صفحه 6 از 11 نخستنخست 1234567891011 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 101

موضوع: مدارک مورد نیاز برای دانشگاه های بلژیک

پیش فرض پاسخ : مشکلات مربوط به مدارک مورد نیاز برای بلژیک

نقل قول نوشته اصلی توسط pedramakaay نمایش پست ها
    خيلي خيلي ممنون از راهنمايي شما...

والا من نفهميدم اسم اين دانشگاه چيه آخرش:

Vrije Universiteit Brussel

يا

Université libre de Bruxelles

يا

Bruface | Brussels Faculty of Engineering

هر بار از يك جا براي من ايميل مياد؟

يعني هر 3 عضو جامعه فرانسوي نمي باشند؟

ممنون
    در مورد اخری مطمین نیستم ولی میدونم اولی شعبه هلندی زبان هست و دومی فرانسه زبان.
    یعنی اینا قبلا با هم بودن ولی بعد از یه سری کشمکش هایی که فرانسوی زبان ها با فلمیش ها داشتن از هم جدا شدن.
    دانشگاه لوون هم همین وضعیت رو داره و دوتا شعبه داره. هلندی زبانش در شهر لوون هست ولی فرانسه زبانش در بروکسل.کلا این بلژیکی ها خیلی جالب و سرگرم کننده هستن

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط atefeh2 نمایش پست ها
    در مورد اخری مطمین نیستم ولی میدونم اولی شعبه هلندی زبان هست و دومی فرانسه زبان.
    یعنی اینا قبلا با هم بودن ولی بعد از یه سری کشمکش هایی که فرانسوی زبان ها با فلمیش ها داشتن از هم جدا شدن.
    دانشگاه لوون هم همین وضعیت رو داره و دوتا شعبه داره. هلندی زبانش در شهر لوون هست ولی فرانسه زبانش در بروکسل.کلا این بلژیکی ها خیلی جالب و سرگرم کننده هستن
    بله واقعا عجيبه...

كسي كه با ما در ارتباطه از bruface هست...

جايي كه مدارك رو بهش فرستاديم و فرم آنلاين رو پر كرديم Université libre de Bruxelles است.

جايي كه در مورد برنامه اي كه براش اقدام كرديم توضيح داده و مشخصات course رو گفته Vrije Universiteit Brussel است.

حالا ضامنم بايد روي فرم 32 ذكر كنه من از كدوم دانشگاه پذيرش گرفتم...كدومو بنويسه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط pedramakaay نمایش پست ها
    بله واقعا عجيبه...

كسي كه با ما در ارتباطه از bruface هست...

جايي كه مدارك رو بهش فرستاديم و فرم آنلاين رو پر كرديم Université libre de Bruxelles است.

جايي كه در مورد برنامه اي كه براش اقدام كرديم توضيح داده و مشخصات course رو گفته Vrije Universiteit Brussel است.

حالا ضامنم بايد روي فرم 32 ذكر كنه من از كدوم دانشگاه پذيرش گرفتم...كدومو بنويسه؟
    خب فکر میکنم اصل همون جایی هست که مدارک رو براش پست کردید و درخواست پذیرش بهش دادید...موقع پرکردن فرم انلاین ثبت نام اسم کدوم دانشگاه درج شده بود؟ قطعا اون مهمه!

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مدارک مورد نیاز برای دانشگاه های بلژیک

سلام

دوستان لطفا راهنمايى كنيد:
    براى دانشكاه حتما مدرك زبان delf بايد باشه يا tfctp هم ميتونه باشه؟

ممنون ميشم جواب بدين.

من از دوستان یک سوال مهم دارم

سفارت مدارک مورد نیاز برای صدور ویزا را پس از اوکی شدن ویزا ( که مهر سفارت روی آنها زده شده بود) را به من برگردوند که پس از رسیدن به بلژیک تا 8 روز اونها رو به شهرداری محل تحویل دهم . دو تا سوال دارم
    1- شهرداری این مدارک و پیش خودش نگه میداره
    2- من مدارک رو برای ثبت نام دکترا در گنت نیاز دارم . آیا دوباره برم از سفارت تاییدیه بگیرم . من مدارکمو دوسری ترجمه کرده بودم که هر دو سری مهر دادگستری و وزارت خارجه داره ولی یکسریش به تایید سفارت رسید برای صدور ویزا حالا به نظر شما برم سری دوم را دوباره تاییدیه بگیرم ؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط lalehrafati نمایش پست ها
    من از دوستان یک سوال مهم دارم

سفارت مدارک مورد نیاز برای صدور ویزا را پس از اوکی شدن ویزا ( که مهر سفارت روی آنها زده شده بود) را به من برگردوند که پس از رسیدن به بلژیک تا 8 روز اونها رو به شهرداری محل تحویل دهم . دو تا سوال دارم
    1- شهرداری این مدارک و پیش خودش نگه میداره
    2- من مدارک رو برای ثبت نام دکترا در گنت نیاز دارم . آیا دوباره برم از سفارت تاییدیه بگیرم . من مدارکمو دوسری ترجمه کرده بودم که هر دو سری مهر دادگستری و وزارت خارجه داره ولی یکسریش به تایید سفارت رسید برای صدور ویزا حالا به نظر شما برم سری دوم را دوباره تاییدیه بگیرم ؟

شهزدازیها معمولن مدارک رو کپی می گنند و اصلش رو به شما می دند پس نگران اون نباشین< منطرتون مدارک دانشگاهیه که دو سری ترحمه کردین< من فگر می کنم سفارت هر توع مدرگی اینجا نیاز دارین رو بهتون میده و نیاری به دوبار ترجمه کردن نیست< مدارک دانشکاهی رو هم که پس ار تایید به حودتون میده دیگه حیلی پیچیده نگنید فصیه رو

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط lalehrafati نمایش پست ها
    مراحل ایجاد Bank Account
    Please visit the link below

http://www.ugent.be/en/living/money/banking/bank.htm
    ویرایش توسط aida_11041 : October 6th, 2012 در ساعت 05:02 PM دلیل: حذف نقل قول پینگلیش

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Linguistics, The netherlands

کسی برای دانشگاه Antwerpen اقدام کرده تا حالا؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کامپیوتر - سخت افزار

من واسه پری اسکرینینگ مدارکمو آپلود کردم، جواب دادن پرومیسینگ ه ولی یه نامه مربوط به expected graduation time میخوایم چون من هنوز سال آخرم منم یکی از رییس دپارتمان گرفتم آپ کردم دو روز پیش
    هنوز جواب ندادن

Junior Member

با سلام به همه دوستان
    من یه سوال در مورد تایید مدارک در سفارت داشتم
    راستش برای فرستادن مدارک به دانشگاه گنت از من خواسته اند که مدارک حتما باید به تایید سفارت برسه که متاسفانه من الان ایران نیستم که این کار رو انجام بدم.
    کسی میدونه که آیا میشه اول مدارک رو بدون تایید سفارت براشون فرستاد یانه؟
    من میتونم تا 3- 4 ماه دیگه برم ایران وقبل از اینکه ثبت نام اصلی شروع بشه یا قبل از شروع کلاسها مدارکموتایید کنم.
    ممنون از راهنماییتون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)