صفحه 4 از 11 نخستنخست 1234567891011 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 101

موضوع: مدارک مورد نیاز برای دانشگاه های بلژیک

پیش فرض پاسخ : مشکلات مربوط به مدارک مورد نیاز برای بلژیک

سلام...
    ممنون می شم کمکم کنید...من تازه به این فروم پیوستم...1 قسمت با ناممدارک لازم بزای تعین وقت سفارت بلژیک پیدا کردم ولی توسط شخصی با این پیام بسته شده بود :" تمامی مدارک مورد نیاز برای سفارت و همچنین روال انجام کار در قسمت ویزای بلژیک به صورت کامل به بحث گذاشته شده است و نیازی به ایجاد موضوع جدید نیست.
    تاپیک قفل شد."
    من به این اطلاعات برای گرفتن وقت و غیره برای گرفتن ویزا احتیاج دارم ولی چنین تاپیکی( ویزای بلژیک) در بخش بلژیک پیدا نکردم...ممنون می شم راهنماییم کینن.

پیش فرض پاسخ : مشکلات مربوط به مدارک مورد نیاز برای بلژیک

نقل قول نوشته اصلی توسط nasimnasim نمایش پست ها
    سلام...
    ممنون می شم کمکم کنید...من تازه به این فروم پیوستم...1 قسمت با ناممدارک لازم بزای تعین وقت سفارت بلژیک پیدا کردم ولی توسط شخصی با این پیام بسته شده بود :" تمامی مدارک مورد نیاز برای سفارت و همچنین روال انجام کار در قسمت ویزای بلژیک به صورت کامل به بحث گذاشته شده است و نیازی به ایجاد موضوع جدید نیست.
    تاپیک قفل شد."
    من به این اطلاعات برای گرفتن وقت و غیره برای گرفتن ویزا احتیاج دارم ولی چنین تاپیکی( ویزای بلژیک) در بخش بلژیک پیدا نکردم...ممنون می شم راهنماییم کینن.
    http://www.applyabroad.org/forum/for...8C%D9%84%DB%8C
    تو بخش بلژیک قسمت بالای صفحه نوشته شده ویزای تحصیلی .که خودش چندین قسمته.

پیش فرض پاسخ : مدارک مورد نیاز برای دانشگاه های بلژیک

من همه مدارکم رو برای معادل سازی ترجمه کردم به اضافه مهر دادگستری و وزارت خارجه و در نهایت تایید سفارت بلژیک
    حالا این کمیته به من میگه که کپی مدارکی که من فرستادم کپی برابر اصل نشده و یا باید دوباره ترجمه و تاییدشون کنی یا اینکه اصلشون رو بفرستی ما ببینیم.
    من تصمیم گرفتم همه مدارکم اصلش رو بدم یک نفر ببره و بهشون نشون بده تا زمان کمتری از دست بدم، بجای ترجمه و تایید دوباره نمراتم.
    حالا میخواستم بپرسم : کسی میدونه من کجا میتونم از نمراتم کپی برابر اصل بگیرم ؟!که این مدارکم رو اصلشو میفرستم بلژیک یه کپی ازشون داشته باشم محض احتیاط؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Tabriz

نقل قول نوشته اصلی توسط atefeh2 نمایش پست ها
    من همه مدارکم رو برای معادل سازی ترجمه کردم به اضافه مهر دادگستری و وزارت خارجه و در نهایت تایید سفارت بلژیک
    حالا این کمیته به من میگه که کپی مدارکی که من فرستادم کپی برابر اصل نشده و یا باید دوباره ترجمه و تاییدشون کنی یا اینکه اصلشون رو بفرستی ما ببینیم.
    من تصمیم گرفتم همه مدارکم اصلش رو بدم یک نفر ببره و بهشون نشون بده تا زمان کمتری از دست بدم، بجای ترجمه و تایید دوباره نمراتم.
    حالا میخواستم بپرسم : کسی میدونه من کجا میتونم از نمراتم کپی برابر اصل بگیرم ؟!که این مدارکم رو اصلشو میفرستم بلژیک یه کپی ازشون داشته باشم محض احتیاط؟
    مهر کپی برابر اصل رو دارالترجمه میزنه. به نسخه از ترجمه هات رو ببر اونا بزنن. بعد ببر سفارت تایید کنه و بفرست.
    اصل مدارک رو نفرستی بهتره. چون اکثر جاها مدارک رو پس نمیدن.

