صفحه 2 از 11 نخستنخست 1234567891011 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 101

موضوع: مدارک مورد نیاز برای دانشگاه های بلژیک

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مدارک مورد نیاز برای دانشگاه های بلژیک

سلام
    دوستان این 50 یورو هزینه بررسی مدارک دانشگاه لوون رو که فقط حواله بانکی قبول می کنه چجوری باید داد؟
    هر بانکی میرم می گه نمی تونیم به اروپا پول بفرستیم.

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط Hesamavr نمایش پست ها
    سلام
    دوستان این 50 یورو هزینه بررسی مدارک دانشگاه لوون رو که فقط حواله بانکی قبول می کنه چجوری باید داد؟
    هر بانکی میرم می گه نمی تونیم به اروپا پول بفرستیم.
    درود

ایا با کردیت کار نمیشه پرداخت کرد؟باید به جز حواله ی بانکی راه دیگه ای هم پیشنهاد کرده باشن...
    من یادمه سامان اینکارو میکرد...بچه ها میگفتن میشه حواله فرستاد...

راستی شما اقدام به تکمیل فرم کردید و بعد مدارکتونو براشون اسکن کردید ایا بهتون جوابی دادن یا این واریز مبلغ هم جزوی از مرحله ی ثبت نامه ؟

Junior Member

اسکن حواله بانکی رو باید با مدارک اسکن شده آپلود کنید. مرحله ششم در Application Procedure.
    نه من هنوز فرم رو نفرستادم. نه هیچ راهی به جز حواله بانکی پیشنهاد نکرده. ایمیل هم زدم گفت این تنها راهه. البته نگفتم شرایطم رو و از کجا هستم.
    به هر حال وقت کمه و باید یک راهی پیدا کرد.

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط Hesamavr نمایش پست ها
    اسکن حواله بانکی رو باید با مدارک اسکن شده آپلود کنید. مرحله ششم در Application Procedure.
    نه من هنوز فرم رو نفرستادم. نه هیچ راهی به جز حواله بانکی پیشنهاد نکرده. ایمیل هم زدم گفت این تنها راهه. البته نگفتم شرایطم رو و از کجا هستم.
    به هر حال وقت کمه و باید یک راهی پیدا کرد.
    درود..
    پس هنوز مراحل ثبت نام تکمیل نشده

یه راهی هم که شنیده بودم اینه که بعضی از صرافیها با گرفتن مبغلی اینکارو انجام میدن....
    این راه رو به عنوان راه اخر بذارید...
    البته امیدوارم دوستان دیگر هم نظراتشونو بگن....

شب خوش

ApplyAbroad Champion
    halandoon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط antwerpen نمایش پست ها
    در مورد ویزای سفارت بلژیک مطمئن شوید که از همه مدارک لازم دو بار کپی داشته باشید و تمام صفحات کپی را در دادگستری یا مجتمع قضایی برابر اصل کنید.که دوباره کاری نشود.حتما پول نقد همراه داشته باشید.داخل سفارت یک خانم و یک اقا مدارک رو میگیرند.خانومه خیلی راحت میگیره اما آقا حتما به انگلیسی ازتون سوال میکنه و دلیل انتخاب رشته و بلژیک رو میپرسه.آمادگی داشته باشید.
    لطفاً مسائل مربوط به ویزا رو حتماً در بخش ویزا مطرح کنید و از ارسال پست های نامرتبط با عنوان تاپیک جداً بپرهیزید، پیشاپیش از همکاریتون متشکرم.
    That is not your aptitude that is your attitude that make your altitude.
    For a greater goal, Sacrifices must be made.
    As you sow, so shall you reap

ApplyAbroad Veteran

روند تایید کردن مدارک در سفارت بلژیک
    http://www.diplomatie.be/Tehran/defa...tent=16&mnu=28
    ----------------------
    Legalization procedure

- Iranian documents submitted for legalization at the Embassy of Belgium have to be translated into French, Dutch or German. (English is accepted but for non-official use only)

- A copy of the original document must be attached to the translation. This copy shall bear the stamp (certified copy) of the Ministry of Justice.

- The translation, which shall not be older than 6 months, must be legalized by the Ministry of Justice and the Ministry of Foreign Affairs.

- The original of the document has to be presented together with the document to be legalized.

The consular fee is 140.000 IRR (01.09.09) to be paid in cash.

