نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 , از مجموع 3

موضوع: برای یک فرد ۳۰ ساله در حال حاضر اول برای تحصیل مهاجرت کنم یا اینکه هرچه دارم بفروشم و برای سرمایه گذاری بعد از اان تحصیل ؟؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    حقوق بین الملل

پیش فرض برای یک فرد ۳۰ ساله در حال حاضر اول برای تحصیل مهاجرت کنم یا اینکه هرچه دارم بفروشم و برای سرمایه گذاری بعد از اان تحصیل ؟؟

سلام به همگی هم قطاران گرامی

من خانمی ۳۰ ساله هستم که خیلی دغدغه مهاجرت رو دارم مقطع ارشد هستم و برای دکترا میخوام اقدام کنم ...

با بعضی از موسسات که تماس گرفتم گفتن باید از اول ارشد اونجا رو بگیری که بورسیه دکترات راحتتر بشه ولی من ترجیح میدم توی این یکسال زبان و رزومه ام رو تقویت کنم و از اول واسه دکترا برم

حالا باتوجه به شما که خارج تشریف دارید ایا حرف من درسته ؟ یا باید از اول ارشد بگیرم؟

یه راه دیگه هم که هست اینه که با کلی قرض و فروش و اینا سرمایه ای نه زیاد بلکه در حد ۵۰۰ میلیون جمع کنم ایا بهتره که باهاش دنبال اقامت هرچند از کشورهای دست چندم باشم و بعد از ان برای تحصیل به کشورهای مطرح برم ؟ یا اینکه راه دیگه ای مد نظرتونه؟

با توجه به اینکه سنم زیاد جای مانور نداره نمیخوام راهم رو اشتباه برم

شدیدا ممنونم از کسانی که کمکم میکنن و با ارزوی موفقیت برای همگی 💝🌹

پیش فرض پاسخ : برای یک فرد ۳۰ ساله در حال حاضر اول برای تحصیل مهاجرت کنم یا اینکه هرچه دارم بفروشم و برای سرمایه گذاری بعد از اان تحصیل ؟؟

لطفا صندوق پیامتان را چک کنید.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : برای یک فرد ۳۰ ساله در حال حاضر اول برای تحصیل مهاجرت کنم یا اینکه هرچه دارم بفروشم و برای سرمایه گذاری بعد از اان تحصیل ؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Starintlaw نمایش پست ها
    سلام به همگی هم قطاران گرامی

من خانمی ۳۰ ساله هستم که خیلی دغدغه مهاجرت رو دارم مقطع ارشد هستم و برای دکترا میخوام اقدام کنم ...

با بعضی از موسسات که تماس گرفتم گفتن باید از اول ارشد اونجا رو بگیری که بورسیه دکترات راحتتر بشه ولی من ترجیح میدم توی این یکسال زبان و رزومه ام رو تقویت کنم و از اول واسه دکترا برم

حالا باتوجه به شما که خارج تشریف دارید ایا حرف من درسته ؟ یا باید از اول ارشد بگیرم؟

یه راه دیگه هم که هست اینه که با کلی قرض و فروش و اینا سرمایه ای نه زیاد بلکه در حد ۵۰۰ میلیون جمع کنم ایا بهتره که باهاش دنبال اقامت هرچند از کشورهای دست چندم باشم و بعد از ان برای تحصیل به کشورهای مطرح برم ؟ یا اینکه راه دیگه ای مد نظرتونه؟

با توجه به اینکه سنم زیاد جای مانور نداره نمیخوام راهم رو اشتباه برم

شدیدا ممنونم از کسانی که کمکم میکنن و با ارزوی موفقیت برای همگی ������������
    من اكيدا توصيه ميكنم كاري به دفتراي مهاجرتي و اژانس ها نداشته باشيد، نميگم اين موسسات خوب نيستن يا نظرات خوبي ندارن ولي در وحله ي اول ايده ي اصلي شما رو از زندگي ميگيرن. يعني شايد خودتون بهتر بدونيد كه ميخواييد در اينده چه كار كنيد و چه تواني داريد، ولي اونا با توجه به كار خودشون شما رو توي مسيري قرار ميدن كه خودشون بلدن يا ميخوان. تصميم اول رو خودتون بگيريد و اگر در ادامه دادنش جايي مشكل داشتيد از اونا يا افراد با تجربه كمك بگيريد و هرگززز كاراي ادامه تحصيل يا مهاجرتتون رو بصورت كامل دست كسي نسپاريد، چون اين مسير رو خودتون ميتونيد بريد و هيچ كس در قبال شما به اندازه ي خودتون مطلع و دلسوز نيست. اين از اين.

اما اگر بين ارشد و دكترا و مهاجرت نميتونيد انتخاب كنيد، بهترين حالت به نظر من اينه كه بتونيد يه پوزيشن دكترا كه كار محسوب ميشه يا دكترايي كه فاند داشته باشه بگيريد. اينجوري اصلا نياز به فروش هيچي در ايران نداريد و در عوض اونجا هم از بابت هزينه ها و نوسانات ارز خيالتون راحته.
    ميدونم پيدا كردن دكترا با فاند و يا پوزيشن راحت نيست ولي واقعا ارزشش رو داره كه باز به ارشد عقب گرد نكنيد، هرچي شما ميخواييد زمان بگذاريد ارشد بخونيد به جاش وقت بگذاريد رزومه تون رو تكميل كنيد و تا ميتونيد بدون نا اميدي درخواست به استاد بديد.
    معمولا موسسات براي اين پيشنهاد ارشد رو ميدن چون افر گرفتن براي ارشد خيليييي راحت و تقريبا بدون دردسره، اونا نيازي به پيدا كردن استاد ندارن و دانشگاه ها هم چون براي ارشد فاند نميدن، حتي اگر مجاني باشن، خيلي راحتتر به شما پذيرش ميدن! اما موسسات چون نمي تونن براي شما دنبال استاد و پوزيشن باشن، اون چيزي رو ميگن كه به نفع خودشون باشه بيشتر نه شما!
    این فرمول رو به خاطر بسپار
    9 بار زمین بخور اما 10 بار برخیز

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)