نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 , از مجموع 5

موضوع: خودداری DHL از ارسال بسته (نامه‌ی پذیرش) به ایران به بهانه‌ی تحریم‌ها

Member
    رشته و دانشگاه
    Computer science, Trinity College Dublin

Angry خودداری DHL از ارسال بسته (نامه‌ی پذیرش) به ایران به بهانه‌ی تحریم‌ها

این موضوع برای چندمین بار برای اساتید ما در ایرلند پیش آمده اخیراً که تمامی شرکت‌های پست اعم از دولتی و خصوصی در کشور ایرلند از فرستادن یک برگ نامه‌ی پذیرش به ایران هم خود‌داری می کنند و بهانه‌شون تحریم‌هاست. آیا دوستان دیگر در بقیه‌ی اروپا با این مشکل روبرو شده اند یا خیر؟

ApplyAbroad Veteran

پیش فرض پاسخ : خودداری DHL از ارسال بسته (نامه‌ی پذیرش) به ایران به بهانه‌ی تحریم‌ها

نقل قول نوشته اصلی توسط sheikheshahr نمایش پست ها
    این موضوع برای چندمین بار برای اساتید ما در ایرلند پیش آمده اخیراً که تمامی شرکت‌های پست اعم از دولتی و خصوصی در کشور ایرلند از فرستادن یک برگ نامه‌ی پذیرش به ایران هم خود‌داری می کنند و بهانه‌شون تحریم‌هاست. آیا دوستان دیگر در بقیه‌ی اروپا با این مشکل روبرو شده اند یا خیر؟
    سلام
    بله به علت بازگشت تحریم ها. البته من فقط dhl مطلع هستم.
    موفق باشید

پیش فرض پاسخ : خودداری DHL از ارسال بسته (نامه‌ی پذیرش) به ایران به بهانه‌ی تحریم‌ها

دوستان عموی من توی کار لیفتراک هست توی تهران. شرکت DHL داره از ایران میره. چند وقت پیش به عموی من زنگ زدن بیان لیفت تراکهای شرکت DHL حوزه تهران رو قیمت گذاری کنن مزایده گذاشتن. دارن همه وسایل رو میفروشن میرن. شعبه های کرمان و شیراز هم این هفته بود که عموی من رفت واسه تفکیک و ارزیابی قیمت. گفتم در جریان باشید که DHL به دلیل تحریم ها از ایران رفففففففت
    هیچ آخرتی وجود نداره. در سراسر تاریخ حکومت ها با ابزاری به نام پرستش خدا بر مردم سواری کرده اند. بهشت و جهنم شما همین دنیا هست.

Junior Member

امروز از طریق DHL تهران (وزرا) خواستم ریزنمرات رو پست کنم برای دانشگاه در کانادا
    طبق اعلام این شرکت ، کلیه مدارک در گمرک دبی با مبدا ایران ، مهر و موم باز میشه و مدارک بررسی میشه (به بهانه تحریم)
    و با این شرایط ریزنمرات مهر و موم شده از درجه اعتبار ساقط میشه

باید چکار کنم الان؟
    از طریق چه شرکتی میشه اقدام کرد که این اتفاق نیفته؟

ApplyAbroad Superstar

سلام دوست عزیز

از شرکت آرامکس سوال کرده اید؟ ما برای اروپا تا سال پیش چندین بار -یعنی متعدد- از آنها استفاده کردیم خوب بودند هم به لحاظ قیمت هم سرعت. مشکل فقط کمی پرسنل شرکت بودند که برای تحویل می آیند که انهم برای ما قابل اغماض بود.

موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط shakna66 نمایش پست ها
    امروز از طریق DHL تهران (وزرا) خواستم ریزنمرات رو پست کنم برای دانشگاه در کانادا
    طبق اعلام این شرکت ، کلیه مدارک در گمرک دبی با مبدا ایران ، مهر و موم باز میشه و مدارک بررسی میشه (به بهانه تحریم)
    و با این شرایط ریزنمرات مهر و موم شده از درجه اعتبار ساقط میشه

باید چکار کنم الان؟
    از طریق چه شرکتی میشه اقدام کرد که این اتفاق نیفته؟

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)