من جواب این سوال رو امروز پیدا کردم. مدارک رو میشه فقط در دفاتراسنادرسمی کپی برابر اصل کرد که من بردم و انجام دادم این کارو امروز، ولی این فقط در ایران ارزش داره دلیلش هم واضحه که چون به فارسی نوشته شده.
    این کاررو هم اگه خودمون بکنیم یا بدیم دارالترجمه بکنه بازم اگه اونا بخوان گیر بدن میتونن!
    الانم اونا از من میخوان که اصل مدارک رو ببرم و نشونشون بدم فقط،وگرنه اگه بخوان بدم بهشون این احتمال پس ندادن که شما میگی هست و تو دردسر میفتیم.

نقل قول نوشته اصلی توسط samadica نمایش پست ها
    مهر کپی برابر اصل رو دارالترجمه میزنه. به نسخه از ترجمه هات رو ببر اونا بزنن. بعد ببر سفارت تایید کنه و بفرست.
    اصل مدارک رو نفرستی بهتره. چون اکثر جاها مدارک رو پس نمیدن.

دوستان کسی هست که برای دانشگاه لیژ ULG اقدام کرده باشه و دانشگاه ازش مدرکی برای اثبات توانایی مالی بخواد؟
    چیزی که تو مدارک مورد نیاز دانشگاه نوشته این هست:
    Parental assistance : family composition + evidence resources : bank statement or proof of bank deposit in you name ,proof of monthly or annual income of parents
    من که خودم درامد و حساب قابل توجهی ندارم اگه بخوام برای والدینم چیزی ارایه بدم ، مثلا گردش حساب چند ماه اخیر رو ببرم دارالترجمه و بعدش تایید سفارت اکی هست به نظرتون؟

یه سوال دیگه هم داشتم، همین دانشگاه لیژ من چنین مدرکی رو در کنار ریزنمرات دبیرستان و پیش دانشگاهی خواسته:
    numerical interpretation of the entries should appear on the transcript or an official documents (example : good=14 or 15.20)
    چنین مدرکی آیا در ایران وجود داره؟! ?:

سلام
    من لیسانسیه مترجمی فرانسه هستم و می خواستم اگه بشه برای دانشگاه های فرانسه زبان بلژیک اقدام کنم.می خواستم ببینم ابتدا باید مدارکم کامل بشه بعد وقت سفارت بگیرم ؟سفارت وقت مشاوره هم می دهد ؟
    ممنون از کمکتون
    فایل نامبر کبک :نوامبر 2010 / مصاحبه : نوامبر 2012 / رسید مدارک به سیدنی :10 دسامبر2012/ فایل فدرال :13 فوریه 2013 / این پراسس : 13 دسامبر 2013/مدیکال : 10 فوریه 2014/

دوستان کسی هست که برای دانشگاه لیژ ULG اقدام کرده باشه و دانشگاه ازش مدرکی برای اثبات توانایی مالی بخواد؟
    چیزی که تو مدارک مورد نیاز دانشگاه نوشته این هست:
    Parental assistance : family composition + evidence resources : bank statement or proof of bank deposit in you name ,proof of monthly or annual income of parents
    من که خودم درامد و حساب قابل توجهی ندارم اگه بخوام برای والدینم چیزی ارایه بدم ، مثلا گردش حساب چند ماه اخیر رو ببرم دارالترجمه و بعدش تایید سفارت اکی هست به نظرتون؟
    دوستان کسی نظر و تجربه ای راجع به این مدرک برای دانشگاه نداره؟!
    من وقتم کمه و نمیدونم چی کار باید بکنم
    اگه یه گردش حساب یه ساله یا شش ماهه از پدرم رو به زبان انگلیسی از بانک بگیرم، کفایت میکنه؟ چون به اسم خودم چیزی ندارم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

دوستان کسی نظر و تجربه ای راجع به این مدرک برای دانشگاه نداره؟!
    من وقتم کمه و نمیدونم چی کار باید بکنم
    اگه یه گردش حساب یه ساله یا شش ماهه از پدرم رو به زبان انگلیسی از بانک بگیرم، کفایت میکنه؟ چون به اسم خودم چیزی ندارم.
    من از ULG بتازگی پذیرش دکترا مکانیک گرفتم. از منم همین نامرو خاستن. گردش مالی پدرمو از تجارت گرفتم. یه تعهد هم از پدرم گرفتم که هزینه های منو تامین می کنه. همین.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)