنده و دوستان دیگر هم بزارن. برای شروع، تا اونجایی که من می دونم تو اروپا دو تا شرکت بزرگ T Mobile و Vodafon خدمات شبکه موبایل ارائه میکنن. از دوستان کسی اطلاع داره معایب و محاسن این شرکت ها چیه و کدوم یکی گوشی های بهتری می ده؟ ضمنا اگه شرکتهای دیگه هم هستن، ممنون می شم معرفی کنید.

ApplyAbroad Hero samanjan آواتار ها

پیش فرض پاسخ : شرکتهای مخابراتی اروپا

هر دوشون خوبه این دوتا تو خدمات و هزینه ها فرق دارد

مثل ایران که چندتا اپراتور داریم که هر کدام هزینه خاص خود را دارد ایرانسل و همراه اول

ببین بیشتر بستگی دارد از کدام کشور اروپایی درخواست کنی که هزینه متفاوت است
    اینا خودشان موبایل های معمولی بر می دارند کد می گذارند که فقط خود شرکت با اون سیم کارت شرکت خودش کار کنه

تو انگلیس orange خیلی طرفدار در ولس سایر کشورها را نمی دانم

اگر خواستی برو سایت خودش مثلا

www.orange.co.uk/

بازم میگم بستگی دارد بخواهی از چه خدماتی استفاده کنی

مرسی سامان جان، اخه بعضی اطلاعات هست که از سایتها معمولا نمیشه درآورد، مثلا یکی به من میگفت اگه از vodafone استفاده کنی واسه ایران پول کمتر میندازه ولی امکاناتش کمتره و T mobile برعکسه. حالا شما و دوستایی که تجربه استفاده از موبایل تو اروپا رو دارن کدوم شرکتو پیشنهاد میکنین؟

ApplyAbroad Hero samanjan آواتار ها

بستگی دارد اگر میخواهی با ایران صحبت کنی اصلا پیشنهاد نمیشه از موبایل استفاده کنی.

مگر اینکه از کارت های تلفن بین الملی که تو ایران هم هست در انگلیس هم هست هم هزینه کمتری دارد و هم بیشتر می توانی صحبت کنی مثلا از 5 پوند شروع میشه به بالا

نقل قول نوشته اصلی توسط samanjan نمایش پست ها
    بستگی دارد اگر میخواهی با ایران صحبت کنی اصلا پیشنهاد نمیشه از موبایل استفاده کنی.

مگر اینکه از کارت های تلفن بین الملی که تو ایران هم هست در انگلیس هم هست هم هزینه کمتری دارد و هم بیشتر می توانی صحبت کنی مثلا از 5 پوند شروع میشه به بالا
    ببینم هزینه اینترنتشون چی؟ مثل ایران بالاست یا مقرون به صرفه هست ؟

من جوابمو خودمو با پرس و جو تو اروپا پیدا کردم و اینجا قرار میدم شاید به درد بقیه دوستان بخوره. تو اروپا کلا دو نوع سیستم موبایل وجود داره (مثل ایران) یکی prepaid و یکی دیگه Abnnement. حالا اگه prepaid استفاده کنین در حد 10-15 یورو سیم کارتش در میاد ولی معمولا نه گوشی بهتون میدن و ضمنا هزینه اینترنت و مکالمش خیلی بالاست و کلا بدرد کسی می خوره که موقتا اینجاست و برای تماسهای ضروری موبایل لازم داره.
    نوع دیگش Abonement هست که معمولا یه هزینه اولیه داره و یه هزینه ماهانه تا یک سال یا دو سال که حسنش اینه که یه گوشی روش میدن و اینترنتش مجانیه و تا یه مقدار مکالمه و پیام کوتاهش هم مجانیه که بسته به نوع گوشی و میزان مکالمه رایگان و پیام کوتاه رایگان هزینه اولیه و ماهیانه متفاوتی داره و برای کسی که مدت زیاد می خواد تو اروپا زندگی کنه گزینه بهتریه.
    حالا باز از دوستان اگه تجربه ای در این زمینه دارن ممنون می شم در اختیار من و بقیه قرار بدن.

Member mehdinus آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Architecture

سلام
    من يه سيم كارت ميخوام كه هم تو آلمان هم فرانسه،پرتقال،اتريش،اسپان يا،استوني،لهستان بتونم استفاده كنم البته با كمترين نرخ مكالمه و SMS ، نميدونم سيم كارتاي اونجام رومينگ بايد كرد يا داستانش چيه؟
    البته چون اولين مقصد آلمانه بايد از آلمان بخرم.
    لطفا كسايي كه اطلاع دارن راهنمايي كنن، ممنون
    The mother art is architecture. Without an architecture of our own we have no soul of our own civilization

Junior Member

من از تلفن ثابت آلمان خبر دارم.
    اونجا ودافون یه هزینه سالانه میگیره. میتونی 1 کشور را براش معرفی کنی که هزینه بین المللش خیلی تخفیف داره.
    بین شهری هم که کلا رایگانه.
    ولی تماس به موبایل سرسام آوره!

Member mehdinus آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Architecture

ممنون ولي من منظورم موبايل بود.
    من توي يه جوينت پوگرم قبول شدو كه هر دو ماه توي اون كشورهاييه كه بالا اسم بردم(هم تو آلمان هم فرانسه،پرتقال،اتريش،اسپان يا،استوني،لهستان). لطفا كسايي كه اطلاع دارن كمك كنن از چه كمپاني سيم كارت بگيرم.
    ممنون
    The mother art is architecture. Without an architecture of our own we have no soul of our own civilization

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)