صفحه 5 از 11 نخستنخست 1234567891011 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 101

موضوع: مدارک مورد نیاز برای دانشگاه های بلژیک

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مدارک مورد نیاز برای دانشگاه های بلژیک

دوست عزيز من تقريباً دو هفته پيش سفارت بودم. بايد حتماً حامي مالي شما حساب بانكي در خارج از كشور داشته باشند. چون همانطور كه مي دانيد بانكهاي ما تحريم هستند و قادر نخواهند بود كه پول به حساب شما در خارج از كشور واريز كنند. اتفاقاً يك خانومي هم اومده بود كه حامي مالي ايشان ايراني بود و حساب بانكي در خارج از كشور داشتند كه مدارك ايشان را گرفتند. مثلاً يك آقايي بورس وزارت علوم داشت كه سفارت اعلام كرد كه چطور وزارت علوم با وجود تحريمها قادر است كه پول به حساب شما واريز كند. در هر صورت اگر توانستيد بورس تحصيلي بگيريد حتي از دانشگاه با رنكينگ پايين تر.

Junior Member

سلام. دوستان .اخرین مدرک تحصیلی من پیش دانشگاهیه وهیچ مدرک زبانی هم ندارم و میخوام واسه رشته داروسازی در دانشگاه گنت پذیرش بگیرم.
    دیروز اصل مدارکمو دادم به دارالترجمه که به زبان انگلیسی ترجمشون کنه
    نباید اصلشونو میدادم؟باید به زبان هلندی ترجمه میکردم؟
    اصلا باشرایطی که دارم به من پذیرش میدن؟
    لطفا راهنمایی کنید کارم فوریه

[QUOTE=sokot;704029]سلام. دوستان .اخرین مدرک تحصیلی من پیش دانشگاهیه وهیچ مدرک زبانی هم ندارم و میخوام واسه رشته داروسازی در دانشگاه گنت پذیرش بگیرم.
    دیروز اصل مدارکمو دادم به دارالترجمه که به زبان انگلیسی ترجمشون کنه
    نباید اصلشونو میدادم؟باید به زبان هلندی ترجمه میکردم؟
    اصلا باشرایطی که دارم به من پذیرش میدن؟
    لطفا راهنمایی کنید کارم فوریه[/QUOTE
    عزیزم شما اول ببین مدارک مورد نظر دانشگاه چیه.شاید مدرک زبان بخوان.چون اینجا لیسانس به داچ هستش و چون رشته شما به داچ باید به داچ ترجمه بشه.در مورد ترجمه باید اصل مدرک رو بدین

پیش فرض پاسخ : مشکلات مربوط به مدارک مورد نیاز برای بلژیک

براي مداركي كه سفارت ميخواد يكيش application كه گفته ميتونيد از سفارت يا از سايت www.diplomatie.be. پيدا كنيد من گشتم نچيزي پيدا نكردم كسي اطلاع داره؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ali_mollabashi نمایش پست ها
    براي مداركي كه سفارت ميخواد يكيش application كه گفته ميتونيد از سفارت يا از سايت www.diplomatie.be. پيدا كنيد من گشتم نچيزي پيدا نكردم كسي اطلاع داره؟
    اين فرمه:
    http://diplomatie.belgium.be/en/bina...312-100400.pdf

Junior Member

سلام
    نیازی به وقت نیست روزهای چهارشنبه ساعت 10:30 به سفارت با همه مدارک مراجعه کنید(من روز 4شنبه رفتم حضوری وقت بگیرم این جواب رو بهم دادند) ضمنا حتما باید یه نفر خارج از ایران شما رو ساپورت کنه (فرم شماره 32 رو تو سفارت کشور خودش پر کنه)

نقل قول نوشته اصلی توسط mahya1987 نمایش پست ها
    ممنون. ضمنا اينكه گفته 3 فرم درخواست پر شود يعني همان application رو سه بار پر كنيم ديگه؟

Senior Member

دوستان سلام...

منظور از :

در صورتيکه دانشجو مايل به ادامه تحصيل در يکی از مراکز اموزش عالی وابسته به جامعه فرانسوی بلژيک می باشد، بايد علاوه بر اين ها ، مدرکی دال بر ارائه ديپلم پايان تحصيلات متوسطه ايرانی خود به کمیسیون تصدیق برای تعیین معادل ، قبل از 24 مرداد سال تحصیلی مورد نظر.

چيست؟

از كجا بايد متوجه شويم كه جاي كه برامون ازش پذيرش اومده تو اين دسته هست يا نه؟

دانشگاه VUB تو اين دسته است؟

با تشكر...

نقل قول نوشته اصلی توسط pedramakaay نمایش پست ها
    دوستان سلام...

منظور از :

در صورتيکه دانشجو مايل به ادامه تحصيل در يکی از مراکز اموزش عالی وابسته به جامعه فرانسوی بلژيک می باشد، بايد علاوه بر اين ها ، مدرکی دال بر ارائه ديپلم پايان تحصيلات متوسطه ايرانی خود به کمیسیون تصدیق برای تعیین معادل ، قبل از 24 مرداد سال تحصیلی مورد نظر.

چيست؟

از كجا بايد متوجه شويم كه جاي كه برامون ازش پذيرش اومده تو اين دسته هست يا نه؟

دانشگاه VUB تو اين دسته است؟

با تشكر...

دانشگاهی که میگید جزو جامعه فرانسه زبان نیست و شامل این چیزی که نوشته شده هم نمیشه.
    ولی این ظاهرا باید همون معادل سنجی مدارک در دانشگاهای فرانسه زبان باشه که در صورتیکه درخواست پذیرش در مقطع لیسانس باشه نیاز هست.

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط atefeh2 نمایش پست ها
    دانشگاهی که میگید جزو جامعه فرانسه زبان نیست و شامل این چیزی که نوشته شده هم نمیشه.
    ولی این ظاهرا باید همون معادل سنجی مدارک در دانشگاهای فرانسه زبان باشه که در صورتیکه درخواست پذیرش در مقطع لیسانس باشه نیاز هست.
    خيلي خيلي ممنون از راهنمايي شما...

والا من نفهميدم اسم اين دانشگاه چيه آخرش:

Vrije Universiteit Brussel

يا

Université libre de Bruxelles

يا

Bruface | Brussels Faculty of Engineering

هر بار از يك جا براي من ايميل مياد؟

يعني هر 3 عضو جامعه فرانسوي نمي باشند؟

ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)