Important: A document legalized by the Embassy can be presented as such to any Belgian authority. No further legalization by the Ministry of Foreign affairs in Belgium is required.

شرایط تائید مدارک

مدارک ایرانی که برای تائید به سفارت بلژيک ارائه می گردند باید به یکی از سه زبان فرانسه ، هلندی و یا - آلمانی ترجمه شده باشند. ( زبان انگلیسی در صورتی قابل قبول میباشدکه برای استفاده غیر رسمی باشد).

- - رونوشتی از اصل مدرک مربوطه باید ضمیمه ترجمه باشد. رونوشت مذکور باید دارای مهر رونوشت برابر اصل وزارت دادگستری باشد.

- - ترجمه مدراک باید توسط وزارت دادگستری و وزارت امور خارجه تائید شده باشند. تاریخ ترجمه نباید بیشتر از شش ماه باشد.
    - - برای تائید مدارک ، ارائه اصل آن ها همراه با ترجمه ، الزامی است .
    -
    - - هزینه تائید مدارک 140000ریال است(از 10/06/1388)
    - که نقد دریافت میشود (چک یا چک بانکی قبل قبول نمی باشد).

مهم : مدارکی که توسط این سفارت تائید میگردند ، قابل ارائه به کلیه مقامات بلژيکی میباشند. نیازی به تائید توسط وزارت امور خارجه در بلژيک نمیباشد.

دوستان من یه سوال داشتم . من الان دارم برای دانشگاه لی یژ اقدام میکنم . ظاهرا دانشگاه علاوه بر مدارک متداولی مثل ریز نمرات و پاسپورت و... ریپورت مالی رو هم میخواد که در همین اول کار بفرستم ! میخواستم ببینم برای دوستانی که تابحال برای لی یژ اقدام کردند هم همینطوری بوده؟
    مرسی

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan_soad نمایش پست ها
    دوستان من یه سوال داشتم . من الان دارم برای دانشگاه لی یژ اقدام میکنم . ظاهرا دانشگاه علاوه بر مدارک متداولی مثل ریز نمرات و پاسپورت و... ریپورت مالی رو هم میخواد که در همین اول کار بفرستم ! میخواستم ببینم برای دوستانی که تابحال برای لی یژ اقدام کردند هم همینطوری بوده؟
    مرسی
    درود...
    برای این دانشگاه من اپلای نکردم...
    ولی خوب مثلا در نروژ هم چنین امری لازم است....
    بعضی از کشورها ریپورت مالی و ضمانت مالی رو همون دفعه ی اول میخان و بعضی ها هم بعد از دادن پذیرش...

روز خوش

دوستان سلام
    من فرم اپلیکیشن دا نشگاه UCL Louvain-la-Neuve را پر کرده ام.یه قسمتش پرسیده بود have you applied for an equivalence for my secondary studies certificate to the Ministry of the Communauté française de Belgique.که من گفتم نه.ولی یه آدرس داده بود که از اون اقدام کنیم:www.equivalences.cfwb.be. که به فرانسه است.
    کسی چیزی در این مورد میدونه؟کی باید اقدام کرد؟چه مدارکی می خواد؟
    ممنون

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط montesquieu نمایش پست ها
    دوستان سلام
    من فرم اپلیکیشن دا نشگاه UCL Louvain-la-Neuve را پر کرده ام.یه قسمتش پرسیده بود have you applied for an equivalence for my secondary studies certificate to the Ministry of the Communauté française de Belgique.که من گفتم نه.ولی یه آدرس داده بود که از اون اقدام کنیم:www.equivalences.cfwb.be. که به فرانسه است.
    کسی چیزی در این مورد میدونه؟کی باید اقدام کرد؟چه مدارکی می خواد؟
    ممنون
    درود...
    دوست عزیز
    شما برای چه رشته ای و چه مقطعی اپلای کردید؟ایا زبان تدریس در فوق لیسانس انگلیسی است؟
    من سایت این دانشگاه رو دیدم قبلا و اکثرا فرانسوی زبان است و از انجایی که در منطقه ی فرانسوی زبان بلژیک هست به کسانی که به این زبان آشنایی ندارن توصیه نمی کنم...
    سوالی که پرسیدید برای من گنگه..به نظر میاد چیزی است که از دانشجویان فرانسوی زبان یا کشور فرانسه می خواهند...فرمی که اشاره کردید به زبان انگلیسی در سایت بود یا براتون فرستادن؟

روز خوش

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)