نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: مهاجرت undergraduate

Junior Member

پیش فرض مهاجرت undergraduate

سلام
    دوستان مقوله مهاجرت در دوران اکسترنی/انترنی هیچ تاپیکی نداره...میخواستم درخواست کنم هر کدوم از دوستان اطلاعاتی در موردش داره شیر کنه اینجا
    این که چقد شدنیه؟ چقد رفتن به دانشگاه های نسبتا خوب و قابل قبول شدنیه؟ و ملزوماتش چیه؟ و از همه مهم تر نحوه اپلای واسش چیه؟
    ممنون

پیش فرض پاسخ : مهاجرت undergraduate

دوستان خواهش میکنم این سوال منو جواب بدین برام خیلی مهمه و وقت کمی دارم برای یه سری اقدام ها در رابطه باهاش :

اگه کسی زیاد به کار بالینی پزشکی علاقه نداشته باشه میتونه "بعد از علوم پایه " برای پی اچ دی تحقیقاتی مث انکولوژی و‌... درخواست اپلای کنه ؟
    (یا کلا بخواد بعدش به پزشکی تغییر رشته بده ؟؟ این راه وقت تلف کردنه یا میانبر ؟؟)

اصلا امکان " ورود به دوره MD پزشکی با دادن MCAT برای یه دانشجو بعد علوم پایه " با نمره خوب MCAT و وضعیت خوب معدل و زبان و مدارک تکمیل شده چقدره در کل و چقدر هزینه بره ؟؟؟
    ( اگه بشه با رشته دوم داخل خود ایران واحدای بیولوژی و شیمی و.. مورد نیاز رو هم گذروند ؟) میشناسین کسی ک در حال انجام پروسه ش هست یا اینکار رو کرده و نتیجه گرفته؟

و موضوع دوم اینکه امکان "دو رشته ای خوندن" پزشکی با یه رشته هنری (مث فشن دیزاین ) تو خارج از کشور (آمریکا و اروپا) برای یه دانشجوی اینترنشنال چقدره ؟ اصلا اجرایی هس یا قوانین خاصی داره ؟

در کل با شرایط فعلی تحریم ها امکان اپلای و ویزا برای آمریکا حداکثر برای دو سه سال آینده رو چطور ارزیابی می کنید ؟

خواهش میکنم این تاپیک رو گسترش بدین چون من دیدم ک خیلیا پرسیده بودن لابلای حرفاشون ولی کسی اطلاعات درستی نداده بود

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)