صفحه 6 از 6 نخستنخست 123456
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 59 , از مجموع 59

موضوع: سوال در مورد طولاني تر شدن مدت تحصيل

ApplyAbroad Senior Veteran
    Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

پیش فرض پاسخ : سوال در مورد طولاني تر شدن مدت تحصيل

نقل قول نوشته اصلی توسط hedisam نمایش پست ها
    در صورت دیفر کردن که باید با دلیل موجه هم باشه به این معنی نیست که تعهدی که ذکر کردین رو نقض کردم؟ اگه دلیل اصلی دیفر مشخص بشه مشکل پیش میاد یا به دانشگاه و دپارتمانش بستگی داره؟

این مورد معرفی به استاد به جز 24 واحدو باید بپرسم امیدوارم جواب بده

خیلی ممنون بخاطر وقت و پاسخ تون.
    مرسوم نیست که دانشگاه، دلیل قطعی بپرسه برای دلیل دیفر. نهایتا میتونید بگید مشکل شخصی. در نتیجه، دیفر کردن به معنای نقض کردن اون تعهد نیست چون شما متعهد میشید که هر ترمی که برید برای ثبت نام، درستون در ایران تمام شده باشه.
    آینده‌ای خواهم ساخت که گذشته‌ام جلویش زانو بزند!

به دلیل محدودیت زمانی، از پاسخگویی به پیام های خصوصیِ قابل طرح در فورِم معذورم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    هنر

نقل قول نوشته اصلی توسط jd13 نمایش پست ها
    تجربه شخصی‌ من اینه که اقلا تا ۲-۳ ترم اضافه تاثیر منفی‌ روی پذیرش نداره و با معدل و نمره امتحانِ بالا ندیده گرفته می‌شه. مثلا من خودم لیسانس رو ۵ سال گرفتم و هیچ مشکلی‌ برای فوق نداشتم.

سلام، من لیسانس رو در 9 ترم و ارشد رو در 6ترم تمام کردم... اینها چه تاثیرات منفی میتونه در پذیرش داشته باشه?
    چطور باید جبرانش کرد?

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط azamnemati نمایش پست ها
    سلام، من لیسانس رو در 9 ترم و ارشد رو در 6ترم تمام کردم... اینها چه تاثیرات منفی میتونه در پذیرش داشته باشه?
    چطور باید جبرانش کرد?
    سلام
    هیچ تاثیری ندارد! مقاله معدل نمرات زبان و البته توصیه نامه ی خوب (که متاسفانه اکثر دوستانِ ایرانی از آن رنج می برند! ) خیلی مهمتر از سنوات تحصیلی هستند.

سلام
    من امکان تموم کردن دوره لیسانس تو 7 ترم یا 8 ترم رو دارم.
    اگه 7 ترمه تموم کنم ترم پاییز آخرین ترم من خواهد بود و اسفند فارغ التحصیل میشم، اگه 8 ترمه تموم کنم ترم بهار و خرداد.
    با توجه به اینکه مهلت اپلای اکثر دانشگاه‌ها ماه مارس و اپریل هست و من بخوام برای ترم Fall اپلای کنم باید اسفند و فروردین اقدام کنم صلاح اینه که 7 ترمه لیسانس بگیرم یا 8 ترم؟

Junior Member

سلام دوستان . من ترم 7 هستم 49 واحد برام مونده . موندم 9 ترمه تموم کنم یا 10 ترمه که معدلمو بالاتر بیارم . اگه 10 ترمه کنم بالای 15 میرسم ولی 9 ترمه شاید 14.7 شه معدل کلم که از 15 کمتر میشه . میگن اگه 10 ترمه تموم کنیم ممکنه وقت سفارت بهمون نرسه و از اونور بازم عقب بیافتیم . بنظر شما چیکار کنم
    دلیل طولانی شدنو میشه گفت کار کردن ؟ من فروشگاه دارم که پروانه داره به ناممه . میشه اونو ترجمه کرد تو رزومه قرار داد ؟

Junior Member

سلام دوستان، من لیسانسم رو دانشگاه پیام نور (با یک سال مرخصی) ، 8 ساله تموم کردم، واسه پذیرش مستر با تقویت فاکتورای دیگه ، قابل جبران هست ؟یا من کلا باید بی خیال مستر شم

اگه من ۹ ترمه تموم کنم دقیقا باید برای چه فصلی اپلای کنم ؟( کانادا - آمریکا)

سلام من الان ترم 6 کارشناسی هستم و میخوام بای مستر اقدام کنم. میخوام بدونم اینکه 8 کارشناسی رو تموم کنم پوینت مثبتی داره؟ یا 8 ترمه یا 9 ترمه فارغالتحصیل شدن فرقی نمیکنه؟
    اگر 9 ترمه درسمو تموم کنم برای چه فصلی و کی باید اقدام کنم؟

ApplyAbroad Superstar

سلام دوست عزیز

سال نو مبارک

میخوام بدونم اینکه 8 کارشناسی رو تموم کنم پوینت مثبتی داره؟

تمرکزتان را از دید من روی معدل بگذارید. معدل خوب حتما خیلی درها را باز میکند. یک ترم بیشتر و کمتر تاثیری در پذیرش ندارد.

پایدار باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط sara_starlinga نمایش پست ها
    سلام من الان ترم 6 کارشناسی هستم و میخوام بای مستر اقدام کنم. میخوام بدونم اینکه 8 کارشناسی رو تموم کنم پوینت مثبتی داره؟ یا 8 ترمه یا 9 ترمه فارغالتحصیل شدن فرقی نمیکنه؟
    اگر 9 ترمه درسمو تموم کنم برای چه فصلی و کی باید اقدام کنم؟

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

صفحه 6 از 6 نخستنخست 123456

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)