نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: تبدیل ویزای دانشجویی به کاری در حین تحصیل

Moderator
    amirfriendship آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران- ارشد مدیریت و انرژی های تجدیدپذیر-دکترای

پیش فرض تبدیل ویزای دانشجویی به کاری در حین تحصیل

طبق قوانین در آلمان پس از پایان تحصیلات 18 ماه ویزای جستجوی کار می دهند و فرد طی این مدت نیز مشکلی برای کار فول تایم ندارد.موردی که بسیاری از دانشجویان با آن مواجه هستند و پاسخ دقیقی نیز برای آن وجود ندارد، یافتن کار فول تایم در حین تحصیل است. با توجه به اینکه دانشجو حداکثر اجازه کار پارت تایم دارد، بنابراین باید ویزای خود را عوض کند.
    طبق قوانین اگر کار شامل شرایط بلوکارت باشد، فرد می تواند بدون هیچ مشکلی ویزای خود را تبدیل کند،اما نسئله اینجاست که اگر کار فول تایم شامل شرایط بلوکارت نباشد،مثلا حقوق پیشنهادی پایین تر باشد یا... آیا امکان تبدیل ویزای دانشجویی به کاری وجود دارد؟
    آیا قانون خاصی وجود دارد یا تصمیم گیرنده خود ادارع مهاجرت است؟
    در مجموع شرایط تبدیل ویزای دانشجویی به کاری در حین تحصیل به چه صورت است؟
    دوستانی که این پروسه را طی کردند لطفا تجربیات خود را در این تاپیک مطرح کنند.

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : تبدیل ویزای دانشجویی به کاری در حین تحصیل

نقل قول نوشته اصلی توسط amirfriendship نمایش پست ها
    طبق قوانین در آلمان پس از پایان تحصیلات 18 ماه ویزای جستجوی کار می دهند و فرد طی این مدت نیز مشکلی برای کار فول تایم ندارد.موردی که بسیاری از دانشجویان با آن مواجه هستند و پاسخ دقیقی نیز برای آن وجود ندارد، یافتن کار فول تایم در حین تحصیل است. با توجه به اینکه دانشجو حداکثر اجازه کار پارت تایم دارد، بنابراین باید ویزای خود را عوض کند.
    طبق قوانین اگر کار شامل شرایط بلوکارت باشد، فرد می تواند بدون هیچ مشکلی ویزای خود را تبدیل کند،اما نسئله اینجاست که اگر کار فول تایم شامل شرایط بلوکارت نباشد،مثلا حقوق پیشنهادی پایین تر باشد یا... آیا امکان تبدیل ویزای دانشجویی به کاری وجود دارد؟
    آیا قانون خاصی وجود دارد یا تصمیم گیرنده خود ادارع مهاجرت است؟
    در مجموع شرایط تبدیل ویزای دانشجویی به کاری در حین تحصیل به چه صورت است؟
    دوستانی که این پروسه را طی کردند لطفا تجربیات خود را در این تاپیک مطرح کنند.
    من دانشجوی دکترا بودم و کارت دانشجویی هم داشتم و ویزام هم دانشجویی بود. وسطش بورسم تموم شد، استادم یه کار بهم پیشنهاد کرد، یه هاف پوزیشن تو دانشگاه که طبیعتا حقوقش کمتر از حقوق بلوکارت بود. بدون هیچ مشکلی قراردادو بردم اداره اقامت و ویزای کاری گرفتم.
    از من بپرسید . من از اینکه بتونم به کسی کمک کنم خیلی خوشحال میشم .

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)